Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

[quote name='keakea']Świry mogą zawsze wypłynąć, nawet, jak ich nie sprowokujesz :(

Oby to i inne ogłoszenia posłużyły wyłącznie znalezieniu najlepszego na świecie Domku dla Maniusia.[/QUOTE]

MTD chyba dodała to ogłoszenie pod wpływem telefonu o Marianka na łańcuch, żeby przekazać ludziom, że takich telefonów nie chcemy i nie akceptujemy:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='keakea']Paula, przekaż Cioci MTD, czy mogłaby Marianowi dać jakąś swoją pachnącą nią szmatkę, żeby miał coś znajomego ze sobą na podróż, jak myślisz?[/QUOTE]

Cioteczka ma dzisiaj za dużo emocji i chyba już nie wejdzie na dogo.

Link to comment
Share on other sites

cześć dziewczynki, już wczoraj polazłam spać, bo łeb mi pękał.
marianek pojechał, minę miał przykrą, a ja ryczałam jak bóbr,
swojego nic mu nie dałam niestety, zapakowałam jego leki, dorzuciłam od siebie witaminy, dałam wodę i miseczkę, wygłaskałam i oddałam w dobre ręce. Romi ma dać znać jak dojadą.
Idę pracować, bo inaczej się nie otrząsnę. Ciao

edit: jeszcze tylko napiszę, że marian już zwiedza wrocław i czeka na odbiór przez ciotkę michelle

Edited by MTD
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']To szybciutko dojechali.
Doszła wpłata za bazarek od lika1771-180zł. Dziękujemy:loveu:
Ja na razie też idę coś ze sobą zrobić dopóki nie będę miała wieści o Marianku.[/QUOTE]=

Paula bardzo prosze o potwierdzenie na bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Paula, jak się dodzwonisz po południu do michelle to popros ją o relację tutaj z pierwszych chwil, Maniek na pewno będzie bardzo długo spał po takiej podrózy, bo on nawet po 20 min spacerze spał dwie godziny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']Paula, jak się dodzwonisz po południu do michelle to popros ją o relację tutaj z pierwszych chwil, Maniek na pewno będzie bardzo długo spał po takiej podrózy, bo on nawet po 20 min spacerze spał dwie godziny[/QUOTE]

Michelle ma pisać od razu na wątku, ale jak nie wytrzymam to zadzwonię :)
Widzę, że "odeszłaś" od dogomanii tak, jak i ja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']nie sądziłam, że się do tego robaczka tak przywiążę no i mam za swoje :) on ma 'to coś' ;)[/QUOTE]

Zrobiłaś dla niego ile tylko mogłaś, nie musiał przeżywać traumy związanej z siedzeniem w schronisku, bo spędził tam zaledwie jedną noc- dzięki Tobie i zarówno Marianek jak i ja jesteśmy Ci bardzo wdzięczni :calus:
Pewnie, że ma dlatego właśnie będziemy mu szukali najlepsiejszego domku pod słońcem :)
A jak się nie uda (tfu, tfu), to zastosujemy mój plan wspólnego zamieszkania :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']ale ja nie chcę Ciebie, chce Mańka :roll::cool3:
Ty wez mojego męża- to jest pomysł! Będzie Ci placki piekł, kanapki do pracy robił i reperował co się zepsuje, deal? :)[/QUOTE]

Ale wtedy będziesz miała i mnie i Mańka - dwie radości w jednym:razz:;)
Naprawdę chcesz takiego chłopa oddawać? I to za darmo? Ty lepiej nie pisz tego publicznie, bo tu będziesz miała dużo chętnych kandydatek:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Wybaczenia upraszam, ale jesteście porąbane :)

A pierwsza moja myśl rano po otwarciu oczu była: Jak tam Maniuś w podróży?
Tak bym chciała, żeby było mu w życiu już tylko jak najlepiej - mam nadzieję, że z tą łapiną da się jednak coś zrobić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Wybaczenia upraszam, ale jesteście porąbane :)

A pierwsza moja myśl rano po otwarciu oczu była: Jak tam Maniuś w podróży?
Tak bym chciała, żeby było mu w życiu już tylko jak najlepiej - mam nadzieję, że z tą łapiną da się jednak coś zrobić...[/QUOTE]

Wypraszam sobie:eviltong:
Maniutek pewnie już jedzie do hoteliku, bo mieli się spotkać o 12 :)
Jak tylko Maniutek się zaaklimatyzuje parę dni, to od razu będziemy prosili michelle04, żeby skonsultowała się z lekarzem w sprawie tej łapinki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Wybaczenia upraszam, ale jesteście porąbane :) [/QUOTE]
:siara::siara::siara:
[quote name='keakea']A pierwsza moja myśl rano po otwarciu oczu była: Jak tam Maniuś w podróży?
Tak bym chciała, żeby było mu w życiu już tylko jak najlepiej - mam nadzieję, że z tą łapiną da się jednak coś zrobić...[/QUOTE]

Romi pisał, że podróż minęła bez większych problemów.
Nad łapką lepiej myśleć jak się chłopak wzmocni, bo on naprawdę bardzo dużo śpi, może to przez te tabletki wszystkie, a może aż tak nie ma siły.

[quote name='paula_t']
Naprawdę chcesz takiego chłopa oddawać? I to za darmo? Ty lepiej nie pisz tego publicznie, bo tu będziesz miała dużo chętnych kandydatek[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG][/QUOTE]
Z pewnością nie tych dbających o linię :eating:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nie wiem czy pies może zacząć więcej spać po tabletkach na zapalenie gardła...?
Bo na początku jak u Ciebie był, to był żywszy, a dopiero po tych tabletkach jakoś tak zaczął dużo spać...

Wpłynęły pieniążki od Pani Magdaleny Sz. (dogomania?fb?nie wiem)-40 zł. Dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD'] Z pewnością nie tych dbających o linię :eating:[/QUOTE]

Ty to chyba nie jesz tych placków swojego męża ;)

[quote name='keakea']Czy Wy wiecie, jak dobrze, że Maniuś ma Was? :loveu:[/QUOTE]

Przykro tylko, że nie możemy dać mu tego czego naprawdę potrzebuje...:-(

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Czy Wy wiecie, jak dobrze, że Maniuś ma Was? :loveu:[/QUOTE]
pytanie brzmi czy maniek wie ze nad nim czuwamy? :(
[quote name='paula_t']Właśnie nie wiem czy pies może zacząć więcej spać po tabletkach na zapalenie gardła...?
Bo na początku jak u Ciebie był, to był żywszy, a dopiero po tych tabletkach jakoś tak zaczął dużo spać...
[/QUOTE]
może był podekscytowany po prostu początkowo..
[quote name='paula_t']Ty to chyba nie jesz tych placków swojego męża [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
[/QUOTE]

najpierw fotografuję a później pożeram :)
[IMG]http://republika.pl/blog_rv_4756041/7275353/tr/dsc05293.jpg[/IMG]

a to od męża dla Was, za wsparcie dla Mańka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Oooo, znowu mnie zapraszacie? No dobra, skoro już tak strasznie nalegacie, żebym przyjechała i spróbowała tego ciasta,to będę jakoś wieczorkiem :eviltong:[/QUOTE]

Ty to się zawsze wkręcisz :stop: ah ta młodziez :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...