Jump to content
Dogomania

|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='Nenufar']Bogumiła - Westerplatte 50zł[/QUOTE]
Miłka jesteś fantastyczna, zawsze można na Ciebie liczyć. Pomimo wydatków na Gucia i trudnej sytuacji. A najbardziej liczy się Twoje wielkie serce :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guciu się cieszy, że może pomóc

na f-ku wysłałam Kasi Rożko potwierdzenie wpłaty od forum bassetów 150 zł.

ja wiem, że wydatki na Foczkę będą dużeeee, zbieramy dalej, mam na koncie bassecim kolejne wpłaty od forumowiczów, poczkema jeszcze czy więcej nie wpłynie i znowu zrobię zbiorowy przelew. Jutro w pracy wydrukuję Foczkę, mam nadzieję, że studenci wesprą (choć narzekają, że są biedni) hi hi, zrobię małą akcję. I co z tego wyjdzie, nie wiem, nic nie obiecuję, ale spróbuję. Ucałujcie Foczkę, ona ma takie piękne mądre oczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Przepraszam, ale w tej chiwli nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać, ile jeszcze potrzeba pieniążków żeby zoperować Foczkę ?[/QUOTE]

[SIZE=3][U][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]KOMUNIKAT ZDROWOTNY FOCZKI NR 1[/B][/SIZE][/COLOR][/U]

[B]FOCZKA PO KONSULTACJI I RTG[/B].
[B]Kości nadgrastka i nasada kości promieniowej są bardzo zniszczone.[/B] [U]Chirurg będzie myślał nad metodą, ale i tak trzeba zrobić pełną diagnostykę.[/U] Może to być dysfunkcja przytarczyc co uniemożliwiłoby gojenie. [B]Żeby w ogóle móc zdecydować o operacji musi być pewność, że organizm jest w stanie wytworzyć zrost.[/B] A jak nie to bez sensu cierpienie psa, wtedy pozostałyby już tylko buciki ortopedyczne, na które uparciuch okrutnie się buntuje.

[COLOR=#ff0000][B]Absolutnie musi być przeprowadzona pełna diagnostyka z krwi. Jedynie to umożliwi w miarę realne rokowania[/B][/COLOR] (ale nie pewność).
[COLOR=#ff0000][B]
RTG wyszło BARDZO NIEDOBRZE, aż takiej sieczki nie spodziewaliśmy się. Przed Foczką wieletygodni/miesięcy leczenia.[/B][/COLOR]
[/SIZE][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][SIZE=3][U][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]KOMUNIKAT ZDROWOTNY FOCZKI NR 1[/B][/SIZE][/COLOR][/U]

[B]FOCZKA PO KONSULTACJI I RTG[/B].
[B]Kości nadgrastka i nasada kości promieniowej są bardzo zniszczone.[/B] [U]Chirurg będzie myślał nad metodą, ale i tak trzeba zrobić pełną diagnostykę.[/U] Może to być dysfunkcja przytarczyc co uniemożliwiłoby gojenie. [B]Żeby w ogóle móc zdecydować o operacji musi być pewność, że organizm jest w stanie wytworzyć zrost.[/B] A jak nie to bez sensu cierpienie psa, wtedy pozostałyby już tylko buciki ortopedyczne, na które uparciuch okrutnie się buntuje.

[COLOR=#ff0000][B]Absolutnie musi być przeprowadzona pełna diagnostyka z krwi. Jedynie to umożliwi w miarę realne rokowania[/B][/COLOR] (ale nie pewność).
[COLOR=#ff0000][B]
RTG wyszło BARDZO NIEDOBRZE, aż takiej sieczki nie spodziewaliśmy się. Przed Foczką wieletygodni/miesięcy leczenia.[/B][/COLOR]
[/SIZE][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B][/QUOTE]

bardzo zle te lapki wygladaja, ale trzeba pelnej dishnostyki, czy plan jest zrobienia tego teraz, czy najpierw zbiorka pieniedzy? i ile brakuje?

Link to comment
Share on other sites

Proszę, aby któraś z Pań podała mi nr konta (i całej niezbędnej reszty danych) dla Foczki. Trzeba ratować te biedne maleńkie łapiny. Trzymam kciuki za dobre życie dla tej suńki. I żeby jak najszybciej imię Foczka odeszło w niebyt...

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Proszę, aby któraś z Pań podała mi nr konta (i całej niezbędnej reszty danych) dla Foczki. Trzeba ratować te biedne maleńkie łapiny. Trzymam kciuki za dobre życie dla tej suńki. I żeby jak najszybciej imię Foczka odeszło w niebyt...

Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE]

Wszystko masz na 1 stronie post 1 i na stronie 4 post nr 83 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']bardzo zle te lapki wygladaja, ale trzeba pelnej dishnostyki, czy plan jest zrobienia tego teraz, czy najpierw zbiorka pieniedzy? i ile brakuje?[/QUOTE]

[quote name='Carrie i Tequila']Też melduję się na wątku. Foczuniu kochana naprawimy twoje łapki :) Znajdziemy ci fajny DT w którym dojdziesz do siebie i na koniec dostaniesz DS :) I będzie HAPPY END! Bardzo, bardzo w to wierze! I ponawiam pytanie krakowianki - najpierw zbiórka pieniędzy czy badania?[/QUOTE]

Jedno nie przeszkadza drugiemu, zebrane pieniadze po prostu dają gwararacnje na ile sobie można pozwolić.

[quote name='Miła od Gucia']z tego co czytam, długa droga przed Foczką,
oby była silna i dzielna
trzymamy kciuki i łapki
zaglądamy i będziemy dalej wspierać[/QUOTE]

Dziekuje po raz enty Baseciarzom

Link to comment
Share on other sites

Proszę, miejcie wyrozumiałość dla starszej pani, która chce pomóc, a boi się, by te pieniądze (choć nieduże) poszły gdzieś w kosmos. Tak, konto mam spisane, czytałam wcześniej wszystkie stronki, pisałam też do Fundacji Wzajemnie Pomocni (15.05) ale nie mam odpowiedzi. Zatem, pytam - bo nie wiem - czy wystarczy napisać Fundacja Wzajemnie Pomocni i podać nr konta? A co w rubryce: Adres - zostawiam pustą? Robię przelew przez internet, nie mam się kogo spytać.

Pozdrawiam

Anna S.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...