Jump to content
Dogomania

Zmęczona mamusia z pseudo prosi o pomoc! Brak pieniążków na hotelik :(


Recommended Posts

Zdjęcia Korby z domu
[IMG]http://images63.fotosik.pl/642/6bd4e5828142ef4emed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images65.fotosik.pl/643/93260b359b9c18bfmed.jpg[/IMG]

Kochani to ostatnie zdjęcia wyluzowanej, szczęśliwej Korby:-(
Dzisiaj wróciła pod nasza opiekę. Zdołowana i wygłupiona Cycolinka. Wróciła do Karola. Jesteśmy podłamani i rozbici. Korbunia parę razy sie zsiusiała. Była przeziębiona. Brała leki, ale dom nie dał rady z tym problemem. Nie chcę komentować. Wyłam pół dnia. Kocham tego psa. Czy znajdzie ludzi, którzy ja pokochają?

Link to comment
Share on other sites

jak mozna bylo tak postapic?na dodatek z chora sunia ?:-(...brak slow.....nasza bulwa z pseudo sikala nam w domu WSZEDZIE...na lozko ,kanape,w kojec swoj i pozostalych sun.....w kuchni,w pokojach....gdzie popadlo .....leczenie bylo dlugie i kosztowne ,bo mala nabawila sie w pseudo zapalenia (przewleklego i nawracajacego )pecherza moczowego ....caly czas jest na lekach.....ale nigdy nie przyszlo by nam do glowy zeby gdzies ja oddac.....KORBA jeszcze znajdzie swoj DOM i swojego CZLOWIEKA.....prosze wymiziac biede mala.....

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj był Dzień Kretyna.

Ja spotkałam dwóch, Pyrdka miała do czynienia z "człowiekiem" od Korby.
Ja byłam na wizycie p/a z[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243746-Kora-zgubi%C5%82a-sie-posmutnia%C5%82a-osiwia%C5%82a-prosi-o-grosik-na-hotelik-i-szuka-DS"] Korą[/URL] wszystko wydawało się być ok- pani w wieku 65lat, trzeźwo myśląca, chcąca przygarnąć psa nie młodego. Sama prowadzi DT dla kotów. [B]Nie zależało jej na tym jak pies wygląda- byleby nie atakował kotów, był niehałaśliwy i spokojny.[/B]
Powód dlaczego pies nie został u niej- Kora jest za gruba, za duża i nie szczeka- mówiłam jej o tym przez telefon. Gacie mi spadły z wrażenia bo Kora wcale nie jest gruba:angryy:

Jak Pyrdka powiedziała mi o Korbie to szlak mnie trafił:angryy: Skąd biorą się tacy Kretyni...

Link to comment
Share on other sites

Na forum fundacji można znaleźć stanowisko rodziny. Nie wnikam kto winny, kto nie, bo nie ma to zupełnie sensu. Dawajcie dziewczyny znać co udało się zdiagnozować. Piszecie, że była przeziębiona, miała przeziębiony pęcherz? Jak wyniki moczu? Kiedy kontrolne wyniki? Czy przechodzi jej częste siusianie? Czy lekarz dał wskazanie, że to może nie być tylko zapalenie pęcherza?

[url]http://www.fundacja-ast.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=926&p=39826#p39826[/url]

Link to comment
Share on other sites

To nie fair. Cały czas bylismy z Panem w kontakcie. Sugerowaliśmy wyniki moczu. Pan jednak zaczął leczyć propalinem na własną rękę. Prosiłam , aby nic nie podawał tylko poczekał, aż skończy dawać antybiotyk. Wczoraj zadzwonił i powiedział,ze Korba "zaszcza" mu całą chatę i nie może sobie na to pozwolić stąd nasza decyzja ,że zabieramy i robimy badania. Nic nie zatailiśmy wydając Korbulę do nowego domu. Nie było problemu z posikiwaniem była bardzo czysta. Problem z siusianiem był bezposrednio po sterylce 3 dni, ale minęło. Minął od tego czasu prawie rok. Jest nam cholernie przykro. Jak coś się dzieje z psiakiem to zaraz jedziemy do weta. Tutaj nie było zadnych przesłanek,ze coś nie dobrego sie dzieje. Dom zapowiedał sie naprawde fajnie, ale Pan nie słuchał naszych wskazówek. Ponad to nie było mowy o bezwiednym posikiwaniu i kropelkowaniu tylko parokrotnym wysikaniu sie w domu.

Edited by Pyrdka
Link to comment
Share on other sites

Oddali psa przy pierwszym problemie. Masakra. Moja Etna też leje i nikomu nigdy do głowy nie przyszło, by ją oddać. Wręcz otaczamy ją troskliwszą opieką gdy ma gorsze dni. A oni co zrobili? Pozbyli się "problemu". Na forum fundacji piszą, że pokochali, że chcą ją po diagnostyce...śmieszne i żałosne zarazem. A gdy Korba znów zachoruje? Tak będzie sobie do nich jeździć i wracać przy najmniejszym problemie? Mam nadzieję, że ona już do tej rodziny nie wróci.

Link to comment
Share on other sites

Wcześniej nie było problemu. W domu jak pojawił się problem nie miała robionych wyników moczu tylko od razu miała zaaplikowany antybiotyk. Pan poszedł do weta jak pojawiły sie smarki i zaczęła sikać. Mówiłam mu ,ze najpierw powinni zbadać mocz, ale stało się inaczej.

Link to comment
Share on other sites

ja pie....ę za siku won z domu!!!??? pluszaka takim kretynom! Nasz dziadek Fobos jak przyjechał był tak zestresowany nowym domem i ludźmi, że warczał i kłapał pyskiem i co mieliśmy go odesłać do Krakowa z powrotem! Adoptuje się na zawsze, a nie oddaje jak jest problem...

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam zaległe deklaracje.
[TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"]
[TR="class: light"]
[TD="align: center"]2014-02-13[/TD]
[TD="align: center"]Przelew z rachunku[/TD]
[TD="align: center"]
[B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B]
STOWARZYSZENIE ŁAPA- OS. BATOREGO
[B]Tytuł:[/B] DEKLARACJA DLA KODY ZA XII. I . II.
BASTER I LUSI
[/TD]
[TD="align: right"][COLOR=#DD0000]-60,00 PLN[/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Wpłaciłam zaległe deklaracje.
[TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"]
[TR="class: light"]
[TD="align: center"]2014-02-13[/TD]
[TD="align: center"]Przelew z rachunku[/TD]
[TD="align: center"][B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B]
STOWARZYSZENIE ŁAPA- OS. BATOREGO
[B]Tytuł:[/B] DEKLARACJA DLA KODY ZA XII. I . II.
BASTER I LUSI[/TD]
[TD="align: right"][COLOR=#DD0000]-60,00 PLN[/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Wielkie dzięki ciocia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...