Jump to content
Dogomania

Piłka ażurowa


drzalka

Recommended Posts

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamy piłeczkę! Przyszła niebieska, na razie jestem zadowolona, pies też :D Świetnie się nią szarpie :)
Tutaj zdjęcia, co prawda dwa ale zawsze coś :P : [url]http://mundkowaferajna.blogspot.com/2013/06/pika-azurowa.html?showComment=1372440668582#c1317104004834696179[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']A oponę od samochodu corsiak też potrafi rozwalić? :diabloti:[/QUOTE]

Myśle że nawet opona by padła :evil_lol: Ast sąsiada rozwalił mi moją opone którą miałam na podwórku by z K ćwiczyć :lol: dostałam od sąsiada większą więc wybaczyłam pieskowi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Myśle że nawet opona by padła :evil_lol: Ast sąsiada rozwalił mi moją opone którą miałam na podwórku by z K ćwiczyć :lol: dostałam od sąsiada większą więc wybaczyłam pieskowi :evil_lol:[/QUOTE]
Ahahaha o nie mogę:evil_lol: jak dobrze, że mam psa nie niszczyciela :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

co z tego, ze nie plywaja:))

u mnie wszystkie trzy psy pokochaly pilke azurowa. musze ich pilnowac, bo ten najmlodszy wazy ledwo 9 kg i chce sie przeciagac ze starszymi, a nie chce pisac podania do NASA, zeby mi pomogli poszukac kundla w przestrzeni kosmicznej:)) jest mala, ale polubilam ja juz:)))

[IMG]http://imageshack.us/a/img812/3662/jflk.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']właśnie dostałam moją piłke i zastanawiam się czy mogę bez obaw się nia szarpać?
mój pies należy do psów które bardzo mocno się szarpią i zastanawiam czy wytrzyma?[/QUOTE]
Nie dowiesz się jak nie sprawdzisz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ale tez mieliscie te importowana?[/QUOTE]

nie, ale piłka ma oryginalny znaczek firmy, więc jest taka sama. a poza tym nie tylko mi się rozwaliła. dlatego szkoda mi było wydawać kasy na kolejną, Etna większość zabawek którymi się szarpie unicestwia dość szybko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']nie, ale piłka ma oryginalny znaczek firmy, więc jest taka sama. a poza tym nie tylko mi się rozwaliła. dlatego szkoda mi było wydawać kasy na kolejną, Etna większość zabawek którymi się szarpie unicestwia dość szybko[/QUOTE]

No Twoja się rozwaliła, moja dalej nie używana, bo więcej jak pewne że się rozpadnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']No Twoja się rozwaliła, moja dalej nie używana, bo więcej jak pewne że się rozpadnie :lol:[/QUOTE]

dobry sposób na nierozwalenie- nie używać :evil_lol: moja popękała i przestałam jej używać, ale nadal można, tylko no właśnie, wtedy umrze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...