Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='keakea']Myślisz, że dałoby się też w tę sobotę zrobić rtg łapki?[/QUOTE]

Póki co dr Bieżyński ma obejrzeć to zdjęcie ze schroniska. Jeśli okaże się, że będą potrzebne nowe zdjęcia albo obejrzenia łapulki Maniusia, to michelle już do mnie dzwoniła i powiedziała, że nie ma najmniejszego problemu :)

[quote name='keakea']A bo siem przeraziłam, że jeszcze Maniek zostanie dubeltowo zaszczepiony z rozpędu :D - przepraszam, bo się wczuwam, jakbym miała jakieś prawa, kurka :([/QUOTE]

Bardzo dobrze, że o tym piszesz, bo ja zakręcona jestem i o wielu rzeczach w jednej minucie pamiętam, a potem już nie. Napisałaś o badaniu krwi- od razu zadzwoniłam do schroniska po tym poście, napisałaś o chirurgu-od razu wzięłam się za szukanie lekarza i zadzwoniłam do dr Bieżyńskiego. Twoje posty to takie moje osobiste przypominajki :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Będę teraz siedzieć jak na szpilkach i czekać na dalsze newsy o zdrowiu Mariana i łóżku Mariana i codziennych zajęciach Mariana...

Pokicham się od tego wyczekiwania. A 4 czerwca mam egzamin. I powinnam się uczyć, ale za późno się za to zabrałam i teraz już nie zdążę. Więc się obijam i czekam na nieuchronną oblewkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']No fakt, a ja zapomniałam, że robili Marianowi rtg w schronisku.

No ale przeca mówiłam, żeby nie brak możliwości, Marian już by u nas mieszkał :([/QUOTE]
jakbyśmy tak zrobili roszady osobowo-mieszkaniowe wśród tu obecnych, to myślę, że gdzieś by się miejsce na naszego robaczka znalazło :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']jakbyśmy tak zrobili roszady osobowo-mieszkaniowe wśród tu obecnych, to myślę, że gdzieś by się miejsce na naszego robaczka znalazło :cool3:[/QUOTE]

To takie nieśmiałe zaproszenie do wspólnego mieszkania, które proponowałam?:cool3: Wiedziałam, że czujesz to samo co ja:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Czasem nie kupowałyście losu na totolotka na Ugorek 10? Bo ponoć kumulacja padła w Krakowie :D[/QUOTE]
ahhh zbudowałabym sobie dom i przygarnęła 10 staruszków i paulinę, bo ciągle się wprasza :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']ahhh zbudowałabym sobie dom i przygarnęła 10 staruszków i paulinę, bo ciągle się wprasza :roll:[/QUOTE]

Jakie wprasza, jakie wprasza? :D Ja wiem, że to są zaproszenia tylko Ty wstydliwa jesteś, więc ja przejmuję inicjatywę :razz:

[quote name='keakea']Aha, czyli jednak nie Wy :( - uoooo, szkoda :(

Ale nic, próbujemy dalej :)

Czekam z płonącymi uszkami na wieści od Maniusia :)[/QUOTE]

Jak i jo:)

Spróbowałam trochę sklecić te dwa ogłoszenia, które stworzyła MTD. Jako główne zdjęcie dałabym Marianka w muszce (zwróci to na pewno uwagę wielu osób) i na początek ten słodki tekst, a potem trochę konkretów, żeby każdy miał świadomość jaka jest sytuacja. Co Wy na to?

[COLOR=#414141][LEFT][FONT=Verdana]Piękny, uroczy amant Marian szuka swojej drugiej połówki.[/FONT][/LEFT]
[/COLOR][COLOR=#414141][LEFT][FONT=Verdana]Płeć obojętna, kolor włosów także, wszelkie owłosienie nie przeszkadza, a makijaż jest zbędny.[/FONT][/LEFT]
[/COLOR][COLOR=#414141][LEFT][FONT=Verdana]Marian kocha naturalność i żyje w zgodzie z matką naturą. [/FONT][/LEFT]
[/COLOR][COLOR=#414141][LEFT][FONT=Verdana]To elegancki starszy pan na emeryturze, uprzejmy, spokojny, ciepły, szuka kogoś troskliwego, z dużym sercem.[/FONT][/LEFT]
[/COLOR][COLOR=#414141][LEFT][FONT=Verdana]Status społeczny nie jest dla niego ważny, choć nie ukrywa, że lubi kiedy druga połówka płaci za niego w sklepie.
[/FONT][/LEFT]
[/COLOR][COLOR=#414141][LEFT][FONT=Verdana]Mile widziane zdolności kulinarne.[/FONT][/LEFT]
[/COLOR][COLOR=#414141][LEFT][FONT=Verdana]Przed zawarciem związku podpiszemy umowę- Marian to szanujący się obywatel, nie może sobie pozwolić na złamanie serca.

