Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

[quote name='paula_t']ewakrakow jak widzisz przy większości psiaków z dogo każdy grosz się liczy. Można mówić, że to "tylko 20 zł", a dla Marianka to na przykład 2,5 dnia nowego życia-spania w łóżeczku, hasania po ogrodzie i pysznych smakołyczków u michelle04, a wtedy to już nie jest "tylko"

rozumiem, tyle że to jednorazowo mogę dołożyć

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ewakrakow'][quote name='paula_t']ewakrakow jak widzisz przy większości psiaków z dogo każdy grosz się liczy. Można mówić, że to "tylko 20 zł", a dla Marianka to na przykład 2,5 dnia nowego życia-spania w łóżeczku, hasania po ogrodzie i pysznych smakołyczków u michelle04, a wtedy to już nie jest "tylko"

rozumiem, tyle że to jednorazowo mogę dołożyć[/QUOTE]

Wiem (to jest tylko takie porównanie, żebyś nie mówiła, że to "tylko") dlatego też dałam wpłaty jednorazowe, co nie zmienia faktu, że jesteśmy bardzo wdzięczni:loveu:
,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t'][quote name='ewakrakow']

Wiem (to jest tylko takie porównanie, żebyś nie mówiła, że to "tylko") dlatego też dałam wpłaty jednorazowe, co nie zmienia faktu, że jesteśmy bardzo wdzięczni:loveu:
,[/QUOTE]

:):):) bo człowiek by dużo chciał a nie zawsze da radę pomóc,
bardzo bym chciała, żeby Mankowi na dojazd autkiem starczyło, takich ludzi jest więcej więc może sie uzbiera na całą drogę autem
żebyscie się nie umęczyli tym dojazdem
zobaczysz jak będzie
te kaskę chętnie bym dała za jednym zamachem Twojemu bratu jak przyjedzie po rzeczy na bazarek, no chyba że nie da rady być w tym tygodniu to puszczę Ci na konto

a o bannerek dla Badiego już poprosiłam:) dziękuję za poradę.... nie ma to jak wspołpraca międzywątkowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Pomarzyć miła rzecz :razz:[/QUOTE]

To mi się marzy...domek dla Marianka, w którym będą go kochać, rozpieszczać, kiziać caaaaaaaaały dzień do końca świata!! :)

[quote name='ewakrakow'][quote name='paula_t']

:):):) bo człowiek by dużo chciał a nie zawsze da radę pomóc,
bardzo bym chciała, żeby Mankowi na dojazd autkiem starczyło, takich ludzi jest więcej więc może sie uzbiera na całą drogę autem
żebyscie się nie umęczyli tym dojazdem
zobaczysz jak będzie
te kaskę chętnie bym dała za jednym zamachem Twojemu bratu jak przyjedzie po rzeczy na bazarek, no chyba że nie da rady być w tym tygodniu to puszczę Ci na konto

a o bannerek dla Badiego już poprosiłam:) dziękuję za poradę.... nie ma to jak wspołpraca międzywątkowa[/QUOTE]

Nie ma za co, mi też jeszcze 1,5 tygodnia temu MTD tłumaczyła wszystko :D
Kurczę, za dużo już troszkę na głowie i niektóre rzeczy wylatują z niej niestety, przepraszam :oops: To w takim razie nie przelewaj, mój brat na 1000000000000000000 procent będzie w weekend:)

Link to comment
Share on other sites

pierwsza kontrola u Mańka załatwiona, mamy tylko podać datę i adres i pani Maja podjedzie tam z wrocławia, powiedziała, że to nie problem, a i jak nie damy rady to pomoże z funduszami i karmę też przywiezie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']pierwsza kontrola u Mańka załatwiona, mamy tylko podać datę i adres i pani Maja podjedzie tam z wrocławia, powiedziała, że to nie problem, a i jak nie damy rady to pomoże z funduszami i karmę też przywiezie:)[/QUOTE]

