Jump to content
Dogomania

Szkolenie Zwiąkowe w W-wie 27 marca 04


lucyper

Recommended Posts

Czy ktoś wybiera się na szkolenie grupowe organizowane przez Związek Kynologiczny w W-wie, które rozpoczyna się na wiosnę? Ja na 90% wybieram się z moim onkiem (ma 18 m-cy i trochę już umie) i chcielibyśmy się dowiedzieć czy ktoś jeszcze....

Pozdrowionka :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A gdzie bedzie ten kurs, kto go prowadzi i kiedy beda sie odbywaly zajecia?

Pozdrawiam,

Zielsko

No więc termin rozpoczęcia tak jak w temacie - 27 marca 04. Zajęcia są na Bemowie (lotnisko), odbywają się co tydzień sobota/niedziela przez 3 miesiące. Kto prowadzi dowiem się jutro to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Na wiosnę zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu - środa, sobota, niedziela.

Zazwyczaj jest 4-5 prowadzących, więc grupę można sobie wybrać, ostatnio była też grupa klikerowa.

No to mnie źle poinformowali w Związku. :-? Jak dzwoniłam to powiedzieli, że zajęcia są tylko w weekend. No to ja niestety będę w każdym tygodniu opuszczać albo środę albo sobotę (pracuję co drugi dzień).

Link to comment
Share on other sites

Jestem przekonany, że Wam (Tobie) pomoże. To głuchnięcie jest bardzo typowe. Myslę, że gdy jesteście sami, to pies świata poza Tobą nie widzi, ale gdy ma w zasięgu wzroku inne psiaki, to one są dla niego bardziej atrakcyjne od Ciebie. Zwyczajnie Cię wtedy olewa! Myślę, że musisz nad tym popracować i takie szkolenie napewno może być w tym pomocne.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, Robull masz racje i ja zdaje sobie z tego sparwe. Moj pies jest bardzo ukierunkowany, jak ja to nazywam, na inne psy i na zwierzeta w ogole. Chodzimy co prawda juz na szkolenie grupowe, gdzie sa 3-4 inne psy. Ale to caly czas jeszcze nie jest to. Dlatego chetnie sprobowalabym w jeszcze wiekszej grupie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...