Jump to content
Dogomania

[Zielona Góra/lubuskie] Porzucona husky Luna oraz 7 jej dzieci - wszyscy mają domy !!


andre

Recommended Posts

[quote name='Fusica']Oddałam głos.[/QUOTE]

Przepraszam, ze psuje Wam humor byc moze, ale wobec prosby o glosy i konsekwencje tych Wam sie naleza - za molosy.pl: zapewne jestescie oszustami, naciagaczami itd -> [url]http://idz.zgora.pl/forum/viewtopic.php?t=1443&postdays=0&postorder=asc&start=45[/url]

W watku mozecie sprobowac wyrazich skruche, o ile Wasze konto nie zostalo wylaczone pod pretekstem chamskich wypowiedzi (wyglada na to, ze profilaktycznie...).



AM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 778
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
W głowie się nie mieści :shake: Nawet nie wiedziałam, że molosy robią wam takie problemy :mad:
Jestem wściekła... Mam nadzieję, że tak się to nie skończy.
Przyznam, że przy okazji głosowania miałam poważne wątpliwości co do "nieczytelnego" regulaminu. Zastanawiałam się o co chodzi... Można wstawić tyle postów ile się ma sierściuchów i każdy z nich zawiera formułkę "blablabla oddaje głos blabla bla" (czyli w moim przypadku dwa psy) a w efekcie można tylko raz kliknąć na wybrane schronisko (czyli jednak jeden głos???).
Czytałam ten nieszczęsny regulamin chyba ze 20 razy i w końcu wstawiłam jednak dwa posty = dwa psy, bo pomyslałam że lepiej wstawić za dużo niż za mało.

Link to comment
Share on other sites

O matko kochana :shake::shake::shake::shake:
Nawet nie wiedzialam o sprawie:cool1:
Przecież to dyktatura i bezwzględne podpożądkowanie się molosom.To jest stronniczość z ich strony.Tylko MOJE i już!!!!!!
Wypowiedzi pani na stroni IDZ sa niezwykle kuturalne w przeciwienstwie do wypowiedzi ludzi z molosów.
Jestem pod wrażeniem.Negatywnym strasznie, dla tamtego serwisu.
W dzisiejszych czasach REŻIM :shake:Strasznie mi przykro, że tak sie to skończyło.
IDZ jestem z wami !

Link to comment
Share on other sites

Bylismy wczoraj z dina2 u dwoch suk husky. Maja w sumie 15 szczeniakow............. Tydzien i 3 tygodnie. Oszczenily sie pod deskami. Jedna z suk podchodzi do czlowieka, ale nie daje sie zlapac (pogryzla mezczyzne, ktory go karmi przy probie zalozenia obrozy), a druga jest kompletnie dzika. Wczoraj bylo ciemno, ale podjedziemy tam w tygodniu i sprobujemy sprawdzic plci maluchow i zrobic im fotki.


AM

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

I ja sie melduję.
U Rycha wszystko gra i buczy. Na luty jesteśmy zapisani na robienie "wydmuszek".
Zaczęła gadzina jeść i nareszcie wyglada jak na psa przystało. Jest grzeczniutki, chociaż rozpieszczony do granic możliwości.
Nie jest też już tak lękliwy ale do facetów nie podchodzi. Jedynym samcem rodzaju ludzkiego, który cieszy się względami Rychosława, jest mój ojciec (dzięki łapownictwu).

A co do bid szukających domu... To od wczoraj mam na stanie 3-miesięczną astkę... Ktos ją zostawił w ogródku dziecięcym pod moim blokiem...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A u Rycha wszystko w najlepsiejszym porządku ;)
Makaronu już z niego nie zrobię..., bo nie mamy jajek. Zabieg był kłopotliwy, bo okazało sie, że Rych metabolizuje anestetyki z prędkościa światła (wet powiedział, że takiego kozaka spotkał pierwszy raz w życiu). Usypiany był prawie 30 minut (po kolejnych minutach, kiedy nie zasypiał a powinien, dostawał dolewki). W trakcie zabiegu znowu miał dolewkę a wybudził się zaraz po zdjęciu ze stołu. "Wybudził", to za dużo powiedziane... Ilość narkozy, którą trzeba mu było podac do zabiegu, otumaniła go na dobre 15 godzin. Łapy się rozłaziły i łepek był strasznie cieżki. Chodziliśmy siusiać na balkon i w trakcie siusiania, zasypialiśmy :evil_lol:
Jak się już Rycho oczyścił z tej chemii, to wstąpiły w niego siły witalne i musiałam go ostro pilnować, bo skakał jak szalony zajec.

