Jump to content
Dogomania

Maleńka Drobinka już w swoim domku!


Ewa Marta

Recommended Posts

Maleńka coraz lepiej czuje się w nowym domku:-)

[IMG]http://www.iv.pl/images/13065766773897452723.png[/IMG]

[IMG]http://www.iv.pl/images/79997415652764075206.png[/IMG]

a to kolejna relacja od Dominiki:

Wieczorkiem położyła się i przysypiała na łóżku pana , tak jak widać na 1 zdjęciu...ale kanapą w salonie też nie pogardziła :D (2 foto) , jak pół godzinki temu byłam z nią na spacerku to szczekała i sadziła się do gołębi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fakt , czuje się coraz lepiej , bryka i szaleje , a na spacerku o 19 pogoniła jakąś mysz ganiającą w zaroślach , bardzo bystre oko ma , teraz biega z góry na dół i nie wie gdzie ma się położyć czy tu gdzie Ja siedzę czy może w salonie gdzie pan ogląda telewizje :D ma dylemat

Jutro postaram się porobić jej jakieś fotki na ogródku , i na spacerku ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwonił do mnie Pan Jacek:-) Powiedział, że Rita doskonale wkomponowała się w Rodzinkę, że jest wspaniała, kochana, nie siusia w domu, pokazuje, jak chce wyjść, że obszczekuje psiaka zza płotu i że to ona rządzi w domu:-)
Prosił, żebym bardzo serdecznie podziękowala Marcie za jej opiekę nad malutką, za to, że tak ją wspaniale wychowywała:-)
Zadał dużo pytań świadczących o tym, że chciałby, żeby sunieczce było najlepiej i miała najlepszą opiekę:-) ja jestem zachwycona domkiem:-)

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił do mnie Pan Jacek. Maleńka Rita jest już całkowicie Panią domu, doskonale komunikuje swoje potrzeby, nie chce wracać z ogrodu do domu, bo jej tam dobrze. Wszystko jest w porządku, wyglada na to, że zarówno ludzka jak i psia część Rodzinki doskonale się ze sobą czuje!!!

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam podsumowanie wydatków poniesionych na utrzymanie Drobinki - obecnie Rity w pierwszym poście wątku. Kwota, która pozostała, to 28,66 zł. Ponieważ maleńka nie otrzymała żadnej wpłaty poza moim bazarkiem, zdecydowalam, że sama podejmę decyzję o przekazaniu tej kwoty dla Dinki z tego wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218411-Dina-cudna-szkolona-onka-prosi-o-wsparcie-na-hotelik-i-leczenie[/URL]

Sunia od dawna czeka na dom, deklaracje stałe nam się wykruszyły i ciężko zebrać pieniądze na jej utrzymanie.
100 zł, które podarował Pan Jacek przekazałam na inną sunię - Sisi, bo ona jest w jeszcze gorszej sytuacji niż Dina. Zostało to potwierdzone na tym watku i na wątku Sisi przez Myszę 1.

Edited by Ewa Marta
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zadzwonił dzisiaj Pan Jacek:-) Nie mógł się nachwalić naszego szkraba:-) Mówił, że kochana, grzeczna, pełna miłości, bardzo delikatnie dająca sygnał, że musi wyjść na spacer:-) Powiedział, że nigdy, przenigdy by jej nie oddali, że rozp;uszczają ją obydwoje z Dominiką i są bardzo szczęśliwi. że mala Rita jest z nimi.
Poprosiłam o jakieś zdjęcia. Pan Jacek obiecał poprosić córkę o przesłanie mi aktualnych.

Uwielbiam takie telefony:-)

Maleństwo biegnie do Pana Jacka, kiedy ten wraca z pracy co sił w łapkach i tuli się mocno:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']pisałam o tym od samego początku:)
Opaj 10 sierpnia kończy pół roku - duża dziewczynka[/QUOTE]

Wiesz Marta, duża w tym Twoja zasługa:-) Przez 2 miesiące to Ty uczyłaś ją wszystkiego i z małego dzikawego łobuziaka, zrobiłaś łobuziaka - przytulasa:-)
Inna sprawa, że jak maleńka spojrzy na człowieka, to serce mięknie od razu i wszystko się jej wybacza:-)

Link to comment
Share on other sites

tak naprawdę nauczyła się wszystkiego od naszych psów:)
Didi do tej pory myśli, że jest szczeniakiem. każde nasze wyjście to jakieś drobne szkody, których nigdy wcześniej nie robiła. najniewiarygodniejsze przewinienie Didi to wtarganie 1kg mąki w całości na kanapę i rozparcelowanie go dopiero na kanapie. gdy wróciliśmy do domu cały pyszczek miała w kluskach lanych z mąki:). inne psy były czyste, choć Bartek podejrzewa, że ktoś musiał jej pomóc, bo sama nie wniosłaby mąki na kanapę w stanie nienaruszonym. dodam, że Didi waży 8kg...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']tak naprawdę nauczyła się wszystkiego od naszych psów:)
Didi do tej pory myśli, że jest szczeniakiem. każde nasze wyjście to jakieś drobne szkody, których nigdy wcześniej nie robiła. najniewiarygodniejsze przewinienie Didi to wtarganie 1kg mąki w całości na kanapę i rozparcelowanie go dopiero na kanapie. gdy wróciliśmy do domu cały pyszczek miała w kluskach lanych z mąki:). inne psy były czyste, choć Bartek podejrzewa, że ktoś musiał jej pomóc, bo sama nie wniosłaby mąki na kanapę w stanie nienaruszonym. dodam, że Didi waży 8kg...[/QUOTE]

Stawiam na Kalucha:-) Mógł jej zanieść na łóżko, a potem Didusia dokończyła dzieło:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Witam serdecznie po długiej nieobecności :)
U Ritki wszystko dobrze , odkąd zrobiło się ciepło całymi dniami szaleje na ogrodzie. Zabawom nie ma końca .Uwielbia szaleć na świeżym powietrzu i aportować , ma całą masę niespożytej energii. Śpi oczywiście na łóżku , nie ma innej opcji gdyż upodobała sobie wszystkie kanapy fotele i łóżka w domu :D Kochaniutki z niej potworek ale trzeba przed nią chować buty bo już 2 pary rozpracowała :) , poza tym jest bardzo pogodna i radosna.

Pozdrawiam.
PS Postaram się w tygodniu wysłać jakieś fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...