Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

[quote name='asiuniab']Paul gorąco, gorąco i parno;[/QUOTE]

A tu ciocia anusiab chce w naszej konwersacji uczestniczyć, Marianka pytałam:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
Kurczę, to niedobrze, że kolejny dzień taki gorący, żeby mu się tylko jakieś odparzenia nie porobiły:/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']A tu ciocia anusiab chce w naszej konwersacji uczestniczyć, Marianka pytałam:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
Kurczę, to niedobrze, że kolejny dzień taki gorący, żeby mu się tylko jakieś odparzenia nie porobiły:/[/QUOTE]

No właśnie :(

Michelle, oglądałaś mu łapkę pod brzegiem gipsu, nie ma obcierek albo ranek? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']A tu ciocia anusiab chce w naszej konwersacji uczestniczyć, Marianka pytałam:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
Kurczę, to niedobrze, że kolejny dzień taki gorący, żeby mu się tylko jakieś odparzenia nie porobiły:/[/QUOTE]
ale się wcięłam, niemalże jak "ukochana" teściowa:) a pogodą jestem tak samo zainteresowana jak Marian, co prawda nie mam nogi kozakowej w gipsie, ale moje nogi w takie upały wyglądają jak bym je odziała w walonki od kolana do stóp są jednakowej konstrukcji;)
Paula_t i Mariano, przepraszam:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

specjalnie na zamówienie ;


Marianek to zuch i chwat, bo przez 12 długich lat
w samotnosci zwiedzał świat
Czarny jak smoła, wałesał sie dookoła
a wielkimi brązowymi oczkami, spoglądał smutnie za innymi psami
które swój domek miały, i na spacerki z ludźmi chadzały
kochane i głaskane były, nigdy z głodu i bólu nie wyły
Lecz dla Marianka podły był to los, zawsze tylko zły ludzki słyszal głos
że brudny, że niechciany, a on przecież też chciał byc kochany
by szukac nie musiec schronienia, by nie bac nawet własnego cienia
by łapki juz go nie bolały, by zawsze był zdrów i cały
I tak mijał za rokiem rok, coraż cięższy był Marianka krok
wiele ran sie uzbierało, nieraz całe ciało go bolało
aż wreszcie i dla niego słońce zaświeciło i jego marzenie się w końcu spełniło
bo oto znalazł sie w końcu ktoś, kogo obszedł brudnego psiaka los
przyjął go do domu swego, który jest teraz także i jego
nakarił, napoił i dał ciepły kont i choc bedzie miał z nim pracy front
to miłością i czulością złego losu bieg odmieni, co Marianek swym małym serduszkiem na pewno doceni
przyjacielem sie stanie na dobre i złe, bo ona sam o tym bardzo dobrze wie
że tylko to w życiu ludzi i zpsiaków najbardziej liczy się
A teraz dzięki tej wielkiej miłości i on wreszcie będzie miał miske pełna smacznych kości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='utan77']prosze bardzo , ciesze sie , że sie podobał , bo czasami rymowanki tak na siłe dawałam , bo nic do rymu nie znajdowałam ;)[/QUOTE]

piekny:)
[B]A teraz dzięki tej wielkiej miłości i on wreszcie będzie miał miske pełna smacznych kości...slodkosci hihi
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ale się wcięłam, niemalże jak "ukochana" teściowa:) a pogodą jestem tak samo zainteresowana jak Marian, co prawda nie mam nogi kozakowej w gipsie, ale moje nogi w takie upały wyglądają jak bym je odziała w walonki od kolana do stóp są jednakowej konstrukcji;)
Paula_t i Mariano, przepraszam:oops::oops:[/QUOTE] Mam ten sam problem z nogami w upały:-(, ale co tam moje konczyny... marianka mi żal w taką cholerną pogodę

Link to comment
Share on other sites

Jak on się tuli do Ciebie michelle:loveu: Cały czas kochanie małe szuka kontaktu z człowiekiem.
Tutaj wiele psiaków miało szczęście, że na ich drodze pojawili się ludzie, którym ich los leży na sercu, a ile tego szczęścia nie ma i nie będzie miało :( Sama bez pomocy innych bym nic nie zdziałała.
Keakea, jakby coś było z łapką, to michelle na pewno by zauważyła, jak Marianek taki przyklejony do Niej chodzi ;) . Myślę, że to się tak naprawdę okaże, jak już się cały gips ściągnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']A wcześniej się nie udawało? Czemu nie pisałaś?
Już tam byłam, Malgoska ma zawsze fajne rzeczy na bazarkach :D[/QUOTE]

Nie umiałam po prostu. Nadal niewiele umiem...więc zapewne będę Was często męczyć ;)
Instrukcji udzieliła mi Barb z wątku Iwoniam. Ale już myślę - i spytam - jak się toto likwiduje, bo niebawem koniec tego bazarku i chętnie wkleję kolejny.

Kochane psiaczki tak cierpią. Nawet jeśli całe, zdrowe, ale bezdomne. A te "połamańce" przeróżne, chore, po wypadkach, czy innych strasznych przejściach, to już jest tragedia i rozpacz.
A wystarczyłoby, gdyby ludzie byli odpowiedzialni, tyle mniej cierpienia byłoby na tej ziemi.

Link to comment
Share on other sites

Czyli nie podziałała moja instrukcja, nie najlepszy ze mnie tłumacz? :/
Męcz Figuniu ile chcesz, ja też niedawno się wszystkiego uczyłam i wszystkich o wszystko pytałam :)

Ehhhhh marzenia, jakbym chciała, żeby się spełniły...:(

Dobranoc Maniusiątko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...