Jump to content
Dogomania

Za stare na miłość??? Staruszki ze Schroniska w Dalabuszkach czekają na cud!


Recommended Posts

[INDENT][INDENT]Bardzo przepraszam za offa, ale pilnie poszukuję osoby do wizyty przedadopcyjnej w Gnieźnie dla pieska z cieszyńskiego schroniska..To dla niego wielka szansa... Jeżeli ktoś może mi pomóc, to proszę o kontakt na pw, lub maila: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected] [/COLOR][/EMAIL]. Mój telefon -508-063-271[/INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[quote name='paula_t']Boję się, że pobyt Lenki w schronisku skończy się jak w przypadku Koralika :( Musimy zacząć działać...[/QUOTE]




Dlaczego watek Koralika na dogomanii sie urwał ?
Dlaczego nikt nawet nie napisał że Koralik odszedł, dlaczego ?
Przecież była na jego wątku grupka osób które martwiły sie losem psiaka i jakoś chciały mu pomóc :(!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Basieńka1997']Niestety Lenka nadal czeka :([/QUOTE]

Biedna... a mogłoby się wydawać, że akurat Ona będzie miała najszybciej szanse na dom... a tu proszę; siostry w domach, a Ona bidulka wciąż w schronisku:(
Dobrze, że ma w tym wszystkim tyle szczęścia, że mieszka w TAKIM schronisku, jak Wasze!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jak ja się strasznie Stęskniłam:) szeroko uśmiechnięty pyszczek Kuleczki najlepszym Prezentem;)

[quote name='piescofajnyjest']a jak w ogole reszta staruszkow??? moze potrzebne jakies ogloszenia???[/QUOTE]

niestety staruszków ciągle przybywa zamiast ubywać... niedługo znajdą się tutaj...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...