Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

Asiuniab, większość psiaków, które są na tym forum, to psiaki, którym się udało, które ktoś zauważył i postanowił dać im szansę, a ile jest takich, które do końca życia będą przechodzić koszmar...

Początkowo Marianek taki nie był. Jak przychodziłyśmy do niego z MTD do schroniska kiedy był na kwarantannie, to tak jakby....nie zauważał człowieka, nie zwracał uwagi na to, że się go drapie, mówi się do niego, dopiero potem się słodziak rozkręcił:loveu:
Nie miał przez tyle lat, to teraz sobie odbija ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wszystkim Dogomaniakom z watku Marianka skladam zyczenia wyjatkowo pieknych, spokojnych swiat Bozego Narodzenia oraz tego, by Nowy Rok przyniosl tak oczekiwane zmiany w ludzkich sercach. By zagoscily w nich milosc i serdeczne wspolczucie dla wszystkich czujacych Istot.

Opiekunom Marianka zycze dodatkowo, by dobro okazane psiaczkowi zaprocentowalo Im stokrotnie!
Bohaterowi watku zas zycze dluuugich lat w zdrowiu w tym kochajacym domku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Wszystkim Dogomaniakom z watku Marianka skladam zyczenia wyjatkowo pieknych, spokojnych swiat Bozego Narodzenia oraz tego, by Nowy Rok przyniosl tak oczekiwane zmiany w ludzkich sercach. By zagoscily w nich milosc i serdeczne wspolczucie dla wszystkich czujacych Istot.

Opiekunom Marianka zycze dodatkowo, by dobro okazane psiaczkowi zaprocentowalo Im stokrotnie!
Bohaterowi watku zas zycze dluuugich lat w zdrowiu w tym kochajacym domku![/QUOTE]


Dziękujemy :) również ślemy serdeczne życzenia Wam wszystkim, którzy walczyliście o to, by Marianek zaznał w końcu szczęścia :)

Wesołych Świąt!

[IMG]http://toz.swidnica.pl/wp-content/uploads/2012/12/Wesolych.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogses']Dziękujemy :) również ślemy serdeczne życzenia Wam wszystkim, którzy walczyliście o to, by Marianek zaznał w końcu szczęścia :)

Wesołych Świąt!

[IMG]http://toz.swidnica.pl/wp-content/uploads/2012/12/Wesolych.jpg[/IMG][/QUOTE]

najpiękniejsze zdjęcie świąteczne:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalka9860']Odwiedzam, a, że jeszcze z Panią Izą się nie znamy no to witam :)
Maniusiątko- Love U :loveu:[/QUOTE]


Ze mnie to taka Pani jak z Mariana baletnica :P również witam, miło mi :)

Marian po Świętach zadowolony, dostał prezenty (później wkleję zdjęcia) i był w centrum uwagi - czyli jak lubi :)
Od wizyty mojego znajomego odpuścił sobie sikanie, a wczoraj nawet dał buziaka Hepiemu!! Chociaż nadal jest zazdrosny, ale już zrozumiał o co chodzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogses']Od wizyty mojego znajomego odpuścił sobie sikanie, a wczoraj nawet dał buziaka Hepiemu!! Chociaż nadal jest zazdrosny, ale już zrozumiał o co chodzi :)[/QUOTE]
ulala cuda wianki się dzieją ! marian się ośmielił :cool3:
dziewuszki, jesli ktoraś z Was zna jakąś fundację zajmującą się chartami, to dajcie znać, mamy charcicę bodajże rosyjską w schronie odebraną właścicielowi za znęcanie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']ulala cuda wianki się dzieją ! marian się ośmielił :cool3:
dziewuszki, jesli ktoraś z Was zna jakąś fundację zajmującą się chartami, to dajcie znać, mamy charcicę bodajże rosyjską w schronie odebraną właścicielowi za znęcanie :([/QUOTE]

Marian dał Hepiemu pożegnalnego buziaka - chyba wiedział.

