Jump to content
Dogomania

Cyguś z biezdrowa


kasia-online

Recommended Posts

Nie dam rady obejrzeć wszystkich zdjęć. Po prostu psychicznie nie zniosę oglądania tego cierpienia:-(
Mam wielką nadzieję, że zwyrodnialcom zostanie przedstawiony zarzut znęcania się i że poniosą karę. Choć żadna z nich nie odda temu psu tego, co mu zabrali...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem na zaproszenie.niestety podobne rzeczy jak u cygusia juz widziałam,piszecie czy normalny czlowiek może byc zdolny do takiego bestialstwa?-zobaczcie tego biednego kota i jego historie.dzieci ucza sie od doroslych itak w kółko.moim zdaniem te dzieciaki tez powinny dostac po łbie za to co zrobiły.po gdy to "rozejdzie sie pokosciach'nadal te małe potwory beda krzywdziły zwierzeta,teraz były mrówki a im one beda starsze moga kurde wymyslac co gorsze rzeczy...koszmar jakis.
rodzice-dobrze gadacie.jak kuba bogu tak bóg kubie.pamiatka do końca życia.tylko kto by sie odwazył tak zrobic z tymi....bachorami:angryy:

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie , czy byłby ktoś chętny na zakup koszulki z namalowanym owczarkiem długowłosym takim jak powinien wygladać Cyguś jak wyzdrowieje . chętnie namaluję a pieniązki przekazę na Cygusia .A moze namalować w ciemno i wystawić na bazarek na licytację ? Moze znajda się chętni ?

Link to comment
Share on other sites

Obstawiam pomysł z bazarkiem ;)
Ja z kolei zastanawiam się, jaką akcję zrobić w mojej szkole? Może ktoś mi podrzuci pomysł, jak mądrze edukować dzieci i młodzież. Czy można pokazywać takie drastyczne zdjęcia? Wiem, że trzeba przemówić do sumień, ale jak to zrobić mądrze? Nie wszystkie dzieci są bestiami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']słuchajcie , czy byłby ktoś chętny na zakup koszulki z namalowanym owczarkiem długowłosym takim jak powinien wygladać Cyguś jak wyzdrowieje . chętnie namaluję a pieniązki przekazę na Cygusia .A moze namalować w ciemno i wystawić na bazarek na licytację ? Moze znajda się chętni ?[/QUOTE]

Ja tez obstawiam bazar, wrzucimy info na OWCZARKA, może sie uda wylicytowac dobrą kwotę

Link to comment
Share on other sites

Spytam czy Fundacja robiąc interwencję, będzie również prowadzić sprawę karną? Czy będzie składane doniesienie do prokuratury?
Czy Fundacja ma doswiadczenie w tych sprawach?
To jest naprawdę ważne, społeczeństwo musi wiedzieć, że wreszcie nadchodzą powoli czasy,kiedy zapadają wyroki za znęcanie się nad zwierzętami! Ponadto wtedy Fundacja może we wniosku do sądu żądać zwrotu kosztów leczenia!! I sądy chętnie to zasądzają.
Jeśli Fundacja nie ma doświadczenia - to nie wstyd żaden! - to proszę napisać, znajdzie się taki, kto pokieruje krok po kroku, co należy i gdzie złożyć;-)

Link to comment
Share on other sites

:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::iloveyou:sciskamy mocniutko za niunia i za kotunia ....:-(:-(:-(:-(, co noc sie snia , te wszystkie biedaki , o ktorych cierpieniu- nawet czasm swiat nie uslyszy .....:-( 8 letnie - to juz nie sa dzieci :shake::shake:,ale zabawe mieli .....:-( to sa zwyrodnialcy , osmioletnie potwory, powinno sie obcinac lapy , ktore czynia tyle cioerpienia - starym wygom , mlodym tez, zboczencom wszelkim , tak dla zasady , dla przykladu ...

Link to comment
Share on other sites

Powótrzę moją prośbę
[quote name='ceris']
Ja z kolei zastanawiam się, jaką akcję zrobić w mojej szkole? Może ktoś mi podrzuci pomysł, jak mądrze edukować dzieci i młodzież. Czy można pokazywać takie drastyczne zdjęcia? Wiem, że trzeba przemówić do sumień, ale jak to zrobić mądrze? Nie wszystkie dzieci są bestiami.[/QUOTE]
Co do bezpośrednich sprawców, jestem jak najbardziej za surową, najsurowszą karą dla nich :angryy: Powiem wprost: dupę w mrowisko albo uwiązanie na metrowym sznurku do drzewa w upale i bez wody na trzy dni.
[B]Jednak trzeba ludzi uczyć, jeśli w sercu sami nie odnajdują współczucia.[/B] Chciałabym zrobić coś konkretnego w tym względzie. Potrzebuję doświadczonych ludzi. Sama mogę szukać po omacku.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę nic sensownego napisać, bo mam tylko przekleństwa na ustach, sorry. Zaczynam nienawidzić ludzi :snipersm:

Muszę ochłonąć...............................................................................................................................................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...