Jump to content
Dogomania

Piłka ażurowa


drzalka

Recommended Posts

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='barbarasz49']Moja labradorka poradziła sobie z piłką w ciągu 3 dni,potem musiałam wyrzucić bo znajdywałam w kupie kawałki niezniszczalnej jak mnie zapewniał sprzedawca piłki.[/QUOTE]

Dziwne mam jedną z mniejszych i moje psy poniewierają ją od ponad pół roku ( pod nadzorem oczywiście) i dalej ma się świetnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A nasza jest teraz testowana przez mojego drugiego, niedawno adoptowanego pupila - duży, silny pies, ma chyba coś z asta ;). Jak na razie bez zarzutu, Kermit się na niej wiesza (warzy 30 kg), całkiem mocno szarpie i łapie w powietrzu, a piłka cała. Cieszę się, że mimo że kupowałam ją pierwotnie dla małej suczki to wzięłam większy rozmiar, bo teraz pasuje do obu psów :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']A miał ktoś do czynienia z piłką CyberRubber z Fun4Dog?

[URL]http://fun4dog.pl/pl/p/CyberRubber-Pilka-Gumowa-Azurowa/726[/URL]

Głównie ciekawi mnie średnica piłki i wielkość tych oczek.[/QUOTE]

ja w piątek zamówiłem więc jak dojdzie to mogę pomierzyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']A miał ktoś do czynienia z piłką CyberRubber z Fun4Dog?

[URL]http://fun4dog.pl/pl/p/CyberRubber-Pilka-Gumowa-Azurowa/726[/URL]

Głównie ciekawi mnie średnica piłki i wielkość tych oczek.[/QUOTE]
Średnica ok.13cm a oczka 2,9cm.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Dzięki.
A jak sprawuje się ta piłka, wytrzymała jest?
Myślałam nad nią i nad tą oryginalną, ale na razie nie mam tylu funduszy, żeby kupić je dwie, więc myślę którą najpierw...[/QUOTE]
Ciężko powiedzieć czy wytrzymała, bo mój pies nie rozwala zabawek i delikatnie się z nimi obchodzi ;) Używam jej tylko do aportowania, bo przeciągać się nią nie lubi, więc nie ma co się zniszczyć. Super się sprawiała zimą w śniegu :)

Nie nadajemy się na testerów zabawek :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Pod koniec tego miesiąca (najprawdopodobniej) będę składała zamówienie, również na piłki ażurowe, oryginalne JW Holee Roller. Piłek łącznie będę zamawiała (i tu znów - naprawdopodobniej) trzy - jedną na siebie oraz dwie dodatkowe na sprzedaż, jeżeli ktoś byłby zainteresowany.
Niestety nieudogodnienie jest takie, że piłki nie będą bezpośrednio zamawiane do Polski. Jeżeli jednak ktoś byłby zaintereoswany dołączeniem się do zamówienia, proszę o kontakt na PW. ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Skyy']Pod koniec tego miesiąca (najprawdopodobniej) będę składała zamówienie, również na piłki ażurowe, oryginalne JW Holee Roller. Piłek łącznie będę zamawiała (i tu znów - naprawdopodobniej) trzy - jedną na siebie oraz dwie dodatkowe na sprzedaż, jeżeli ktoś byłby zainteresowany.
Niestety nieudogodnienie jest takie, że piłki nie będą bezpośrednio zamawiane do Polski. Jeżeli jednak ktoś byłby zaintereoswany dołączeniem się do zamówienia, proszę o kontakt na PW. ;-)[/QUOTE]


Zamówienia składać nie będę, także ogłoszenie nieaktualne na chwilę obecną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...