Ty ładnie tam działasz, widzę :D
Dziękuję, taka pomoc bardzo się przyda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']To mi się marzy...domek dla Marianka, w którym będą go kochać, rozpieszczać, kiziać caaaaaaaaały dzień do końca świata!! :) (...) [/QUOTE]

co ty! Wszystkie włosy to mizianie by mu wytarło :lol:



[quote name='MTD']pierwsza kontrola u Mańka załatwiona, mamy tylko podać datę i adres i pani Maja podjedzie tam z wrocławia, powiedziała, że to nie problem, a i jak nie damy rady to pomoże z funduszami i karmę też przywiezie:)[/QUOTE]

Może by tą naszą ciocię MTD sklonować? :hmmmm: Ma super pomysły i działa - ile psiaków by na tym skorzystało?! :evil_lol:


[quote name='AlfaLS']Mogę dołożyć 20 zł. do transportu ;).[/QUOTE]

Dziękujemy!!!

Ja też dołożę 20zł. Nr konta już mam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja ubóstwiam jego uszy, świetne są- raz jedno stoi, drugie oklapnięte, a potem na odwrót, taki Kłapouszek :loveu:
Pierwszą wpłatę będę robiła po kilku dniach odkąd Maniek przyjedzie, tak ustaliłam. Poniedziałek to 28, więc niech będzie pierwszego :)

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z prośbą pauli_t ze Skarpety im. Talcott poszło dla Mańka 120 zł. Jak pieniądze dotrą, proszę o potwierdzenie na wątku Skarpety. Dla porządku przypominam, że w ciągu 6 tygodni 25% udzielonej pomocy będzie musiało wrócić do Skarpety w formie wpłat z bazarku albo wpłaty"zwykłej".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaNS']Zgodnie z prośbą pauli_t ze Skarpety im. Talcott poszło dla Mańka 120 zł. Jak pieniądze dotrą, proszę o potwierdzenie na wątku Skarpety. Dla porządku przypominam, że w ciągu 6 tygodni 25% udzielonej pomocy będzie musiało wrócić do Skarpety w formie wpłat z bazarku albo wpłaty"zwykłej".[/QUOTE]

Dziękujemy:loveu: Dzisiaj będę sprawdzała i wpisywała wszystkie pieniążki, które do mnie przyszły:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']

Może by tą naszą ciocię MTD sklonować? :hmmmm: Ma super pomysły i działa - ile psiaków by na tym skorzystało?! :evil_lol:
Ja też dołożę 20zł. Nr konta już mam :eviltong:[/QUOTE]

A klonujmy się wszystkie, a co ! ;)

nikt nie skomentował pomysłu zabrania psa ze schroniska do poniedziałku, czy to w ogóle warto chłopaka ruszać i znów miejsce mu zmieniać, a pisałam dwa razy, czy to znaczy, że to zły pomysł? ;|

Link to comment
Share on other sites

Paula, czyli ze zbiórek, bazarku i skarpety Talcott to chyba już jest dość na transport Mańka, nawet samochodem? A nawet może coś zostanie na weta w sprawie tej łapki, bo jeszcze przecież inne bazarki? :)

I deklaracje na hotelik też wystarczą? Choć ja to bym padła ze szczęścia, gdybyś Maniuś znalazł Domek.

Ja swoją deklarację będę przesyłać Ci na konto pierwszego każdego miesiąca. Minimum te zadeklarowane 10 zł, jakby się trafił "tłustszy" miesiąc, to może coś jeszcze dołożę.

