Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

[quote name='MTD']ale on się zgadza na wszystko, nic mu nie przeszkadza, odkurzacz go nie wzrusza, daje się szczotkować non stop, głaskać się daje też non stop :P jestem dobrej myśli ;)

Pani Krystyna C. z fb zadeklarowała się na stałe, ale nie pytałam o kwotę :)[/QUOTE] *
Doszły pieniążki od Pani Krystyny-30zł, bardzo, bardzo jej podziękuj :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Figunia']a czytam, czytam i będę nadal.
Zdjęcia piękne, widać zadbane, szczęśliwe zwierzaczki, tylko ten jeden czarnulek smutny...Jakby wiedział, że to jeszcze nie jest jego domek.
Trzymam kciuki za zdrowie i dobre życie czarnulka.
Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE]

A ciocię Figunię, to może kiedyś w odwiedzinki do Marianka wyślemy, co? :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ciocia ewakrakow dała mnóóóóóstwo ślicznych rzeczy na bazarek, ale wezmę się za niego niestety dopiero po tym nieszczęsnym egzaminie i 20zł dla Maniusia, bardzo dziękujemy:loveu:

cieszę się że jesteś zadowolona, bazarek rób kiedy chcesz, na razie Maniuś ma na start na nowe życie
a najważniejszy egzamin, będę trzymać kciuki w poniedziałek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Zgadzam się!! Ale potem do wora i....:eviltong:[/QUOTE]
pff :obrazic: :stupid:

Maniek już spi, wykąpany i wyczesany, usiadł sobie w wannie i czekał aż skończę, widocznie czuł się jak na wizycie w salonie spa&wellness :eviltong:

Edited by MTD
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']pff :obrazic: :stupid:

Maniek już spi, wykąpany i wyczesany, usiadł sobie w wannie i czekał aż skończę, widocznie czuł się jak na wizycie w salonie spa&wellness :eviltong:[/QUOTE]

*Nie wiem jak Ci dziękować, tak się nim zajęłaś i tak mu tam dobrze:oops:
*Ahhh, czemu wszyscy ludzie tacy nie są dla zwierzaków, a im tak niewiele potrzeba-trochę miłości, uwagi, smakołyczków i od razu inny psiak:-(

Zrobiłam na pierwszej stronie całe rozliczenie (sprawdzałam przed chwilą chyba z 5 razy, żeby się wszystko zgadzało)- wpływy, wydatki i ile nam zostało. Odliczyłam już pieniążki na ten lek, które Ci jutro oddam :)

Dwa szybkie pytanka:
1.Nie mam jak już "uzyskać" drugiego posta w temacie na dalsze rozliczenia, prawda? Będę to musiała robić w bieżących postach?
*2. Dalej nie ma linka do fb? Bo już był i znowu chyba nie ma, przynajmniej mi się nie wyświetla, nie wiem o co chodzi....

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']Paulina, nie płacz już po prostu i będziemy kwita :)
w sprawie dodatkowego postu napisz do moderatora:)
w sprawie linków zrób tak jak ja zrobiłam, usuń i skopiuj z worda, może znów poskutkuje[/QUOTE]*

Tego niestety nie mogę obiecać, choćbym się starała:eviltong:*
Poza tym nie zawsze jak jest taka buźka to płaczę, po prostu taki melancholijny nastrój mi się włączył jak zobaczyłam te zdjęcia.
Ok, już będę pisać i o tym też napiszę, bo to bez sensu takie ciągłe kontrolowanie tego i wklejanie z worda:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']pff :obrazic: :stupid:

Maniek już spi, wykąpany i wyczesany, usiadł sobie w wannie i czekał aż skończę, widocznie czuł się jak na wizycie w salonie spa&wellness :eviltong:[/QUOTE]

:D teraz ciocia MTD będzie się miała na baczności :D

Proszę jakie wywczasy ma Marianek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Nie zapomnij o pomaluwaniu ściany pod oknem ;)[/QUOTE]
mąż nie da mi zapomnieć:P

jeszcze inna wersja ogłoszen [url]http://tablica.pl/oferta/boski-marian-tylko-czy-wiek-ma-az-tak-duze-znaczenie-ID18wvP.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Spieszę z newsami :p*

Troszkę sobie z Mariankiem poczekaliśmy, bo pierwszeństwo miały psiaki, które ktoś dopiero przyjechał adoptować, ale Maniuś był bardzo grzeczny-leżał sobie, siedział i dopominał się drapaczek cały czas :p*

