Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To bardzo się cieszę, że nic nie zmalował, bo bałam się, że będą z tym sioosianiem problemy, ale Maniutek grzeczny jest :calus:
Ooo tak, podrap go po pupce, a będziesz jego najlepszą przyjaciółką, zawsze tak przy tym mruży oczy z przyjemności :)
Nawet jakby próbował uciekać, to daleko by nie zaszedł- na szczęście ogrodzone macie ;)
A tam widzę, że na ostatnim zdjęciu języczek chodzi. Czyżby jakiegoś smakołyczka dostał?:razz:
A jak się dogadali z Dinkiem (albo i nie dogadali)?
Proszę o ucałowanie Maniutka w pychola:)

Doszła wpłata od ewu. Dziękujemy:loveu:

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']Kocham Cię Maniek !!!!!! wyjdziesz za mnie? :Rose::modla:[/QUOTE]

Ja odpowiem z racji tego, że Maniutek to taki wstydliwy chłopaczyna jest: za Ciebie? Zawsze. Będziesz mnie głaskać, tulić, ściskać jak Elwirka :loveu:;)

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ja odpowiem z racji tego, że Maniutek wstydliwy jest: za Ciebie? Zawsze. Będziesz mnie kochać, sciskać, tulić, całować jak Elwirka :loveu:;)[/QUOTE]
nie wiem kim jest elwirek ale będę !

zdjęcie do ogłoszeń amantowych :P
[IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/MTAwMFg3NTI=/$%28KGrHqF,%21ksE-oHD6vhMBP%29TK8yOd%21%7E%7E48_20.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Elwirki z animków psycholki zwierzęcej nie znasz?:shock: To se sprawdź w gugelach;)
Ty to jesteś pokręcona totalnie:biggrina:

Zdjęcia do ogłoszeń już wybrałam, ale potrzebuję rady czy tekst chwytający za serce:
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]We wrocławskim hoteliku czeka na dom 12letni Maniek- który prawie całe swoje życie mieszkał na ulicy, ludzie mówili, że błąka się 8 lat...

i nikt nie pomógł.. czasami rzucił jakiś ochłap, kawałek chleba, wodę pił z kałuży, bo skąd?[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Kto w dzisiejszych czasach myśli o bezdomnych zwierzętach? Kto wystawi miskę z wodą?
A jeśli już, to i tak inny ją kopnie...[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Maniek to mały psiak, wycierpiał dużo w życiu- jego poharatane ciałko mówi samo za siebie.. źle zrośnięta łapa przez którą jest trochę kaleki, blizna na bliźnie.. [/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Znalazł się ktoś kto zgarnął go z ulicy, zabrał do schroniska, gdzie pies zaczął wyglądać normalnie, został odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany...
Nikt go nie uczył, nie socjalizował, a jednak pozwala do siebie podejść, merda ogonkiem, daje się głaskać,
lubi też inne psy, z kotem także powinien się dogadać.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Jeśli Ty nie możesz go przygarnąć i podarować mu GODNEJ starości,
rozejrzyj się, może masz wokół siebie kogoś o dobrym sercu, kto ma wolny kąt,
z karmą pomożemy..
On nie ma dużych wymagań, bo jak mógłby mieć?
On nie ma nic.
Ma nas.
Może mieć Ciebie.
[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Zadzwoń, pomóż nam go uratować: [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]604 430 023


[/B]
czy inny od wszystkich, na pewno zwracający uwagę:

[/FONT][/COLOR][LEFT][COLOR=#414141][FONT=Verdana]Piękny, uroczy amant Marian szuka swojej drugiej połówki.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]Płeć obojętna, kolor włosów także, wszelkie owłosienie nie przeszkadza, a makijaż jest zbędny.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]Marian kocha naturalność i żyje w zgodzie z matką naturą. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]To elegancki starszy pan na emeryturze, uprzejmy, spokojny, ciepły, szuka kogoś troskliwego, z dużym sercem.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]Status społeczny nie jest dla niego ważny, choć nie ukrywa, że lubi kiedy druga połówka płaci za niego w sklepie.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]Mile widziane zdolności kulinarne.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]Przed zawarciem związku podpiszemy umowę- Marian to szanujący się obywatel, nie może sobie pozwolić na złamanie serca.

