Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']No tego to się nie spodziewałam!:crazyeye: Pan na włościach!:D Cudo, po prostu cudo zdjęcie!:loveu: Piękny Marian i piękna jego właścicielka:loveu:[/QUOTE]

Dziękujemy :oops: Wprawdzie Maniuś ma na łóżko zabronione i Pańcio bardzo tego pilnuje, by Maniek nam się znowu nie rozchwiał emocjonalnie, ale czasem no po prostu, po prostu :eviltong: Co ciekawe, jak Piotrek jest w sypialni to Maniek kładzie się pod łóżkiem i śpi na dywaniku, nawet nie próbuje się gramolić. Jak tylko Piotrek wyjdzie to już czarna głowa na oparciu łóżka i zaczyna się błagalny wzrok, odpowiednio ułożone uszy, gardłowe dźwięki...

[quote name='Figunia']Obopólne ukontentowanie bije po oczach...:cool3:

Nie wiedziałam, że Marianek ma tyle białych kudełków na podwoziu...[/QUOTE]

No właśnie całkiem tego sporo, on skrzętnie ukrywa swoją jasną stronę :)

[quote name='Panna Marple']Nie ma to jak przystojny brunet w statecznym wieku w łóżku:evil_lol:[/QUOTE]

Ha, dokładnie! Niestety zostaliśmy przyłapani :eviltong:


Za jakiś czas znów się przypomnimy, bądźcie czujne :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogses']Dziękujemy :oops: Wprawdzie Maniuś ma na łóżko zabronione i Pańcio bardzo tego pilnuje, by Maniek nam się znowu nie rozchwiał emocjonalnie, ale czasem no po prostu, po prostu :eviltong: Co ciekawe, jak Piotrek jest w sypialni to Maniek kładzie się pod łóżkiem i śpi na dywaniku, nawet nie próbuje się gramolić. Jak tylko Piotrek wyjdzie to już czarna głowa na oparciu łóżka i zaczyna się błagalny wzrok, odpowiednio ułożone uszy, gardłowe dźwięki...



No właśnie całkiem tego sporo, on skrzętnie ukrywa swoją jasną stronę :)



Ha, dokładnie! Niestety zostaliśmy przyłapani :eviltong:


Za jakiś czas znów się przypomnimy, bądźcie czujne :cool3:[/QUOTE]

One zawsze doskonale wiedzą do kogo przyjść i robić maślane oczka:evil_lol:
Będziemy czekać z niecierpliwością! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Uwielbiam takie "profilaktyczne" przypomnienia:loveu:

Marianek jakiś taki zamyślony w to niedzielne po południe:D

Figuniu, lepszy domek dla Marianka już nie mógł mi się wymarzyć, a teraz jednym pragnieniem jest to, żeby i inne "moje" zwierzaki trafiły do TAKICH ludzi...:roll:

Link to comment
Share on other sites

To Marianek jest TAKI i cała tajemnica w tym wszystkim - to wyjątkowy pies ;) Ostatnio bardzo często się zamyśla, na przemian z "rozmowami". Szczególnie jak zbliżają się pory śniadania, obiadu i kolacji robi się straszliwie rozmowny i wydaje z siebie niesamowicie zabawne dźwięki. Jest z nim wiele radości :loveu:

Ja też trzymam kciuki za "Twoje" zwierzaki Paulino, sama co chwilę mam jakieś do adopcji więc wiem jak to wszystko stresuje. Powodzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Ciężko powiedzieć, żeby mnie to stresowało, ja już doszłam do takiego momentu, że czuję się bezsilna, bo zarówno kotka (Stefka), jak i pies (Baksik) szukają domów kuuuuupę czasu i co bym nie robiła, to telefon milczy:roll:

Ojjj, to prawda:p Marianek to z jednej strony kochany, miziasty dziadeczek, a z drugiej strony stary, ale jary- o swoje potrafi zawalczyć:evil_lol: Chciałabym to zobaczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Chyba jeszcze nie jestem spóźniona;)

Kochane, chciałabym Wam życzyć zdrowych, radosnych, pogodnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia.

Dużo wytrwałości i siły w Nowym Roku w ratowaniu kolejnych psich istnień, a naszym wszystkim podopiecznym nowych, wspaniałych domów, na które zasługują:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...