Jump to content
Dogomania

XVIII krajowa wystawa psów rasowych w raciborzu


amg2011

Recommended Posts

Do nas jeszcze potwierdzenie nie dotarło, jutro święto więc nie wiem czy już dotrze. A czy ktoś się orientuje, czy w ogóle będzie plan sędziowania? Bo skoro tak mało psów zgłoszonych, to boje się żeby mi się nie pokryły w czasie na ringach.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Racibórz pogoda

[TABLE]
[TR]
[TD="class: pb2 pl2, colspan: 4"]Niedziela, 10.06.2012[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: pt8 pl4, align: center"][IMG]http://pogoda.onet.pl/_d/ico/c04.gif[/IMG][/TD]
[TD="class: a1b pt8 pl4"]20 [COLOR=#FFFFFF]12[/COLOR] °C [IMG]http://pogoda.onet.pl/_d/ico/s4.gif[/IMG]1012 hPa [IMG]http://pogoda.onet.pl/_d/ico/s1.gif[/IMG][/TD]
[TD="class: a1 pt4 pl4"]Śnieg:[/TD]
[TD="class: a1b pt4 pl4"]0.0 mm[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: a1 pb4 pl4"]Deszcz:[/TD]
[TD="class: a1b pb4 pl4"]0.0 mm[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: a1 pb4 pl4"]Wiatr:[/TD]
[TD="class: a1b pb4 pl4, colspan: 3"][IMG]http://pogoda.onet.pl/_d/ico/rw3.gif[/IMG] 9 km/h [IMG]http://pogoda.onet.pl/_d/ico/s1.gif[/IMG][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[B]Monalisa[/B] oby się pogoda sprawdziła, było by idealnie:)

[B]Izabela [/B]ja tradycyjnie siberiany i jeszcze mam cockerkę amerykańską. A o świcie pisałam, bo dostałyśmy tylko dwa potwierdzenia i 1 numerek a na 3 dogłaszanego na inne nazwisko jeszcze nic nie przyszło, więc trzeba będzie to wyjaśniać, A jeżeli by się trafiło że wszystkie psiaki wchodziły na ring później to nie będzie trzeba być całkiem od rana na nogach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lofty']Yupppi a jednak będziemy:)
Dziś miły Pan z oddziału zadzwonił do mnie że Desik przyjęty :)
A więc szykuje nam się dłuuuugi wystawowy wekend :) w sobotę klubówka w Rybniku a w niedzielę Racibórz :)[/QUOTE]

Bardzo się cieszę Ewa że się znowu zobaczymy :) i oczywiście trzymam kciuki :)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Bardzo się cieszę Ewa że się znowu zobaczymy :) i oczywiście trzymam kciuki :)))[/QUOTE]

OOOOOO :) jednym slowem ladne fotki będą hihihihi :)
Już się ciesze na nasze spotkanie :) i spotkanie Deska z Twoim aparatem hihihihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']Najbardziej miniaturowa wystawa na jakiej będę !

.[/QUOTE]
.. i to po 3 przedłużeniach terminu :) Myślę ze powoli ze względu na ceny będą się wyludniać wystawy. Na wrocław czy opole dojdzie kolejna opłata za autostradę !

Link to comment
Share on other sites

[I]Chytry dwa razy traci ![/I]


Rozumiem ze doszedł teraz Vat,ale nie rozumie co tyle kosztuje? Niektóre odd nie fundują nawet medali ! nie wspomnę o malej pamiątkowej rozetce.koszt tego w hurtowych ilościach to 1 zl 70 gr !!! Mala rzecz a cieszy ;)Bo przecież jest grono wystawców którzy swoje psy pokazują tylko dla przyjemności !! to nie hodowcy a miłośnicy psów,dla których wystawa to fajna zabawa impreza na których spotyka sie znajomych ;)

Jeszcze parę lat temu byłam na prawie na każdej wystawie.W tej chwili na nielicznych,bo nie to ze drogie to jeszcze byle jak ;( Nam brakuje jedno małe CWC do dorosłego Championatu ;)A potem sobie darujemy PL wystawy.No poza Raciborzem, Chorzowem i Zakopanym ;) te wystawy bardzo lubimy ;)

Link to comment
Share on other sites

miło było Cię poznać Izo :p

u mnie wystawa udana, RUSSIAN ROULETTE Hexeside [B]Zw. młodzieży, Najlepszy Junior, BOB [/B]orazukończyła Młodzieżowy championat :razz: a weteran wizął 2 miejsce na BISie weteranów :p:p:p

i mam pytanie czy ktoś ma może zdjęcia z tego BISa?

