Jump to content
Dogomania

XVIII krajowa wystawa psów rasowych w raciborzu


amg2011

Recommended Posts

[quote name='Lofty']tak szczególnie bieganie równoległe 5 psów york, seter, walijczyk, chart i pudel toy:)
i pretensje ze nie równo psy idą - mistrzostwo świata.
Takiego lekceważącego podejścia do sędziowania BIS-a jak to w wykonaniu tego sędziego nie widziałam jeszcze :( to przykre ale dla mnie dobre wychowanie nakazywało by przynajmniej oglądniecie każdego psa.
Ale może to moje subiektywne odczucia :)[/QUOTE]

Myślę, że to nie tylko Twoje odczucia, bo śmiech z loży sędziowskiej przy tym całym wyborze dał chyba wszystkim oglądającym coś do zrozumienia. No szkoda, że takie coś odbywa się za nasze pieniądze. Ale widać ile to wszystko jest warte:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']Myślę, że to nie tylko Twoje odczucia, bo śmiech z loży sędziowskiej przy tym całym wyborze dał chyba wszystkim oglądającym coś do zrozumienia. No szkoda, że takie coś odbywa się za nasze pieniądze. Ale widać ile to wszystko jest warte:shake:[/QUOTE]

I na dodatek za coraz większe pieniądze :(
Ilość zgłaszanych psów na kolejnych krajówkach zaczyna bić rekordy tyle tylko że w dół :(
A co do reakcji "loży sędziowskiej" to pozostawię bez komentarza bo niedługo może się okazać iż sędziowie z bardziej odległych krajów będą odmawiać uczestnictwa w takim cyrku:(
Nie twierdzę iż tam wszystko wygląda inaczej ale ..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']A teraz co do wystawy to naprawdę niewiem kto ustawia ringi ale ktoś jest nie poważny. U małych piesków trawsko takie że musiały skakać zaś u psów które muszą się rozbiec żeby pokazać ruch to robiły po 2-a kroki i zakręt.

[/QUOTE]


A do tego tyle terenu wolnego na około! Jeszcze ten cudowny parking, który w ulewie zamienił się w bajoro. A inteligencja ludzi którzy mieli problemy z parkowaniem i jeżdżeniem do przodu i do tyłu co by bardziej rozjechać przejście dla pieszych była porażająca. A najlepsze to, że nam nawet nie pozwalano zrobić zdjęć na trawie stadionu póki było sucho, a potem na tej trawie stały samochody. No ale widocznie to już nie problem? Nam nie pozwolono rozstawić się przy bramie wjazdowej z namiotem, co oczywiście zlekceważyłam, gdy zobaczyłam że wszyscy się rozstawiają tak czy siak przy samochodach. Po co organizować ring honorowy na stadionie, po którym nawet nie można swobodnie chodzić? Tyle terenu było wolnego, a trybuna do niczego tak nie była potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Lofty, a Twój seter piękny:):):) Jak dla mnie w tej finałowej 10 był bezkonkurencyjny.[/QUOTE]

Podziękował za miłe słowo:)
było kilka fajnych psów w finałowej 10 i zawsze beda zadowoleni i nie zadowoleni tyle tylko ze jak przegrasz ale masz świadomość że sędzia oglądnął psy i te a nie inne wybrał bo taki ma gust to co innego
a jak wbiegasz na ring honorowy i widzisz że sędzia nawet nie jest zainteresowany tym co biegnie to Cię trafia że siedzisz jak ten d... w ulewie, starasz się aby pies wyglądał a tu bach okazuje się że czy wbiegłaś czy nie sędzia miał to i tak w d.....
Ja wiem że ras się wygrywa raz przegrywa to naturalne ale skoro się płaci to powinno się otrzymać przynajmniej odrobinę szacunku ..... i to tyle w temacie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']miło było Cię poznać Izo :p

u mnie wystawa udana, RUSSIAN ROULETTE Hexeside [B]Zw. młodzieży, Najlepszy Junior, BOB [/B]orazukończyła Młodzieżowy championat :razz: a weteran wizął 2 miejsce na BISie weteranów :p:p:p

i mam pytanie czy ktoś ma może zdjęcia z tego BISa?[/QUOTE]
Gratulacje, bullika podziwiałam na finałach :)