12-letni [COLOR=#000000]Marian czeka na dom w podwrocławskim hotelu dla zwierząt. Psiak prawie całe swoje życie spędził na ulicy i c[/COLOR]hoć nikt go nie uczył, nie socjalizował, to bardzo ludzi towarzystwo człowieka, sam domaga się pieszczot, wystarczy zwrócić na niego swoją uwagę, a już merda ogonkiem.
[/FONT][/LEFT]
[/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Maniek to mały psiak, wycierpiał dużo w życiu- jego poharatane ciałko mówi samo za siebie.. źle zrośnięta łapa przez którą jest trochę kaleki, blizna na bliźnie.[/FONT] [/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Znalazł się jednak ktoś kto zgarnął go z ulicy, zabrał do schroniska, gdzie pies zaczął wyglądać normalnie, został odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany.
[/FONT][/COLOR][/COLOR][CENTER][COLOR=#000000]Jest spokojnie psiakiem, cierpliwie znosi wszelkie zabiegi wokół siebie, powoli uczy się również chodzenia na smyczy.[/COLOR][/CENTER][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR][/COLOR]Akceptuje zarówno inne psy, jak i koty.
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Jeśli Ty nie możesz go przygarnąć i podarować mu GODNEJ starości,
rozejrzyj się, może masz wokół siebie kogoś o dobrym sercu, kto ma wolny kąt.
On nie ma dużych wymagań, bo jak mógłby mieć?
On nie ma nic.
Ma nas.
Może mieć Ciebie.
[/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Zadzwoń, pomóż nam go uratować: [/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Verdana]604 430 023[/FONT][/COLOR][/COLOR]

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

namieszałaś :eviltong: nie łącz ich może jednak, daj jedno na bazar a drugie sami będziemy robić, tzn ja mu robię codziennie różne także ten tego, nigdy nie wiadomo czy na smiech sie uda czy na litość, dwa w jednym mi nie pasuje jakoś..
do litościwych mam nowe zdjęcie ;)
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qgVFIfIwuoQ/T8X5DktlYvI/AAAAAAAAFuY/2TongcuqpHM/s640/DSC01473.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Będę teraz siedzieć jak na szpilkach i czekać na dalsze newsy o zdrowiu Mariana i łóżku Mariana i codziennych zajęciach Mariana...

Pokicham się od tego wyczekiwania. A 4 czerwca mam egzamin. I powinnam się uczyć, ale za późno się za to zabrałam i teraz już nie zdążę. Więc się obijam i czekam na nieuchronną oblewkę :)[/QUOTE]

Ty się nie migaj, Ty się ucz :cool3: :mad:


[quote name='MTD']jakbyśmy tak zrobili roszady osobowo-mieszkaniowe wśród tu obecnych, to myślę, że gdzieś by się miejsce na naszego robaczka znalazło :cool3:[/QUOTE]
[quote name='paula_t']To takie nieśmiałe zaproszenie do wspólnego mieszkania, które proponowałam?:cool3: Wiedziałam, że czujesz to samo co ja:eviltong:[/QUOTE]

Dobra, skoro wszyscy się zgadzają, to małża MTD damy do mojej kuchni, bo lubi i umie gotować, to się moje psiuty ucieszą. Paule damy do MTD, a Mańczysława do domu Pauli do jej narzeczonego. Ciekawe tylko co nasi małżowie na to :D bo Marianek to pewnie zadowolony by był :D


[quote name='MTD']ahhh zbudowałabym sobie dom i przygarnęła 10 staruszków i paulinę, bo ciągle się wprasza :roll:[/QUOTE]

:roflt: tia... tofa Cię :roflt:


[quote name='paula_t']Ok, masz rację to daję "litościwe"

Nowe zdjęcia też wykorzystałam [/QUOTE]

A nie lepiej na śmiesznie? bo litościwych dużo jest, a taki Marianek z muchą to przyciagnie znacznie więcej ludzi :roll:


MTD dobra jesteś w przerabianiu zdjęć :thumbs:

Edited by Gosiapk
rozszerzenie
Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Będę teraz siedzieć jak na szpilkach i czekać na dalsze newsy o zdrowiu Mariana i łóżku Mariana i codziennych zajęciach Mariana...