Oba autorstwa MTD :)
Aha i jakie województwo? Małopolskie? Dolnośląskie?:/[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']Kocham Cię Maniek !!!!!! wyjdziesz za mnie? :Rose::modla:[/QUOTE]

Ty się najpierw rozwiedź, poligamia w tym kraju jest zabroniona :)


[quote name='MTD']nie wiem kim jest elwirek ale będę !

zdjęcie do ogłoszeń amantowych :P
[IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/MTAwMFg3NTI=/$(KGrHqF,!ksE-oHD6vhMBP)TK8yOd!~~48_20.JPG[/IMG][/QUOTE]

Kto zrobil ten boski fotomontarz?! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Ty się najpierw rozwiedź, poligamia w tym kraju jest zabroniona :)
[/QUOTE] jak będę wiedziała, że mam szansę u innego... ;)

[quote name='Gosiapk']Kto zrobil ten boski fotomontarz?! :)[/QUOTE]
khym khym :oops:

Paula, może lepiej pierwszy tekst?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']super, a czy sprawia jakieś inne problemy?[/QUOTE]

Podobno żadnych, bardzo grzeczniutki jest :)

[quote name='MTD']jak będę wiedziała, że mam szansę u innego... ;)

khym khym :oops:

Paula, może lepiej pierwszy tekst?[/QUOTE]

Ok, to do tych 130 ogłoszeń dam ten pierwszy, a jak Ty albo ja będziemy robiły, bo na pewno tego wyjdzie mniej, to róbmy ten drugi- ludzie na bank na to zdjęcie zwrócą uwagę :)

Będę za sekundkę robiła przelew za pierwszy miesiąc Marianka w hoteliku :)

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/love%281%29.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/milosne_34.gif[/IMG]Maniusiu sciskuniam za zdrowenko twoje:modla::thumbs::thumbs:jak cudnie ze juz w dt:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Paula, przelałam Ci właśnie deklarację czerwcową na hotelik Maniusia.

Wspominałyście, że ten guzek to może odczyn - czy Maniuś dostał tam jakiś zastrzyk?[/QUOTE]

Dziękuję, wpłata już doszła :loveu: Nie musiałaś się spieszyć, bo pisałaś, że 1 przelejesz, dla mnie żaden problem, potem bym to wyrównała z jednorazowymi wpłatami :)
Wet powiedział, że to może być jakiś odczyn, ale żeby wykluczyć inne rzeczy, to pobrali wymaz, ale żadnych zastrzyków nie dostał na to .

Doszły też pieniążki od maja602 :)

Link to comment
Share on other sites

No dostałam już wypłatę, to przelałam :)

Ja myślałam, że Maniek dostał w tamto miejsce jakiś zastrzyk i odczyn jest po zastrzyku...
Nasz jamnik w grudniu miał galopujący ropień na brzuszku, ale to było bardzo bolesne, a ten guzek chyba Mańka nie boli? Czy michelle może się temu przyglądać, czy to się nie powiększa albo się coś z tego nie sączy - lepiej dmuchać na zimne.

Dobrze, że wyniki badania krwi w porządku, jeszcze sioo. A jak ten jego kaszelek i dyszenie, ustępuje?

Dajcie znać, jak będziecie coś wiedzieć o możliwości konsultacji u chirurga-ortopedy, planuję połowę następnego swojego bazarku dla Maniusia.