[quote name='Lofty']
Lofty Brigitte Bardot - ex. I/II, CWC, NDSwR
Lofty Desperado - ex. I/II, CWC, BOB i BOG I

Wekend bardzo udany biorąc pod uwagę że dzień wcześniej na klubówce w Rybniku Desek był II na BIS-ie, Bardotka wywalczyła Zwycięstwo klubu a moja hodowla tytuł Najlepszej Hodowli Klubowej Wystawy Wyżłów :smile:
to tak troszkę reklamy hihihihi[/QUOTE]

Ogromne Gratulacje :))) Miło było się znowu zobaczyć!


Mój Abiczek Zwycięstwo Młodzieży
Wystawiałam Leonbergera lok 2, oc doskonała i bobtaila 1 lokata, dosk, CWC, Zwycięzca, BOB

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikon']Jaki sędzia robił w Raciborzu BEST IN SHOW i jakie rasy stanęły na "pudle"?[/QUOTE]

Sędzia to p. Wiesław Boryczko
a pudło:
I ogar polski
II polski owczarek nizinny
III pudel toy
czwarte niestety nie załapałam - przepraszam:)

Link to comment
Share on other sites

Bardziej żenującego finału BEST IN SHOW w życiu nie widziałam!:lol:

Bieganie w grupach po 5 przy czym sędzia nawet nie patrzy bo podąża w stronę drugiej piątki psiaków, aby tam rozpocząć bardzo merytoryczną dyskusję z jedną z właścicielek, ponieważ pudel toy nie pobiegł w tym samym tempie na "1,2,3" co chart.;)
Śmiech polskich sędziów to raz, a dwa konsternacja sędziów z Serbii.... no cóż, dobrych wrażeń to Oni od nas nie wywiozą.

Olbrzymie gratulacje dla sędziego, który tego cyrku dokonał czyli Pan [B]Wiesław Boryczko[/B], zapewne każdy to na długo zapamięta.
Organizatorzy powinni się zastanowić trochę przy dobieraniu sędziów do konkurencji finałowych..... bo dzięki takim wpadkom drastycznie spadnie im frekwencja w przyszłym roku, a jak wiadomo i ta nie była powalająca.
Mam nadzieję, że komuś na tym zależy bo jak widać nie każdemu sędziemu zależy na szacunku i autorytecie....
A wszystko za Nasze pieniądze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Videl']Bardziej żenującego finału BEST IN SHOW w życiu nie widziałam!:lol:

Bieganie w grupach po 5 przy czym sędzia nawet nie patrzy bo podąża w stronę drugiej piątki psiaków, aby tam rozpocząć bardzo merytoryczną dyskusję z jedną z właścicielek, ponieważ pudel toy nie pobiegł w tym samym tempie na "1,2,3" co chart.;)
Śmiech polskich sędziów to raz, a dwa konsternacja sędziów z Serbii.... no cóż, dobrych wrażeń to Oni od nas nie wywiozą.

Olbrzymie gratulacje dla sędziego, który tego cyrku dokonał czyli Pan [B]Wiesław Boryczko[/B], zapewne każdy to na długo zapamięta.
Organizatorzy powinni się zastanowić trochę przy dobieraniu sędziów do konkurencji finałowych..... bo dzięki takim wpadkom drastycznie spadnie im frekwencja w przyszłym roku, a jak wiadomo i ta nie była powalająca.
Mam nadzieję, że komuś na tym zależy bo jak widać nie każdemu sędziemu zależy na szacunku i autorytecie....
A wszystko za Nasze pieniądze;)[/QUOTE]

Dokładnie:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...