Pokicham się od tego wyczekiwania. A 4 czerwca mam egzamin. I powinnam się uczyć, ale za późno się za to zabrałam i teraz już nie zdążę. Więc się obijam i czekam na nieuchronną oblewkę :)[/QUOTE]

No to jest Nas dwie :D
Jak to mówią: "Nie ma spiny, są drugie terminy" :eviltong:

Maniek-amant też będą i cały czas krążą po różnych stronach, tyle tylko, że tych 130 ogłoszeń będzie na litość, a śmieszniutkie będą robione przez Nas tutaj zgromadzonych (komu się chce oczywiście :)). Trza się jakoś podzielić :) Aha i tamtych 130 będzie na Dolnośląskie, bo tam Maniutek jest, tam można przyjechać zobaczyć go, zaobserwować reakcję itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']

Dobra, skoro wszyscy się zgadzają, to małża MTD damy do mojej kuchni, bo lubi i umie gotować, to się moje psiuty ucieszą. Paule damy do MTD, a Mańczysława do domu Pauli do jej narzeczonego. Ciekawe tylko co nasi małżowie na to :D bo Marianek to pewnie zadowolony by był :D [/QUOTE]
michał pauli na pewno kocha manka tylko sie nie przyznaje (ego) także pewnie się zgodzi niby z ciężkim sercem :razz:
[quote name='Gosiapk']
:roflt: tia... tofa Cię :roflt: [/QUOTE]
:eek2:BYLEBY NIE CHCIAŁA SIĘ CAŁOWAĆ ;)
[quote name='Gosiapk']
MTD dobra jesteś w przerabianiu zdjęć :thumbs:[/QUOTE]
presja presja :thinkerg:

[quote name='paula_t']
Jak to mówią: "Nie ma spiny, są drugie terminy" [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG]
[/QUOTE]

ujot się uczy sialalala :siara:

Link to comment
Share on other sites

A pewnie, że kocha. Jakby nie kochał, to by się tak nie zaangażował no i...nie cieszył się tak na sam jego widok :)

Michelle wysłała zdjęcia zdjęcia RTG Maniusia, więc od razu poszedł mail do Pana Doktora. Zobaczymy co tam z tego zdjęcia wyczyta...

Właśnie zakończył się kolejny mój bazarek. Wprawdzie było parę komplikacji (bazarek kończył się 30.05 o 22 i najpierw zakończyłam bazarek wczoraj, bo zobaczyłam, że jest 30 a to była pierwsza w nocy, a potem o 20 zamiast o 22...chyba mam za dużo na głowie :nerwy:). A w dodatku za kolejny biorę się już drugi dzień i nie mam kompletnie kiedy tego zrobić do końca:/ Na bazarku udało się zebrać 82 złote :)

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']82zł to będzie na czynsz hotelikowy za czerwiec?[/QUOTE]

Czynsz hotelikowy za czerwiec już opłacony, dzisiaj przelałam pieniążki, bo na szczęście deklaracje prawie w całości pokrywają miesięczne utrzymanie Mańczysława u michelle :)

Link to comment
Share on other sites

Witam Cioteczki,
melduję, że pieniążki za hotelik wpłynęły - dziękuję :)
Chłopak został wczoraj odrobaczony, tabletki podane, zdjęcie wysłane, chłopak wyczochrany po doopce ( zaczyna już powarkiwać przy drapaniu, ale tak radośnie), z Dinkiem raczej się nie zaprzyjaźnią, Maniek jeży się na widok Dina, a Dinek warczy :(
Czy maniek dostał jakiś preparat na pchły i kleszcze???Głównie o kleszczach myślę?
Spanie wybrane, oczywiście wersalka :) bo gdzie śpi każdy szanujący się pies? :P No czasami fotel na drzemkę ...

Link to comment
Share on other sites

Maniek na wersalce, ha! Zdjęcie, zdjęcie! :)

A ja teraz będę czekać jak na Godota na odpowiedź dra Bieżyńskiego w sprawie Maniulowej łapki!!!

Dla Maniusia na kleszcze może Ektopar? Dawka na 4 tygodnie (1 ml dla jego wagi) na Allegro = 6,80 zł. Chyba, że już cosik dostał.

A jak ten kaszelek i dyszenie Maniusia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...