Jump to content
Dogomania

Jaki kolor podniebienia maja Wasze psiaki??


hania1981

Recommended Posts

[quote name='hania1981']Slyszalam ze jak podniebienie jest rozowe pies ma lagodny charakter, natomiast jezeli jest prawie czarne to psiak ma charakterek....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
moze cos w tym jest bo moj Porsche ma podniebienie cale czarne i to jest moj maly szatanek...kochany :p[/quote]
na moich dwoch suniach czarne podniebienia tez się sprawdzily:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Visenna']Ciekawe skąd to się wzieło :) Bo każdy mit ma jakieś uzasadnienie, a w jaki sposób można połączyc kolor podniebienia z agresywnoscią psa ?[/quote]
Bo rottweilery i inne psy bojowe najczęściej mają czarne podniebienia (wyjątki są) i stąd się wzięło takie stwierdzenie... tak mi się wydaje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlena924']To, że jak pies ma czarne podniebienie, to jest "zły" to taki zabobon tak jak, że "suczka powinna mieć przynajmniej raz w roku szczeniaki" itp.

[/QUOTE]


Brawo za rozsadek i wiedze!!! Bo czytajac ten watek zaczelam watpic w minimum wiedzy i rozeznania ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Brawo za rozsadek i wiedze!!! Bo czytajac ten watek zaczelam watpic w minimum wiedzy i rozeznania ;)[/quote]


Wind, no co ty. Aż takie nieświadome to my nie jesteśmy. Jasne, że to totalne bzdury, ale taki wątek to miłe odstępstwo od tych, na których ostatnio wiele osób na siebie pokrzykuje lub się obraża.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja o tym podniebieniu słyszłam od mojej prababci na wsi ... a więc moze jednak coś w tym jest. Opowiadała mi, ze kiedyś sprawdzało się psom własnie podniebienia i po kolorze poznawali czy pies w przyszłości będzie agresywny czy też nie ... [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mój równiez ma łaciate i charrakterek swój posiada :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...