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie macałam ten guzek, on jest bardzo miękki- jakby z powietrzem w środku, raczej go nie boli ale drapanie w jego okolicy przynosi mu ulgę. ja też tak to zrozumiałam- że w to miejsce dostał zastrzyk.
A tu widać jaki w rzeczywistości Marian ma powykrzywiany tzn jakby zdeformowany tułów, tylną część, nie wiem jak to opisać
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QJNI3bS0kwY/T7_NvXxqE8I/AAAAAAAAFuU/NFe2TNqoUHY/s800/DSC01451.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

O, no właśnie, czy Maniuś dostał jakieś zastrzyki w schronisku? Żeby go Michelle po próżnicy drugi raz nie szczepiła...

Mnie wet mówił, że daje zastrzyk w tylną część tułowia, bo gdyby się zrobił odczyn/guzek, co się lubi zdarzać, to w okolicy karku, gdzie zwykle się psy szczepi, jest trudniej coś takiego zoperować, bo dłużej się goi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']No dostałam już wypłatę, to przelałam :)

Ja myślałam, że Maniek dostał w tamto miejsce jakiś zastrzyk i odczyn jest po zastrzyku...
Nasz jamnik w grudniu miał galopujący ropień na brzuszku, ale to było bardzo bolesne, a ten guzek chyba Mańka nie boli? Czy michelle może się temu przyglądać, czy to się nie powiększa albo się coś z tego nie sączy - lepiej dmuchać na zimne.

Dobrze, że wyniki badania krwi w porządku, jeszcze sioo. A jak ten jego kaszelek i dyszenie, ustępuje?

Dajcie znać, jak będziecie coś wiedzieć o możliwości konsultacji u chirurga-ortopedy, planuję połowę następnego swojego bazarku dla Maniusia.[/QUOTE]

Aaaa, tego to nie wiem czy dostał tam jakiś zastrzyk, ale skoro wzięli pod uwagę odczyn to chyba tak. Był szczepiony na wszystko, prócz wścieklizny. Już po pojawieniu się tego "guzka" nic na to nie dostał. Nie zrozumiałyśmy się :)
Mańka to nie boli tylko swędzi, dlatego jest taki zadowolony jak się go drapusia po poopce.
Jemu to się pojawiło niecałe 2 tygodnie temu i od tego czasu się nie powiększyło i nie zauważyłam, żeby się z tego sączyło, no ale też się niestety nie zmniejsza :/ w piątek będzie wszystko wiadomo.

Co do łapki: znalazłam bardzo dobrego specjalistę chirurga-ortopedę dr Bieżyńskiego z Uniwersytetu Wrocławskiego. Przedstawiłam mu sytuację i zgodził się na bezpłatną konsultację. Mamy mu przesłać na maila zdjęcie zdjęcia rentgenowskiego Maniusia (i tu prośba do michelle04), żeby wszystko było widoczne, on się temu przyjrzy i do mnie zadzwoni co dalej.

Link to comment
Share on other sites

To czekamy na wyniki badania do piątku :)

Czyli michelle wie, że Maniusiowi brak tylko szczepionki na "ściekłe"? :)

A z konsultacją łapki super :) - jeśli nawet się okaże, że nie można operować, przynajmniej będziemy wiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, co można było, dla Maniutkowej łapulki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']To czekamy na wyniki badania do piątku :)

Czyli michelle wie, że Maniusiowi brak tylko szczepionki na "ściekłe"? :)

A z konsultacją łapki super :) - jeśli nawet się okaże, że nie można operować, przynajmniej będziemy wiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, co można było, dla Maniutkowej łapulki.[/QUOTE]
Marian wziął ze sobą książeczkę zdrowia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']To czekamy na wyniki badania do piątku :)

Czyli michelle wie, że Maniusiowi brak tylko szczepionki na "ściekłe"? :)

A z konsultacją łapki super :) - jeśli nawet się okaże, że nie można operować, przynajmniej będziemy wiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, co można było, dla Maniutkowej łapulki.[/QUOTE]

Tak, michelle już pisała, że jadą na badanie sioośków i szczepienie w sobotę :)
Dokładnie, przynajmniej trzeba spróbować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...