Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Zapisuję się u cudnego chłopaka :) cieszę się że Maniuś już w drodze do hoteliku :)
Powodzenia kochany chłopaku :*
I nie martwcie się cioteczki wszystko będzie dobrze :)[/QUOTE]
My się nie martwimy, my się tylko trzęsiemy jak galarety :shocked!:

[quote name='paula_t']Cioteczki, zbieram się powoli na egzamin, ale wrócę do Maniusia jak najszybciej, żeby się dowiedzieć jak tam poszło :)[/QUOTE]
oblałaś? :drinking:
[quote name='Gosiapk']Porąbane? Eeee, nie ... słodkie są i zakręcone jak dżem truskawkowy wysokosłodzony:evil_lol:
:stupid::stupid::stupid:

Kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera :eviltong:[/QUOTE]
nie wiem co by Twoje trzy maluszki powiedziały na kolejnego mieszkańca :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Maniek zbadal już teren i poznal ostatnich dwóch domownikow Casha i Bastka,lekko się najeżyl, ale obylo sie bez scysji,dostal juz dwie male porcje jedzenia-chrupki z puszką mięsną, pierwszą zjadl co do okruszka, w drugiej zostalo troszkę jedzenia, zrobil dwa razy kupę, pierwsza ok, druga już trochę rzadsza ( szkoda,że nie dostal troszkę poprzedniej karmy, tak dla lagodniejszego przejścia) ale damy radę, obsikal chyba wszystkie krzaczki i trawkę; gdy spaceruje lapke stawia na podlozu, gdy biegnie podnosi ją do góry;
Na chwilę obecną nie ma dodatkowych kosztow, mój wet za obejrzenie psiaka nie bierze kasy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD'](...) oblałaś? :drinking:

nie wiem co by Twoje trzy maluszki powiedziały na kolejnego mieszkańca :hmmmm:[/QUOTE]

Paula, zdałaś? bo my chcemy już oblewać :drink1:

Trzy maluszki... lubią ludziów, to i pewnie nic nie miałyby przeciw, zawsze miałby kto im ciacho zrobić :D reszta szarańczy też by się ucieszyła z rarytasów, nie wiem tylko czy mąż by się ucieszył :hmmmm:

Edited by Gosiapk
spelling
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']dzisiaj miał być chyba wynik badania krwi, paula, przekażą telefonicznie co i jak czy trzeba jechać? [/QUOTE]

Przekażą mi telefonicznie. Dzisiaj miałam tak zakręcony dzień, że zapomniałam zadzwonić, ale jutro rano od razu to zrobię :)

[quote name='keakea']Sioo jeszcze Maniutkowi trzeba by zbadać...[/QUOTE]

No to chyba trzeba będzie poprosić michelle04, żeby z pojemniczkiem za Mańkiem polatała jak ja ostatnio :D
[quote name='Gosiapk']Paula, zdałaś? bo my chcemy już oblewać :drink1:[/QUOTE]

Nie pytaj... Maniutkowa sprawa skutecznie mi to uniemożliwiła :p
Smutno trochę, bo po wakacjach mam, no ale są rzeczy ważne i ważniejsze jak to mówią :p

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t'](...) Nie pytaj... Maniutkowa sprawa skutecznie mi to uniemożliwiła :p
Smutno trochę, bo po wakacjach, no ale są rzeczy ważne i ważniejsze jak to mówią :p[/QUOTE]

Co się odwlecze, to nie uciecze jak mawiają starzy Indianie ;) Uchlamy się po wakacjach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Co się odwlecze, to nie uciecze jak mawiają starzy Indianie ;) Uchlamy się po wakacjach.[/QUOTE]
pijaczka :chlup: a niby tylko na herbatkę i kawkę zaprasza, resztę dla siebie trzyma :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Co się odwlecze, to nie uciecze jak mawiają starzy Indianie ;) Uchlamy się po wakacjach.[/QUOTE]

Normalnie bym siedziała i rozpaczała, bo generalnie jest nieciekawie, ale jakoś bardziej absorbuje mnie Maniek i to mam teraz tylko w głowie:p
Trzymam za słowo! ;)
Maniusiątko już pewnie śpi, ciekawe co sobie wybrał jako łóżeczko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']paula, ucz się ucz, nigdy nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować prawnika ;)[/QUOTE]

Już teraz się wszystko w miarę ustabilizowało, nie ma takiego zamieszania i szukania jakichkolwiek, a potem najlepszych rozwiązań, więc spoko, spoko, zaraz siadam z powrotem do książek :) Tak dla odmiany:eviltong:
Ciekawe jak tam Maniutek, dzisiaj ładna pogoda, to się będzie cieszył, że może po trawce pobiegać :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Co z wynikami badania krwi Maniuchny?

Znowu zniknął link z pierwszego postu do drugiego bazarku Mańka, także nie ma linku do wydarzenia na fb.[/QUOTE]

Kurczę, nie wiem czemu, już pisałam w tej sprawie do moderatora i nic, na razie cisza :/
Dzwoniłam do schroniska i wyniki badań krwi są dobre, wszystko ok:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']ooooo no to bomba :bigcool:czyli może ten guz to faktycznie tylko odczyn, oby oby oby :modla:[/QUOTE]

Okaże się w piątek, ale jestem dobrej mysli po tych dzisiejszych wynikach :)
Tylko Pan Doktor kazał zrobić badanie moczu, bo akurat trafiłam na tego, który badał Marianka w sobotę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']pijaczka :chlup: a niby tylko na herbatkę i kawkę zaprasza, resztę dla siebie trzyma :roll:[/QUOTE]

:siara: ... to ja już muszę iść :painting:


[quote name='keakea']Za Maniutka będzie Ci podwójnie w niebie policzone, co tam jakiś egzamin :)[/QUOTE]

Prawdę rzekała, howgh.

Link to comment
Share on other sites

Witam Cioteczki,
noc minęla spokojnie,Maniek byl bardzo grzeczny, nie narozrabial ani żadnej ze swoich potrzeb nie zalatwil w pokoju,poczekal do porannego spaceru :) Pierwszy posilek wyczyścil do cna, a i kupa wcale nie jest zla, więc problemow z brzuszkiem raczej nie ma; tabletki przemycone w kawalku piersi z kurczaka między chrupkami rowniez zostaly skonsumowane; na dworze dalej poznaje teren i ciagle go monitorujemy czy nie będzie chcial uciekać, ale ne wykazuje takich oznak, spaceruje, wącha i jest bardzo pozytywnie nastawiony do czlowieka i owszem baaardzo lubi drapanie po duupce
Kilka fotek

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17415/c2761bb4001d53404fc51c2e/sdc17409[/IMG]

Drapanie po duupce :)

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19096/183233ac001b37a14fc51c2a/sdc17431[/IMG]

Pilnuje stolu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...