Jump to content
Dogomania

Piłka ażurowa


drzalka

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mary&Shena']A gdzie można kupić najtanszą piłkę ażurową ? Interesują mnie rozmiary S, M i L (dla chichuachuy i dla collie oraz większych psów, mozliwe użytkowanie także przez boksera i mieszańca beagle'a).[/QUOTE]

Jeżeli nie chcesz czekać to polecam np. zamówić w sklepie, jest sklep, w którym była dostawa - whippy.pl ? A jeżeli masz ochotę poczekać to poczekaj na zamówienie zbiorowe, wiele osób takie robi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja myślę, że to wszystko zależy od psa.
Heaven bawi się ażurem od pierwszych dni u mnie w domu ( 18.08 ), jak do tej pory piłka cała :)
Oczywiście nie miała jej dostępnej do memlania i podgryzania a tylko do zabawy ze mną, ewentualnie zawieszoną na drzewie.
Ogólnie bardzo sobie chwalę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']A jak sprawują się ażurki dla szczeniaka? Warto czy raczej zęby piranii zniszczą piłkę?[/QUOTE]

Właśnie zamówiłam piłkę ażurową (a nawet dwie) z myślą o szczeniaku. Dużo osób poleca, inne, tak jak a_niusia, piszą, że niekoniecznie, ale sama nie będziesz wiedziała jak nie przekonasz się na własnym psie, że tak to ujmę. ;-)
Sądzę, że ażur może być fajną zabawką i zajęciem dla szczeniaka ze względu, że można z nią wiele zrobić - nie musi być to tylko piłka do rzucania i przeciągania się (co widziałam na niektórych filmikach), ale można do niej łatwo coś upchać, co zajmie szczeniaka na parę godzin (mam nadzieję), oczywiście pod czujnym okiem właściciela.
Będziemy próować. ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='XdamianX']Czy ktoś miał którąś z tych piłek? Dobrze się odbijają? Dla shih-tzu, więc raczej niebiezpieczny dla niej to on nie będzie ;)
[URL]http://fun4dog.pl/pl/p/CyberRubber-Pilka-Rugby-Gumowa-Azurowa/723[/URL]
[URL]http://fun4dog.pl/pl/p/CyberRubber-Pilka-Gumowa-Azurowa/726[/URL][/QUOTE]

Z tego co wiem to na niektórych blogach są takowe recenzje, a że je czytałam to pamiętam, że dosyć nieźle się odbijają ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Jak co to ja ma na sprzedaż niebieską 14cm. Postaram się zaraz foty wstawić do sprzedażowego wątku.
Niestety u nas piłka szału nie zrobiła, nie ma sensu jej na siłę trzymać... pies w ogóle nie zainteresowany mimo wielu prób nakręcania :P

Link to comment
Share on other sites

chcę taką piłkę kupić moim suką :P
jaką polecacie dla owczarka żeby nie rozszarpały za szybko

Ja mam ażurkę Hol-ee Roller 11,5cm, mogłaby być większa ale trudno ;) U mnie jeszcze żyje, a mam niszczyciela (dużo się nią przeciągamy) :) Tak więc ja polecam :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...