Jump to content
Dogomania

Piłka ażurowa


drzalka

Recommended Posts

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja dzisiaj kupilam taka pilke w biedronce za 8 zl. Z tym ze jest to pilka dla niemowlakow i ma w niektore 'oczka' powkladane takie plastikowe grzechoczace koleczka (chcialam je powyjmowac ale sie nie udalo).
Wiadomo ze to nie pilka dla staffika czy innego niszczyciela, ale jak ktos ma malego psa ktory niespecjalnie nieszczy to polecam. Mojemu sie podoba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Ja dzisiaj kupilam taka pilke w biedronce za 8 zl. Z tym ze jest to pilka dla niemowlakow i ma w niektore 'oczka' powkladane takie plastikowe grzechoczace koleczka (chcialam je powyjmowac ale sie nie udalo).
Wiadomo ze to nie pilka dla staffika czy innego niszczyciela, ale jak ktos ma malego psa ktory niespecjalnie nieszczy to polecam. Mojemu sie podoba ;)[/QUOTE]

za 8? :hmmmm: niedawno były za 16zł :lol: muszę się wybrać do biedry :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ostatnio są jakieś piłki ażurowopodobne w epmiku na dziale "dom" czy coś takiego, stały obok psich misek i woreczków i nie wiem czy są one dla ludzi czy dla psów. one sa tak jakby z gumy

czy ktoś cos takiego widział? moze podzielić się opinią?

Link to comment
Share on other sites

8zl bo jest jakas przecena, chyba kupie jeszcze jedna. Szkoda ze tych grzechotek nie udalo mi sie wyciagnac :shake:
One sa gumowe, wygladaja na wytrzymale, ale ja kupilam do aportu i do lekkiego przeciagania. A poza tym kosztuje 8 zl, moge kupic piec w razie czego :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']8zl bo jest jakas przecena, chyba kupie jeszcze jedna. Szkoda ze tych grzechotek nie udalo mi sie wyciagnac :shake:
One sa gumowe, wygladaja na wytrzymale, ale ja kupilam do aportu i do lekkiego przeciagania. A poza tym kosztuje 8 zl, moge kupic piec w razie czego :P[/QUOTE]

kurde, zapomniałam pójść do biedry... ciekawe czy jutro będą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Doszły! Już spakowane, zaadresowane, jutro zabieram je na pocztę :)

W związku z tym, że doszły :P :
Sprzedam piłki ażurowe w kolorze niebieskim - jedną dużą (średnica 13 cm) w cenie 50 zł i dwie średnie (10 cm średnicy) w cenie 45 zł plus koszty wysyłki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulix']Doszły! Już spakowane, zaadresowane, jutro zabieram je na pocztę :)

W związku z tym, że doszły :P :
Sprzedam piłki ażurowe w kolorze niebieskim - jedną dużą (średnica 13 cm) w cenie 50 zł i dwie średnie (10 cm średnicy) w cenie 45 zł plus koszty wysyłki.[/QUOTE]

A jak się można z Tobą umówić na odbiór osobisty?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...