Jump to content
Dogomania

[Zielona Góra/lubuskie] Porzucona husky Luna oraz 7 jej dzieci - wszyscy mają domy !!


andre

Recommended Posts

O jesssssu... musiałam się płaszczyć i ryczeć... Ale udało się!!!! Nareszcie będziemy mieli pieska, jeśli oczywiście pozwolicie... To ja poproszę dla mnie zaklepać tego samczyka z niebieskim okiem... Oddałam mojemu TZtowi prawo nadania imienia... i będzie Rysiek... Od Ryszarda Ochuckiego...
Mój tel kontaktowy: Katarzyna Fus 696-438-060

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 778
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fusica']O jesssssu... musiałam się płaszczyć i ryczeć... Ale udało się!!!! Nareszcie będziemy mieli pieska, jeśli oczywiście pozwolicie... To ja poproszę dla mnie zaklepać tego samczyka z niebieskim okiem... Oddałam mojemu TZtowi prawo nadania imienia... i będzie Rysiek... Od Ryszarda Ochuckiego...
Mój tel kontaktowy: Katarzyna Fus 696-438-060[/quote]

[B][SIZE=3]Fusica!!!! :multi: :multi: mówisz o piesku nr.1 ???[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]hura!!!!!!!!!![/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]mamy dom dla pieska z niebieskim okiem!!!!!!!!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties'][B][SIZE=3]Fusica!!!! :multi: :multi: mówisz o piesku nr.1 ???[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]hura!!!!!!!!!![/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]mamy dom dla pieska z niebieskim okiem!!!!!!!!![/SIZE][/B][/quote]
Tak to ten aparat z niebieskim okiem... Jedno, to niebieskie oko ma po mnie, a drugie ciemne po moim TZcie...:cool3: :cool3: :cool3:
Mam nadzieję, że nie przeszkadza wam adopcja do warszawy??? Mieszkam zaraz obok wisły i jest tu kupa fajnych miejsc na spacerki. Mam też działkę leśną (całosezonową), mieszkają tam moi rodzice z naszą astką Mokką. Oczywiście astka jest po sterylce, więc o molestacji nie ma mowy :evil_lol:
Jestem psiarą po rodzicach i w całe życie spędzam w towarzystwie sierściuszków (Lucha, Blondi, Pompon - już za TM, kiedyś do nich dołączę)... Od momentu, kiedy rodzice przenieśli się do lasu, marzyłam o własnym psie, ale mi się TZ opierał... No i wreszcie przestał:evil_lol:
Czekam na wieści o dorastaniu Rycha i na sygnał do wyjazdu, po niego...
Jeśli chcecie, mogę umieścić mamcię z małymi na gumtree (to działa, tak znalazłyśmy domek dla Mafii)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']
Mam nadzieję, że nie przeszkadza wam adopcja do warszawy??? [/quote]

I tak zlustrujemy Cię dokładnie:evil_lol:

[quote name='Fusica']
Jeśli chcecie, mogę umieścić mamcię z małymi na gumtree (to działa, tak znalazłyśmy domek dla Mafii)[/quote]

Jeżeli jest szansa na znalezienie domu, to pewnie;)

Link to comment
Share on other sites

Witam:)
Wlasnie zarejestrowalam się na Dogomanii:).
To tutaj wypatrzeliśmy sunke ktora tak bardzo zapadla nam w serce:loveu:.(nr.5)
"Rezerwowalam" sobie ja telefonicznie;)wczoraj,ale chciałam się jeszcze dowiedzieć,kiedy jest możliwość przyjechania po małą(wiem,ze za jakies 2 tyg.,ale pasuje Panu jakiś konkretny termin,np.weekend za 2 tyg.w piątek?)[na codzien praca,uczelnia,dlatego najbardziej pasowałby nam jakiś weekend]
Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NeMeZiS:)']Witam:)
Wlasnie zarejestrowalam się na Dogomanii:).
To tutaj wypatrzeliśmy sunke ktora tak bardzo zapadla nam w serce:loveu:.(nr.5)
"Rezerwowalam" sobie ja telefonicznie;)wczoraj,ale chciałam się jeszcze dowiedzieć,kiedy jest możliwość przyjechania po małą(wiem,ze za jakies 2 tyg.,ale pasuje Panu jakiś konkretny termin,np.weekend za 2 tyg.w piątek?)[na codzien praca,uczelnia,dlatego najbardziej pasowałby nam jakiś weekend]
Pozdrawiam:)[/quote]
Witam szczególnie ciepło...malutka jest przepiękna i mam nadzieję, że będziecie Państwo nas odwiedzać :) mam też cichą nadzieję, ze pojawi się na dogomanii Wasz wątek ze zdjęciami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Ale będę miała sąsiada przystojnego :loveu:
Ciociu Fusico, już my Ci pomożemy w wychowaniu małego ;)
Będziesz narażona na częste odwiedzinki Eli i moje ;)[/quote]
Tjaaaa, odwiedzinki.... polegiwanie na wyrku z pifffkiem i laptokiem... Uwielbiam te nasze sesje dogo.... :cool3: :cool3: :cool3: Ale w sezonie, jak mój Rychu będzie już mógł zapitalać po dworku zmieniamy miejsce polegiwania.... Przenosimy się na zieloną trawkę... oczywiście z laptokiem i netem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dina2']I tak zlustrujemy Cię dokładnie:evil_lol:[/quote]
A lustrujcie ile wlezie, lustracja jest tera na topie... a ja z wielką chęcią poznam kolejnych dogomaniaków... Chyba, że będziecie mnie lustrować przez Ciotki Elainfo, Kacha wawa i resztę Mafijnych nianiek... Obawiam się, że wtedy lustracja będzie mocno tendencyjna :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Ja już Rycha nie oddam... za nic w świecie, bo dziadkowie już wiedzą i robią na szydełku śpioszki i bamboszki... I rodzinna sunia też wie... a na nią uważajcie, toż to astka... Wybitny pies mordulec... moglaby was zalizać na amen...

