Jump to content
Dogomania

KWPR Radom - 20.05.


Onaya

Recommended Posts

[U]Termin zgłoszeń - 10.05. godz. 16[/U] (został przedłożony, ceny jak w drugim terminie)

Informacje i obsada sędziowska - [URL]http://www.zkwp.radom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=88&Itemid=92[/URL]



Kto się wybiera?

Edited by Onaya
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Riven']A jakie rasy masz? ja jak policzyłam to moj Airedale wejdzie koło 11 to mogę pomóc :))[/QUOTE]

mam aż dwa psy :) ale różnych ras i na róznych ringach. Labrador (chyba wchodzi 15 według listy ze strony O/Radom - ale mogłam się pomylić w liczeniu - pies, kl championów, oraz ogara polskiego - chyba wchodzi jako 30 pies, albo coś kolo - pies, baby). Jeśli by szło tak jak jest w spisie - po rasach, to dam rade, ale jak przestawione coś będzie, to mój plan szlag trafi.... Bedę z koleżanką, ale ona będzie też miała kilka psów, więc jej pomoc odpada....
ale chętnie bym się z Tobą spotkała, bo zmam psy Flaire, i chyba znam siostrę Twojej K2 :)

Link to comment
Share on other sites

Sama sie rozgladam za pomagaczem...moja pomagaczka akurat nie moze byc w Radomiu niestety, a mi wyglada,ze moje sie nałoża...choc miały sie nie nałozyc teoretycznie........
w jednej rasie mam jedynego egzemplarza na wystawie, więc spróbuje poprosic pania sedzinę, aby oceniła małego nie w kolejności jak ida rasy, np jako pierwszego-moze sie zgodzi...wtedy wyrobie z drugą, a moze i jeszcze komuś pomoge :)
[B]Panbazyl[/B]- nie ma co sie martwic zawczasu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Sama sie rozgladam za pomagaczem...moja pomagaczka akurat nie moze byc w Radomiu niestety, a mi wyglada,ze moje sie nałoża...choc miały sie nie nałozyc teoretycznie........
w jednej rasie mam jedynego egzemplarza na wystawie, więc spróbuje poprosic pania sedzinę, aby oceniła małego nie w kolejności jak ida rasy, np jako pierwszego-moze sie zgodzi...wtedy wyrobie z drugą, a moze i jeszcze komuś pomoge :)
[B]Panbazyl[/B]- nie ma co sie martwic zawczasu ;)[/QUOTE]
wiesz, ze ja panikuję przed a po to już nie pamiętam ;) Damy radę :) Biorę namiot, pewnie klatkę. Pomagacza malego mam chętnego na wyjazd - dobry byłby do pilnowania namiotu, bo do handlingu chyba ciut za maly jeszcze. ;)

Link to comment
Share on other sites

To bierz pomagacza- do pilnowania namiotu tez sie przyda-zmiescimy sie :)
Klaciorę bierz koniecznie, tapicerka jakas "ę ą" pluszowa czy welurowa,nie wiem ale jasna i dopiero uprana.....:D
własnie wpadłam na pomyśł coby sobie w przyszłosci jeszcze taki bagaznik dachowy kupic-zeby kufra nie zagracać bambetlami ; jak by co to cos mozna na dachu przyczepic, relingi sa :D tylko czy nie odfrunie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...