Jump to content
Dogomania

Farmina


Obama

Recommended Posts

Otóż,jakiś czas temu należałam do klubu hodowcy Royal Canin. I po 2 latach od ostatniego zamówienia odezwała sie do mnie dystrybucja tej karmy z informacją,że obecnie prowadzą [B]Farminę[/B]. Oczywiście,chętnie przystałam na próbki (dla psa i kota).
Przyznam ,że pies zjadł z apetytem,kupa ok,bąki zerowe.Niestety,jednorazowa próbka to za mało aby stwierdzić jak karma jest przyswajalna...ma ktoś doświadczenie?


[URL]http://farmina.crazyworldpets.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moje psy zjadły już jeden wór 20 kilowy Farmina Team Breeder[I][B] Sensilble Lamb,
karma na prawdę dobra, mam sukę alergiczkę, i jestem bardzo mile zaskoczona, uszy i skóra zero problemów, kupki w normie , zero gazów, czyli trawienie super, na prawdę z czystym sumieniem moge polecić, no i cena nie jest wygórowana, za 20 kg wór na prawe koszta są do zniesienia :) mają również linię weterynaryjna, jeszcze nie próbowałam... ale ceny dla hodowców są ok
[/B][/I][I][B][FONT=&quot][/FONT][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mialem (mam nadal ) Ecopet - Junior i Fish.
Junior to ulubiona karma mojego szczeniaka - nic mu do tej pory tak nie zasmakowalo jak ecopet.
Fish rowniez suczce bardzo pasuje. Chetnie je i nie zauwazylem zadnych problemow.
Zdecydowanie chetniej niz bosch my friend ;)
Mysle, ze moglbym polecic bo karmy te mozna dostac w naprawde dobrej cenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...