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Wszystkich zadowolonych :) Ja też nie narzekam na wyniki co do reszty była bym nie sobą gdybym nie pogderała:)
Wielkość ringów kolejna wystawa gdzie ktoś kto wytycza ringi pojęcia nie ma o wielkości psów :( To staje się nudne .....
Pogoda to jakby niezależne od organizatorów ale namioty przed ringiem przygotowawczym chyba można było lepiej zorganizować :( Te trzy które tam postawiono to nie dość że mało to ustawione były tak że brrrrrr
a co do wyników:
Lofty Brigitte Bardot - ex. I/II, CWC, NDSwR
Lofty Desperado - ex. I/II, CWC, BOB i BOG I

Wekend bardzo udany biorąc pod uwagę że dzień wcześniej na klubówce w Rybniku Desek był II na BIS-ie, Bardotka wywalczyła Zwycięstwo klubu a moja hodowla tytuł Najlepszej Hodowli Klubowej Wystawy Wyżłów :)
to tak troszkę reklamy hihihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']miło było Cię poznać Izo :p

u mnie wystawa udana, RUSSIAN ROULETTE Hexeside [B]Zw. młodzieży, Najlepszy Junior, BOB [/B]orazukończyła Młodzieżowy championat :razz: a weteran wizął 2 miejsce na BISie weteranów :p:p:p

i mam pytanie czy ktoś ma może zdjęcia z tego BISa?[/QUOTE]


Ja mam:):) niestety tylko takie... [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/177516_3973482786159_2005727810_o.jpg[/url]

A nasza ekipa BIS BABY, BIS WETERAN i BOG :)

Ale najbardziej podobała mi się konkurencja głównego BISa:):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale najbardziej podobała mi się konkurencja głównego BISa:smile::evil_lol:


Flashka-g Czyżby wybory miss mokrego podkoszulka ;))) To był koszmar ludzie przemoczeni do majtek,a schować sie nie bylo gdzie ;( lofty faktycznie ring dla seterów byl mniejszy niż dla Yorków! Obok szły Jamniki po wysokiej trawie z ostami ;( podskakiwały jak zające sędzia nie mógł porzadnie ocenic psa w ruchu! Moja przy porównaniu o rasę zrobiła bunt siadła i nie pójdzie.Wcale jej sie nie zdziwiłam gdy zobaczyłam jej brzuszek podziabany przez osty..

My tylko CWC Zwycięzca Rasę przegrała tylko dlatego ze nie chciała chodzić

Jak dla nas i nie tylko nas wystawa Bida z nędzą,brak biletów ulgowych dla młodzieży!!!,brak medali. A Szkoda bo jeszcze rok temu było tak fajnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']
Ale najbardziej podobała mi się konkurencja głównego BISa:):evil_lol:[/QUOTE]

tak szczególnie bieganie równoległe 5 psów york, seter, walijczyk, chart i pudel toy:)
i pretensje ze nie równo psy idą - mistrzostwo świata.
Takiego lekceważącego podejścia do sędziowania BIS-a jak to w wykonaniu tego sędziego nie widziałam jeszcze :( to przykre ale dla mnie dobre wychowanie nakazywało by przynajmniej oglądniecie każdego psa.
Ale może to moje subiektywne odczucia :)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich wystawiających.
Mnie również było bardzo miło Cię poznać [B]złośnico :p
[/B]A teraz co do wystawy to naprawdę niewiem kto ustawia ringi ale ktoś jest nie poważny. U małych piesków trawsko takie że musiały skakać zaś u psów które muszą się rozbiec żeby pokazać ruch to robiły po 2-a kroki i zakręt.

Złośnico niestety nie mam fot z bisów bo bałam sie że przez tą "bryzę" aparat mi szlag trafi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...