A jutro zamelduję rodzinkę na gumtree, tylko proszę o wskazanie, które psiaki jeszcze nie mają zaklepanych domećków. Rozchodzą się jak ciepłe bułeczki :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

lady,jestesmy zdecydowani na nia,jak chcesz szczeniaczka husky to inne powinny jeszcze byc,musisz zadzwonic do tego Pana,ale my sie w naszej suni juz zakochalismy:loveu:..

swoja droga nie moge sie doczekac az ja zobacze po raz pierwszy:loveu:.
Myslimy nad imieniem dla niej,i mamy chyba ze 20 propozycji do rozwazenia juz :shake:..
Hm,a Wy macie moze jakies fajne imionka pasujace do naszej przyszlej Suni?:)

Link to comment
Share on other sites

NeMeZiS:) - "Pana" - do andre i tyle :-)

co do odbioru, to oczywiscie bedziemy elastyczni. jesli weekend pasuje Wam bardziej, to sie dogadamy, ale szczegoly proponuje na priv - poprzez PMke lub maila. termin - wiek jest szacowany, ale osobiscie blizszy jestem terminu odbioru za 3 tygodnie, ale ew. bedziemy korygowac na biezaco, zaleznie od zachowania sunii i szczeniakow, oceny weta.


AM


ps. [quote name='lady_lina']czy bylaby mozliwosc jej oddkupienia[/QUOTE]

po pierwsze bardzo niefajnie zabrzmialo, po drugie psiaki wydajemy na podstawie umow adopcyjnych, ktore reguluja m.in. sprawy zapobiegania dalszemu rozmnazaniu zwierzat. wystarczy nam bezdomnych...

Link to comment
Share on other sites

Zameldowałam nasze Haszczaki na gumtree (warszawa, poznań i wrocław) oraz na adopcjach (lubuskie).
Założyłam też wątek na molosach [URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=278168#post278168[/URL], ......więc jeśli możecie podbijajcie.
Buziaki dla Rycha :loveu: :loveu: :loveu:

Andre, mam nadzieje, że się nie pogniewasz... wszędzie umieszczam kontakt do Ciebie.
Aha bardzo istotna sprawa... na ile latek oceniacie naszą mamuśkę???

Link to comment
Share on other sites

Fusica - wielkie dzieki za ogloszenia i nie wyglupiaj sie z tymi kontaktami na mnie - przeciez to oczywiste :-) no chyba, ze chcialabys zrobic sama wstepna selekcje, to mozesz podac dane na siebie i pozniej przekierowac do mnie - ale to naprawde jak Ty wolisz!

wiek - calkiem mloda chyba nie jest, ale ile ma dokladnie, to mi trudno powiedziec. niestety Pani wet byla po ciemku i nie odwazyla sie oceniac po omacku ;-) moze ma 4, moze 6, ale jakie to ma znaczenie? jest super i widac, ze dopiero super bedzie, gdy sie do kogos przywiaze!

jest na dystans, ale bardzo spokojna i lagodna. sam mialbym ochote ja przygarnac i poczuc jej pozniejsza wdziecznosc, ale oczywiscie nie moge.

AM

ps. aha, dla bywalcow molosowych forow rozniastych - zerknijcie tez prosze, na wszelki wypadek, czy ktos jakis czas temu w okolicach ZG nie zglaszal zaginiecia suczki. musimy tez brac pod uwage ew. ucieczke w cieczce. my nie napotkalismy na ogloszenia, ale codziennie gazet nie kupujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']A lustrujcie ile wlezie, lustracja jest tera na topie...[/quote]

Aktualnie szukamy Twojej teczki:evil_lol:

[quote name='Fusica']a ja z wielką chęcią poznam kolejnych dogomaniaków... Chyba, że będziecie mnie lustrować przez Ciotki Elainfo, Kacha wawa i resztę Mafijnych nianiek... Obawiam się, że wtedy lustracja będzie mocno tendencyjna :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[/quote]
No, coż, zobaczymy;)

[quote name='Fusica']Ja już Rycha nie oddam... za nic w świecie, bo dziadkowie już wiedzą i robią na szydełku śpioszki i bamboszki...
[/quote]

Śpioszki i bamboszki dla Rycha, napewno się przydadzą;)
[quote name='Fusica']
I rodzinna sunia też wie... a na nią uważajcie, toż to astka... Wybitny pies mordulec... moglaby was zalizać na amen...[/quote]

Już się boję:loveu:

Liczba zaklepanych szczeniaczków podana przez andre,jest aktualna. Jeżeli się coś zmieni, andre szybko uaktualni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...