A jak skończę bazarek, który teraz prowadzę, pomyślę o bazarku dla Maniusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']A klonujmy się wszystkie, a co ! ;)

nikt nie skomentował pomysłu zabrania psa ze schroniska do poniedziałku, czy to w ogóle warto chłopaka ruszać i znów miejsce mu zmieniać, a pisałam dwa razy, czy to znaczy, że to zły pomysł? ;|[/QUOTE]

jest to forma pomocy na pewno, ja nie mam zdania, trudno przewidzieć reakcję pieska
Paula_T jako osoba decyzyjna w sprawie Mańka powinna coś postanowić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']A klonujmy się wszystkie, a co ! ;)

nikt nie skomentował pomysłu zabrania psa ze schroniska do poniedziałku, czy to w ogóle warto chłopaka ruszać i znów miejsce mu zmieniać, a pisałam dwa razy, czy to znaczy, że to zły pomysł? ;|[/QUOTE]

To ja zaczynam myśleć nad metoda klonowania ;)

Ja uważam, że to świetny pomysł! Ale nie zrozumiałam, że to pomysł konkretny, odczytałam to jako taką ogólną uwagę, tj. trzeba by znaleźć taka osobę, która by go wzięła. Ale namieszałam :D To teraz konkretnie: Czy jest ktoś kto może go wziąć dzisiaj i przetrzymać do dnia transportu? Czy mamy takiej osoby szukać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t'](...) W ogóle nikt nie zauważył nowych zdjęć naszej ślicznoty co jej dzisiaj zrobiłam :cool3:[/QUOTE]

Oczywiście, że zauważyłam :) Tylko tak się skupiłyśmy na problemi transportu, że już na komentowanie zdjęć nie było miejsca :)


[quote name='keakea']Co nie zauważył, jak zauważył? Maniek jak filmowy amant, uśmiech na każdej focie :)
(...) [/QUOTE]

A nie mówiłam, że zostały zauważone :) Do reklamy pasty do zębów trzeba Marianka wziąć :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea'](...) I deklaracje na hotelik też wystarczą? Choć ja to bym padła ze szczęścia, gdybyś Maniuś znalazł Domek (...) [/QUOTE]

Ja wtedy padnę zaraz obok cioci keakea:

oto padnięta keakea -> :mdleje:
a to ja obok kekea ->:mdleje:

Jak ktoś chce nas zobaczyć padnięte, to proszę o DS dla Marianka :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']właśnie zrobiłam wpłate na deklaracje w maju:-) za czerwiec wpłacę na samym poczatku miesiaca. Mizianko dla Manieczka:-)[/QUOTE]

Dziękujemy pięknie:)

[quote name='keakea']Paula, czyli ze zbiórek, bazarku i skarpety Talcott to chyba już jest dość na transport Mańka, nawet samochodem? A nawet może coś zostanie na weta w sprawie tej łapki, bo jeszcze przecież inne bazarki? :)

I deklaracje na hotelik też wystarczą? Choć ja to bym padła ze szczęścia, gdybyś Maniuś znalazł Domek.

Ja swoją deklarację będę przesyłać Ci na konto pierwszego każdego miesiąca. Minimum te zadeklarowane 10 zł, jakby się trafił "tłustszy" miesiąc, to może coś jeszcze dołożę.

A jak skończę bazarek, który teraz prowadzę, pomyślę o bazarku dla Maniusia.[/QUOTE]

Właśnie będę siadała do finansów i wszystko pisała.
[quote name='Gosiapk']To ja zaczynam myśleć nad metoda klonowania ;)

Ja uważam, że to świetny pomysł! Ale nie zrozumiałam, że to pomysł konkretny, odczytałam to jako taką ogólną uwagę, tj. trzeba by znaleźć taka osobę, która by go wzięła. Ale namieszałam :D To teraz konkretnie: Czy jest ktoś kto może go wziąć dzisiaj i przetrzymać do dnia transportu? Czy mamy takiej osoby szukać?[/QUOTE]

Taka duszyczka już się znalazła:razz:
[quote name='Gosiapk']Ja wtedy padnę zaraz obok cioci keakea:

oto padnięta keakea -> :mdleje:
a to ja obok kekea ->:mdleje:

Jak ktoś chce nas zobaczyć padnięte, to proszę o DS dla Marianka :razz:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...