Jump to content
Dogomania

Zmęczona mamusia z pseudo prosi o pomoc! Brak pieniążków na hotelik :(


Recommended Posts

JUŻ WIEM :)

Wizyta ma się odbyć najprawdopodobniej w piątek :)

Tak więc jeszcze troszkę te kciuki będziemy musieli potrzymać (gorzej, jak nam paluchy odpadną ;))


A przy okazji:

[INDENT] [INDENT] [SIZE=4]Ciocie i wujkowie, [SIZE=4][SIZE=4]s[/SIZE][/SIZE]ytuacja finansowa naszych podopiecznych, nie jest zbyt ciekawa, niedługo koniec miesiąca, a my nie będziemy mieli czym zapłacić za hotele i leczenie psiaków. Dlatego zorganizowałam bazarek, na którego serdecznie zapraszam.

[URL="http://www.tinyurl.pl?OvPOcbGR"][B]BAZAREK OGŁOSZENIOWY[/B][/URL][/SIZE]


[SIZE=4]może ktoś potrzebuje ogłoszenia - ZAPRASZAM :smile:[/SIZE]
[/INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

dobra, kciuki można puścić.

już po wizycie.

porażka. panie bardzo nieodpowiedzialne.
nie dość, że wizyta była umówiona, to dziewczyna przeprowadzająca ta wizytę, musiała siedzieć pod blokiem i czekać na Panią 2 godziny...
po drugie - panie bardzo nieodpowiedzialne, mimo iż pisałam, że Koda jest na karmie hypoalergicznej, cenę podałam, Pani akceptowała wszystko, to na wizycie powiedziała, że nie będzie tyle na psa wydawać.
Pani stwierdziła, że jesli Koda będzie niszczyć w domu, to bedzie ją ze soba do pracy zabierać, a Pani jest agentem ubezp. i jeździ po klientach po domach. Ciekawe co by Pani zrobiła, gdyby w tych domach były psy.
A tłumaczyłam wszystko o zachowaniu Korbola, o potrzebach, o tym jakiego domku szukamy. Mówiłam że już raz wróciła z adopcji, że szukamy odpowiedzialnego domu z doświadczeniem..
Dużo jeszcze bym mogła pisać relacji z wizyty, ale nie ma sensu się denerwować dalej...

Nie potrzebnie Panie narobiły nadziei.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]SERDECZNIE ZAPRASZAM na kolejny bazarek na podopiecznych [URL="http://stowarzyszenielapa.pl/"]"ŁAPY"[/URL]
czyli również Korbę.
[SIZE=6][URL="http://www.tinyurl.pl?h6SRhIGc"][FONT=georgia]BAZAREK KSIĄŻKOWO-PLUSZAKOWY[/FONT][/URL][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej mnie denerwuje to, że kilka maili z tymi paniami wymieniłam, pisałam o wszystkim, o wadach i zaletach Korbola...

no nic, znajdziemy jeszcze fajny domek dla cycolindy naszej :)

Już poinformowałam domek o naszej decyzji, że Korbola nie dostaną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']pewnie będą się za inną sunią rozglądać...może warto je na czarne kwiatki? (czy się nie kwalifikują?)[/QUOTE]

Moim zdaniem warto. Baba zrobi wszystko by uszczęśliwić córcię, która chce "pieska" by zaimponować znajomym...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...