Jump to content
Dogomania

Za stare na miłość??? Staruszki ze Schroniska w Dalabuszkach czekają na cud!


Recommended Posts

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Niestety, Lenka z cieplutkiego budynku trafiła z powrotem do kojca... Widać, że boi się tych wszystkich psów, stała się bardziej zalękniona, częściej warczy... Ale nowe miejsce ma też swoje zalety. Teraz ludzie odwiedzający schronisko ją widzą, może w ten sposób wpadnie komuś w oko? Duży problem stanowią też spacery. Dziś Lenka nie chciała wyjść z jedną z wolontariuszek. Na szczęście mnie udało się ją wyprowadzić. Gdy weszłam do jej kojca, wzięłam trochę karmy, żeby zachęcić ją do wyjścia. A tu niespodzianka! Lenka nie podeszła do mnie żeby zabrać chrupki, tylko żeby się przytulić. Na spacerku była bardzo grzeczna. Wzięłam rozciąganą smycz i Lenka mogła sobie troszkę pobuszować w trawce. Potrafi też ślicznie chodzić przy nodze. Delikatnie weszła sobie do wody. Bez wątpienia jest bardzo kochaną i wierną sunią. Potrzebuje tylko cierpliwego właściciela.

Link to comment
Share on other sites

Basiu, a czemu Lenka została przeniesiona? Oskarek też został przeniesiony?
Z jednej strony dobrze, bo tak jak piszesz ludzie będą ją widzieć, jak będą odwiedzać schronisko,ale też pytanie czy schronisku odwiedza sporo ludzi i faktycznie jej szansa się zwiększa....?
Biedna, pewnie nie wie co się dzieje, tyle psiaków szczekających naokoło :( Na szczęście teraz jest cieplutko, słońce świeci, więc przynajmniej nie marznie.

Link to comment
Share on other sites

Lenka razem z Oskarem mieszkała w kociarni. Niestety, przybyło kotków.
Psiaki musiały wrócić do kojca. Wydaje mi się, że nawet dosyć sporo ludzi nas odwiedza. Często organizujemy Drzwi Otwarte. Rzadko kiedy ktoś miał okazję zobaczyć je gdy mieszkały w budynku.....
Praktycznie przez cały ten czas tylko pracownicy i wolontariusze je odwiedzali :( Trzymam kciuki, żeby Lenka dzięki przeprowadzce bardziej oswoiła się z człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

Asiuniab próbuje uratować dziadziusia przed wywózką do Radys, zajrzyjcie choć proszę:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245537-Ludzie-chyba-nie-powiecie-%C5%BCe-jestem-najbrzydszy-na-%C5%9Awiecie-Queck-Step-potrzebuje-dt?p=21104572#post21104572"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245537-Ludzie-chyba-nie-powiecie-%C5%BCe-jestem-najbrzydszy-na-%C5%9Awiecie-Queck-Step-potrzebuje-dt?p=21104572#post21104572[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basieńka1997']Lenka razem z Oskarem mieszkała w kociarni. Niestety, przybyło kotków.
Psiaki musiały wrócić do kojca. Wydaje mi się, że nawet dosyć sporo ludzi nas odwiedza. Często organizujemy Drzwi Otwarte. Rzadko kiedy ktoś miał okazję zobaczyć je gdy mieszkały w budynku.....
Praktycznie przez cały ten czas tylko pracownicy i wolontariusze je odwiedzali :( Trzymam kciuki, żeby Lenka dzięki przeprowadzce bardziej oswoiła się z człowiekiem.[/QUOTE]


W takim razie to faktycznie może być dla nich szansa....Żeby się tylko oby dwoje szybko w boksach zaaklimatyzowali:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='paula_t']Dziewczyny, błagam Was o pomoc w napisaniu tekstu dla Lenki, bo chciałabym ją ogłosić, musi się wreszcie ten domek znaleźć, ale już nie wyrabiam czasowo ostatnimi dniami:/[/QUOTE]

paula_t, na razie wstrzymajmy się z nowym tekstem dla Lenki, obym tylko nie wykrakała, ale odezwała się do mnie Pani, która jest zainteresowana jej adopcją trzymajcie kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Pani zainteresowana adopcją w przyszłym tygodniu wynajmie domek i na kilka dni zamieszka niedaleko naszego schroniska. Chce aby Lenka choć trochę się do niej przyzwyczaiła. Będziemy też zapoznawać sunię z drugim psiakiem. Również staruszkiem adoptowanym ze schroniska z powodu śmieci właścicielki. Miejmy nadzieję, że Lenka go zaakceptuje, bo właśnie tego najbardziej się obawiam... Z Oskarkiem zgadza się wyśmienicie, a z opisu Pani wynika że charakterem bardzo go przypomina. Jeśli z tym się uporamy, to miejmy nadzieję, będzie już z górki. Pani zdaje sobie sprawę, że na miłość Lenki trzeba sobie zapracować. Sunie po drodze czeka jeszcze sterylizacja. Bardzo Was proszę, trzymajcie kciuki bardzo mocno, niech do naszej ostatniej staruszki wreszcie uśmiechnie się szczęście! Za długo siedzi już w schronisku i wyczekuje na swój domek... Oby to była TA osoba i TEN dom.
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Brzmi niesamowicie....Oby tylko nie okazało się bajką, a rzeczywistością....Lenka chyba raczej jest spokojna, przynajmniej do tej pory z tego, co pisałaś, to nie miała żadnych scysji z innymi psiakami....Trzymam mocno, mocno! Byłoby cudownie, gdyby ostatnia babuleńka znalazła swoją przystań!

Można Pani jeszcze polecić Koralika, miałaby wesołą dziadziusiowatą trójkę:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...