Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']Właśnie zakończył się jeden z Maniusiowych bazarków. Łączny dochód to [SIZE=3]97 złotych [/SIZE]:multi:[/QUOTE]

dobry wynik :)


[quote name='MTD']na szczęście poza ludzmi są też zwierzęta na tym świecie
Paula, szukamy domu we Wrocławiu dla psiaka w takim razie ?[/QUOTE]

[quote name='paula_t']No na to chyba wychodzi, trzeba zacząć robić ogłoszenia na Wrocław ;)
Przykro tylko, że Maniuś tak daleko będzie, nie będę miała go już jak odwiedzać:-([/QUOTE]

Lepiej się nie ograniczać tylko do Wrocławia. Lepiej rozszerzyć poszukiwania na kilka województw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']zapisalam wydarzenie na FB ,obejrzalam rowniez film ,Maniek jest taki wzruszajacy i widac od razu jaki z niego madry zrownowazony psiak...co bedzie z hotelem?pojedzie na pewno?[/QUOTE]

Dzisiaj dzwoniłam i zarezerwowałam miejsce :)

[quote name='Gosiapk']dobry wynik :)






Lepiej się nie ograniczać tylko do Wrocławia. Lepiej rozszerzyć poszukiwania na kilka województw.[/QUOTE]

Na razie Maniusiątko jest na małopolskę i mazowieckie, po kolei będziemy rozszerzać zakres poszukiwań domku:)

Link to comment
Share on other sites

ja się chyba nie przyznałam nawet :razz:
napisałam z samego rana maila do babeczki z Wrocławia, która adoptowała ode mnie sunię, może będzie mogła doglądać Mańka na miejscu, kobieta ma wielkie serce do zwierząt, także myślę, że pomoże jak trzeba będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']ja się chyba nie przyznałam nawet :razz:
napisałam z samego rana maila do babeczki z Wrocławia, która adoptowała ode mnie sunię, może będzie mogła doglądać Mańka na miejscu, kobieta ma wielkie serce do zwierząt, także myślę, że pomoże jak trzeba będzie ;)[/QUOTE]

Super, że o tym pomyślałaś!! :) Bo to tak daleko...

Link to comment
Share on other sites

Był pierwszy telefon o Maniusia!!:multi:
Starszy Pan zadzwonił, chwilkę porozmawialiśmy, zobaczymy co z tego będzie, ma jeszcze się zastanowić i zadzwonić...
Ale jestem beznadziejna w przeprowadzaniu takich rozmów, chyba trzeba było podać nr kogoś doświadczonego :/
Zapytał czy piesek utrzymuje czystość w domu, to powiedziałam, że teraz, kiedy znajduje się w szpitaliku zachowuje czystość bez problemu, ale nikt nigdy mu nie zagwarantuje jak piesek będzie zachowywał się w nowym miejscu kiedy będzie zestresowany, niezależnie od wieku. W dodatku to staruszek i tak jak starszej osobie może być mu ciężko z postępującym wiekiem.

Link to comment
Share on other sites

łiii :) teraz powinna być lawina :)
wyrobisz się Paula i jeszcze będziesz zołzą w tym zakresie:)
możesz mówić, że w razie jakichkolwiek problemów z psem będziemy się starać pomagać, żeby się nie bali, że zostaną sami z problemem, szczególnie jeśli dzwonią starsze osoby.

Link to comment
Share on other sites

Nie będę się ekscytowała przedwcześnie, bo Pan powiedział, że "się zastanowi i oddzwoni"....:/ Ale wewnętrznie mam nadzieję...
Właśnie wróciłam ze schroniska. Okazało się, że Marian został już przeniesiony na BOKSY OGÓLNE. Niestety nikt do mnie nie zadzwonił, nie poinformował, choć prosiłam 3 razy jak tam byłam :/ Szukam na gwałt 1.transportu 2.kogoś kto do czasu przetransportowania Marianka do Dzierżoniowa albo Wrocławia (do 15.30), do hoteliku mógłby go przetrzymać u siebie (dosłownie parę dni, a może się okazać, że nawet nie tyle, wydawanie psów jest do godziny 17). Rozmawiałam już z michelle04 i nie ma problemu, Marianek może być choćby dzisiaj.

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Transport, nawet jeśli by wyszedł, bo jeszcze czekam na odpowiedź, to koszt ok.300zł. Marianek póki co z jednorazowych wpłat i bazarku (choć jeszcze nie wszystkie pieniążki wpłynęły) ma niecałe 300zł.

Nie to jest teraz najważniejsze, ale i tak siedzę cały czas na wątku, więc wrzucam nowe zdjęcia Marianka z dzisiaj (nie są najlepszej jakości, bo robione komórką):

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg822/scaled.php?server=822&filename=20120523130651841.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg163/scaled.php?server=163&filename=20120523130559395.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg816/scaled.php?server=816&filename=20120523130548671.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg407/scaled.php?server=407&filename=20120523130542661.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg100/scaled.php?server=100&filename=20120523130535952.jpg&res=landing[/IMG]

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']ło matko, przydałoby się zeby ktoś go wziął przy okazji jak będzie jechał, albo żeby pojechał z innym psem, żeby było taniej :([/QUOTE]

Wiem... :-(
A szukanie może trochę potrwać, więc szukamy dla Marianka ciepłego kącika na parę dni chociaż...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...