Jump to content
Dogomania

Piłka ażurowa


drzalka

Recommended Posts

[quote name='Onomato-Peja']Mając psa, który praktycznie żyje w środowisku wodnym nie będę wydawać 60zł na piłkę, która nie pływa. ;)[/QUOTE]

moje psy tez sa mega plywakami, ale to im nie przeszkadza bawic sie nieplywajacymi zabawkami. maja przeciez i sznury do gryzienia, i szarpaki, i lateksowe piszczalki i nawet jakies zabawki "interaktywne".

ta pilka bawia sie zajebiscie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulix']Crackle?
Mała - 5 cm
Średnia 7,5 cm
Duża 10 cm[/QUOTE]

tak, ta. dzięki. myślę nad nią ale teraz nie wiem, jaki rozmiar miałabym ewentualnie wybrać, bo generalnie używam piłek 6-6,5cm :lol: 7,5 to za dużo dla mojego mniejszego psa, a 5 nie wiem czy nie za mało(zwłaszcza dla większego). muszę zobaczyć na żywo jakąś piłkę 5cm

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Onomato-Peja']Mając psa, który praktycznie żyje w środowisku wodnym nie będę wydawać 60zł na piłkę, która nie pływa. ;)[/QUOTE]
Ja właśnie znalazłam sposób na to aby piłka pływała. Wystarczy włożyć do środka małą, pływającą piłeczkę, np. hoko funny czy inną tego typu piankową :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Paulix']Mam to w planach, ale na razie trwają prace ;) O wszystko można pytać, najlepiej mailem.[/QUOTE]
I co z ostatnim zamółwieniem? Minął miesiąc i nie dostałam znaku czy zostało złożone to zamówienie czy nie. Kasę wysałam i cisza.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...