Zagoił się ślicznie i już nie pamieta, co go spotkało. Przestał marudzić z jedzeniem i wyglada ładnie. Nie zrobił się leniwy i mam nadzieję, że nie zrobi. W środę jedziemy na profesjonalną sesję zdjęciową na łonie przyrody, oczywiście wstawię zdjątka.
W dalszym ciagu jest moim ukochanym synuniem i kocham go miłością bezkrytyczną (nawet pogodziłam sie z tym, że gadzina vel. "śmierdziuch cmentarny", musi wytytłać się we wszystkim co powoduje u normalnych istot odruch wymiotny... Głównie w ludzkim g... lub jeśli ma farta w padlince).

Aha. Przekazałam 1% podatku na inicjatywę, chociaż powinnam raczej o odszkodowanie wystąpić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Aha. Przekazałam 1% podatku na inicjatywę, chociaż powinnam raczej o odszkodowanie wystąpić :evil_lol:[/quote]

Ja też przekazałam % na IDZ .Nie wiele, ale zawsze kropelka.

Jak sie cieszę, ze u Rychulka wsio oki.Czekamy zatem na zdjątka z "naturalnej " sesji;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Przekazałam 1% podatku na inicjatywę, chociaż powinnam raczej o odszkodowanie wystąpić :evil_lol:[/QUOTE]

No i w tym rzecz, ze jak kiedys nasze konto naprawde urosnie w sile, to nas z czystym sumieniem o odszkodowanie podasz ;-)


AM


Nazwa OPP: Inicjatywa Dla Zwierząt
Numer KRS: 0000213078

Link to comment
Share on other sites

Eeee... Mnie tam nie przeszkadza, że ja tego gałgana musze prać 3-4 razy w tygodniu (taki mięciutki, pachnący, czyściutki), tylko zastanawiam się co na to jego jaśniewielmożna skórka i futerko. Ostatnio jak się wyperfumował dwa dni pod rząd, to chciałam mu oszczędzić szamponu i wyczyścić wodą z octem ale gówienko tak łatwo nie puszcza.
Wiem, wiem... Powiecie, żebym prowadzała go na smyczy ale ja nie mogę :roll:. On jest szczęśliwy jak się może rozpędzić i gnać z wiatrem, dopuki mu jęzor pod pachą nie wisi. I on tak biegnie, leci, szaleje, jęzor na wietrze powiewa a Pańcia w tym czasie odwraca wzrok na 5 sekund (np. podpalenie papieroska) i jak podnosi głowę, to widzi smierdziela na pleckach w krzaczkach :wallbash:. Ostatnio przyniósł na pleckach pełen zestaw... z papierem toaletowym (Bogu dziękuję, że nie ma zapędów konsumpcyjnych).
Społeczeństwo się czepia, że psiarze nie zbierają kupek a je się pytam: DLACZEGO DOROSŁY CZŁOWIEK SRA PO KRZAKACH ????
No jak już musi, bo tzw. nagła potrzeba, to niech przynajmniej zakopuje.
Rysiek jest arystokratą i perfumuje się tylko w ludzkim g..., a tego jest wszędzie pełno: na polach, w lasach, nad jeziorkami.
Jedno jest pewne, mogłabym zostać pełnoetatowym szambonurkiem, bo ludzka (obca) kupa nie robi na mnie już żadnego wrażenia.

Ale jedno wam powiem...
...cholernie dobry i drogi szampon dla skunksa - 60 zł,
...szczęśliwy, pełen uniesienia i uduchowiony wyraz paszczy tarzającego się Ryśka - BEZCENNY :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Profil lewy...
[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/8328/16xgd7.jpg[/IMG]

Profil prawy...
[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5586/18xdc4.jpg[/IMG]

I do dowodu...
[IMG]http://img73.imageshack.us/img73/9256/19xwt6.jpg[/IMG]

C.D.N.

P.S. Do Andre w sprawie szamponu z norek... Z racji baaardzo częstych tarzanek, średnia ilość pucowania ostatnio nam wychodzi dramatyczna, więc zanabyłam dobry szamponik, żeby synunio mi uczulenia nie dostał (Jean Pierre Hery)

Link to comment
Share on other sites

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa goooooooooooooooooooooooooooo
Padam z wrażenia :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje:

On jest ..........przepiękny !!!!!!
Wyrósł na cudownego psa :loveu::loveu::loveu:

Zresztą, wiadomo , co geny(lubuskie) to geny, nie ma to tamto;)

Link to comment
Share on other sites

On taki śliczny op mamusiach (ja i Lunka) :cool3:
Zaczepiają mnie ludzie na ulicy i zadają dwa rodzaje pytań:
1. A co to za rasa, bo taki śliczny?
2. Proszę Pani, czy on ma sztuczne oko? (W tym przypadku zdarzyło mi się odpowiedzić, że tak. Powiedziałam również, że wstawiłam mu niebieskie, bo akurat brązowych nie było...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...