Jump to content
Dogomania

Prosze o zamknięcie wątku


Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ludwa']to szczeniak:) Nie ma morderczych instynktów, więc na pewno pogoni ale nie po to, żeby mieć kolację;)

A poza tym jest cudna. I cholernie inteligentnie wygląda. No...wg. Marka, to jest jeszcze mądrzejsza niż na to wygląda. Ale ja opinie zakochanych dzielę przez pięć;)[/QUOTE]
Ludwa, strasznie kusisz :-( Oj strasznie :-(

[SIZE=1]Szukam fajnego, kontaktowego psa do towarzystwa swojego. Nie ukrywam, że z moim ćwiczę obi, więc drugi też pewnie będzie tym "męczony". A i może agility czy frisbee jeśli mi się trafi pies łupowy (M. akurat jest niezabawkowy). Z tymże to miały być plany odległe, ale Noa chodzi mi wciąż po głowie... Masakra, nie wiem co robić... [/SIZE]


A filmik super, bardzo mi się podoba. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, Noa do ćwiczeń jak najbardziej bo jest proaktywna i rezolutna, umie oszacować sens działania, wychodzić z inicjatywą lub się od niej powstrzymać. Wiadomo, że to jest jeszcze szczeniak, ale jeśli trafi dobre fajne szkolenie to naprawdę coś dla niej

Co do kota, to Noa lubi zaczepiać, zgrywać się i nie na złość ale dla zgrywy dokuczać :) Kotu wystarczy być asertywnym. Noa krzywdy nie chce zrobić, ale za kumplować się na pewno.

Link to comment
Share on other sites

a oto nowe zdjęcia Frodo:

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy62/190482/1545436/previews/52508907_12.jpg?1342812502[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy62/190482/1545436/previews/52508882_6.jpg?1342812514[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy62/190482/1545436/previews/52508900_10.jpg?1342812534[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy62/190482/1545436/previews/52508871_2.jpg?1342812544[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy62/190482/1545436/previews/52508875_4.jpg?1342812563[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']no....i z haszczaka onek rośnie:)[/QUOTE]
Z tymże zapowiada się ładniejszy, o starym typie - no jak użytek ;)

A ja mam jeszcze takie pytanie: czy Noa ma podszerstek? Tzn. podwójną okrywę włosową? Bo zastanawiam się czy czasem tak jak basenji czy chociażby charty w zimie nie będzie marzła ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam wrażenie, że ta sierść jeszcze się jej wymieni bo młodziutka jest - ale jak wtedy dotykałam obydwa futerka to prędzej Frodo podejrzewałabym o podszerstek, futerko Noa było krótkie, zwarte i mogłaby marznąć.
No, ale jak przywdzieje dorosłe futro to dopiero będzie wiadomo na pewno.

Link to comment
Share on other sites

Czy jest tu może jakaś osoba, która wstawia ogłoszenia psiaków na gumtree? Kolejny i niezliczony już raz próbowałam wystawić ogłoszenie dla Noa. I jak zwykle (mimo modyfikacji przeróżnych w treści) ogłoszenie zostaje przyjęte, a następnie usuwane jako wbrew zasadom. Przeczytałam te zasady i w mojej ocenie jest w porządku. Zgłosiłam już to do helpa gumtree, ale może jest ktoś, kto wcześniej mi wyjaśni jak napisać ogłoszenie, jak je wstawić żeby nie zostało odrzucone.

Oglądałam inne i jest mnóstwo ofert nawet od właścicieli co chcą się pozbyć kundla :o

Dlaczego więc moje ogłoszenie jest odrzucane? (z dokładnym wskazaniem, że bezpłatnie, że fundacja, że umowa adopcyjna)

To jest więcej niż frustrujące :angryy::angryy::cool3::mad::shake:

Link to comment
Share on other sites

No i mam zgryza.
Kocham takie sytuacje. Jak cisza, to cisza. Jak się rozdzwoni, to jak głupi...
1. Wczoraj dom z Bielan, chętny na Noę. Ale mama dziewczyny, która dzwoniła kieeeedyś miała onkę... A teraz w domu jest dziecko i dobrze, żeby się dziecko z psem chowało, bo u siostry tak jest. Niby ok ale nie jestem przekonana, bo dziewczyna młoda i jakoś...boję się, że to poryw chwilowy.
2. telefon, którego nie biorę zbytnio pod uwagę, chyba, że zechcą dorosłego psa któregoś
3. Kilka porannych maili a wieczorem sensowna rozmowa z panem, który przez 11 lat miał sunię, mix kaukaza z fila brasileo (ciekawa jestem jak wyglądała:)). Pies do firmy, na dzień w kojcu, po południu i na noc spuszczone. Ale:
- słychać, że człowiek miał gulę w gardle jak mówił o swojej suni
- w firmie jest na stałe pracownik
- jeśli uważam, że sterylka jest konieczna, to będzie, z finansami nie ma problemu
- Pan chce oba, żeby się im nie nudziło
4. Tel. o Frodo. Państwo mają przygarniętą schroniskową sunię i kota, chcą towarzystwa dla suni. Zakładają, że szczeniak samiec, lepiej się dogada z sunią. Też fajnie brzmieli

I tym właśnie rozpoczynam głosowanie. Z kim rozmawiać? Komu dać psa/ psy?

Link to comment
Share on other sites

Fordo i Noa we dwoje - cudownie.
Sam Frodo w domu do pieszczenia, też fantastycznie. Tylko co wtedy z Noa...

Ci młodzi może by Vive wzięli, ona taka z młodzieżą chowana - nie wiem jaki ma stosunek do dzieci, ale myślę ze przy małym dziecku to jednak lepszy dorosły pies niż maluch co by dziecko go zamęczało. Dorosły pies to także mniejszy kłopot niż szczeniak, którego jeszcze wiele trzeba nauczyć i czasu poświęcać.
Albo dla Młodych Florka najlepiej idealna - dobrze z dziećmi się dogaduje, sunia słodka jak czekolada, kochana i urocza. Wielki skarb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...