Co do łapki: decyzji żadnej nie ma, jeśli chcemy coś z nią zrobić to specjalista ortopeda musi się w tej kwestii wypowiedzieć. Łapka go niestety boli, bo po lekach przeciwbólowych przestaje skomleć , marudzić i taki żywszy jest. Na razie ma przyjmować te leki przeciwbólowe, które dostaliśmy w schronisku, ale po jakimś czasie trzeba będzie zmienić.
Co do przyduszania: dostał leki na zapalenie gardełka.
Co do uszek: wyczyszczone, były baaardzo brudne, no i są podrażnione, taki mały stan zapalny-dostał kropelki.
Co do siusiania: mieliśmy z moim facetem niezłą zabawę, bo chodziliśmy za Mariankiem ponad pół godziny po trawce i próbowaliśmy zebrać mocz do badań, ale on jak podnosi łapkę, to 2 kropelki i idzie dalej i tak w kółko, więc niestety nici z tego, ale badania trzeba zrobić.
Co do guza: ogolili go i pobrali wymaz, wyniki za jakiś tydzień.
Marianek ma też pobraną krew-wyniki w poniedziałek.

Trzeba bardzo pilnować przyjmowania leków Marianka, bo ma 3 tabletki dziennie+ kropelki. Doprowadzenie go ogólnie do w miarę dobrego stanu zajmie dużo czasu, bo nie da się niestety wszystkiego zrobić za jednym zamachem. Teraz jest badanie krwi i ten wymaz. Potem trzeba będzie znaleźć gdzieś w miarę blisko hoteliku Marianka jakiegoś dobrego ortopedę i zrobić badanie moczu. A na końcu będziemy martwić się sierścią wypadającą garściami i łuszczącą się skórą. W między czasie będzie się leczyło gardełko i uszka.

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Rewelacji zdrowotnej nie będzie, jedyne co możemy zrobić, to starać się zmienić mu warunki zycia i jego jakość. Maniutek śpi, a mnie się chce strasznie płakać, bo to poczciwa psinka i nie zasłużyła na taki los :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']mąż nie da mi zapomnieć:P

jeszcze inna wersja ogłoszen [URL]http://tablica.pl/oferta/boski-marian-tylko-czy-wiek-ma-az-tak-duze-znaczenie-ID18wvP.html[/URL][/QUOTE]

:siara: ja to się na oczy Twojemu małżowi w życiu nie pokażę :shake:


Oba te ogłoszenia na tablicy są Twojego autorstwa? :cool3: Przyznać się wreszcie! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Rewelacji co do zdrowia Marianka raczej się nie spodziewałam. Ciesze się, że przyduszanie to tylko wynik przeziębienia (oby).

Co do nóżki, to ze względu na ból, dalsza diagnostyka i ewentualnie leczenie będzie potrzebna, bo wątroba mu wysiądzie od stałego przyjmowania leków przeciwbólowych, a psiak aż tak stary nie jest, aby się tym nie przejmować.

Co do siusiania, szkoda, że się nie udało z pobraniem moczu :/ Michelle ma dobrego weta na szczęście. Może on także zrobi RTG i zrobi wstępną diagnozę nogi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']:siara: ja to się na oczy Twojemu małżowi w życiu nie pokażę :shake:


Oba te ogłoszenia na tablicy są Twojego autorstwa? :cool3: Przyznać się wreszcie! :mad:[/QUOTE] *

Chyba ja*:roll:
Chociaż już dzisiaj się widziałam, bo odstawiałam Marianka, ale ja widać żyję;)*
Pewnie, że ona! To pierwsze ogłoszenie-Maniek amant jest G-E-N-I-A-L-N-E:bigcool:

Link to comment
Share on other sites

no moje, moje ogłoszenia:oops: cieszę się, że się podobają ;)

spokojnie, miesiąc temu malowaliśmy mieszkanie, jeszcze została farba, nic się nie dzieje ;)
a mój mąż to bardzo spokojny człowiek, drugiego takiego nie znam, a na odstresowanie piecze placki także wiecie, muszę się czasem podrażnić :siara:

lubię kiedy marian na mnie szczeka :oops: jest wówczas taki słodki z tym swoim ochrypłym 'hhhhhauuuu weź mnie na spacer bo wiesz co będzie':ices_bla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Z mojego bazarku dla Manka jest 180zl poprosze o konto i potwierdzenie jak wplyna na bazarku.[/QUOTE]*

Pw przed sekundką poszło :)
Bardzo, bardzo dziękujemy za ten bazarek, bo to znacząco zasili skarbonkę Maniusia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...