O matko :( a facet miał pozwolenie na posiadanie charta?
Znam tylko Charty W Potrzebie, w necie jest ich strona internetowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']ulala cuda wianki się dzieją ! marian się ośmielił :cool3:
dziewuszki, jesli ktoraś z Was zna jakąś fundację zajmującą się chartami, to dajcie znać, mamy charcicę bodajże rosyjską w schronie odebraną właścicielowi za znęcanie :([/QUOTE]

Wpisz ją na Charty w Potrzebie link tutaj -> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/91156-Charty-w-potrzebie/page33[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Wpisz ją na Charty w Potrzebie link tutaj -> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/91156-Charty-w-potrzebie/page33[/URL][/QUOTE]
[quote name='dogses']Marian dał Hepiemu pożegnalnego buziaka - chyba wiedział.
O matko :( a facet miał pozwolenie na posiadanie charta?
Znam tylko Charty W Potrzebie, w necie jest ich strona internetowa.[/QUOTE]
dzięki ! właśnie nie znam jeszcze szczegółów :(

co do biseksualności mariana, to przecie on ideał, to nie wybrzydza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Marian dał buziaka Hepiemu...czyli Marian jest gejem...A ja ciągle się łudziłam, że zostanę jego wybranką;)[/QUOTE]

[quote name='dogses']Nie..spokojnie. Marian jest bi, więc jeszcze masz szanse :D[/QUOTE]

No wiecie Ciotki:evil_lol:

Widziałam właśnie na wątku Hepiego jak się chłopaki zaprzyjaźnili :D

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia z pierwszej gwiazdki Marianka w domu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia z pierwszej gwiazdki Marianka w domu:loveu:[/QUOTE]

Ja również, choć nie udzielam się to śledzę wątek Mańka i powtarzam Giselle,że cuda na tym świecie się zdarzają i może to banalne i naiwne,ale uważam,że na każdego psa czeka TEN właściwy dom, jedyny, wyjątkowy,który musi go tylko odnaleźć- prawda Marian?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Paula- tu i tam...:) To komputer się psuł, to nauka, to pies i czasu nie bylo jakoś :( ale już jestem:) Mańka za nieobecność przepraszam, mam nadzieję że mi wybaczy.! :loveu: Ja nadaal nie mogę uwierzyć, że nasz forumowy połamaniec ma prawdziwy, swój domek:)) Aj ty czarnuchu!! Michelle na pewno za tobą tęskni i ta sunia... sunia u Michelle... ona tak się w tobie zakochała :) No, ale kto by się w takim psie nie zakochał....:) A pamiętam jak jeszcze były środki na operaccje zbierane... taki strach czy się uda, a teraz już domek WŁASNY masz :))

Link to comment
Share on other sites

Mariankowe ciotki,wybaczcie offa,ale Centaurus potrzebuje każdej formy pomocy -zapraszam na bazarek dla nich.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237989-CENTAURUS-SPŁONĄŁ-Bazarek-cegiełkowy-na-pomoc!!!!!-do-11-01-2013[/URL]

Sorry,Marian,jesteś chłopak w dechę,wybaczysz mi,prawda ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Wczoraj pisałam z mamą Mariankową i chłopak podobno przerażony wybuchami, fajerwerkami trząsł się i tulił :([/QUOTE]

Niestety :( był na Sylwestra u mojej mamy i spał z nią pod kołdrą, wtulony i cały się trząsł :( Na szczęście futra mojej mamy nie przejmują się wystrzałami, więc Marian miał łóżko dla siebie :P

[quote name='cancer43']Mariankowe ciotki,wybaczcie offa,ale Centaurus potrzebuje każdej formy pomocy -zapraszam na bazarek dla nich.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237989-CENTAURUS-SPŁONĄŁ-Bazarek-cegiełkowy-na-pomoc!!!!!-do-11-01-2013[/URL]

Sorry,Marian,jesteś chłopak w dechę,wybaczysz mi,prawda ?[/QUOTE]

Jasne, że wybaczy. Czy potrzeba darów rzeczowych? Uzbierałam trochę karmy dla zwierząt, kurtek, polarów, butów męskich, kołder i koców - chcemy zwieść osobiście. Przydadzą się??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...