Jump to content
Dogomania

Piłka ażurowa


drzalka

Recommended Posts

Znajoma ma na sprzedaż dwie oryginalne piłki ażurowe:
1x 13cm niebieska (63zł)
1x 10cm czerwona lub żółta (50zł)
W cenę piłek wliczony koszt przesyłki, ew. możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

Jeśli ktoś jest chętny to proszę pisać na priv, podam kontakt do znajomej :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulix']Czarna to też podróba, firmy Flamingo bodajże.[/QUOTE]

wiem że podróba :eviltong: ale konstrukcja jest ta sama, zapłaciłam też sporo i się przejechałam. dodam, że mam psa który bardzo silnie się szarpie i dość ostrożnie dobieram zabawki, nie mam nic przeciwko wydaniu większej ilości kasy, jeśli coś ma służyć dłużej niż dzień, np piłki z planet dog na sznurku, jedyne które w ciągu dwóch treningów nie zmieniają się na dwie połówki bez sznurka :cool3: i dlatego się waham, choć mnie kusi

Link to comment
Share on other sites

To miał ktoś tą piłkę ażurową Camona ?

Myślałam żeby kupić tą mniejszą 6.5 cm i wsadzić do tej jw holle 13 cm.

Na spacerze pies się ze mną szarpie lub sobie podrzuca piłkę,
ale w domu nowym hitem są chowane w piłce malutkie trzy 5 cm piłeczki, albo piszczący pyszczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a ktokolwiek się intensywnie szarpie tą holle? mój pies szarpie się BARDZO mocno, tak że lata mi cała głowa przy tym ;)[/QUOTE]

Mój pies szarpie się mocno, czasem mi się wydaje, że to jedyna satysfakcjonująca ją zabawa ;)
Jednak z piłką szarpię się (ja) dość zachowawczo, a to dlatego, że od wewnątrz ma jakby rozstępy. Nie wiem jak to określić, po prostu ta guma po naciągnięciu zaczyna się rozchodzić. Nie są to głebokie szpary, ale boję się, że mogą kiedyś nie wytrzymać.

Co nie znaczy, że nie kupię nowej ;) Kupuję! Ale tym razem najmniejszy rozmiar.

Link to comment
Share on other sites

Sądzicie, że taka piłka będzie również użyteczna dla starszego psa? Moja "mieszanka" akurat skończyła tydzień temu 11 lat, ale wciąż jest żywym psem, lubi aportować i przeciągać się, chociaż jej dziąsła i zęby niekoniecznie są takie silne jak wcześniej. Nie chciałabym zapłacić za piłkę tyle pieniędzy, jeżeli zwyczajnie będzie ona nieodpowiednia dla psa. Z góry dziękuję za odpowiedzi! ;)[B]


Paulix[/B], wysłałam PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paatrycja']Sądzicie, że taka piłka będzie również użyteczna dla starszego psa? Moja "mieszanka" akurat skończyła tydzień temu 11 lat, ale wciąż jest żywym psem, lubi aportować i przeciągać się, chociaż jej dziąsła i zęby niekoniecznie są takie silne jak wcześniej. Nie chciałabym zapłacić za piłkę tyle pieniędzy, jeżeli zwyczajnie będzie ona nieodpowiednia dla psa. Z góry dziękuję za odpowiedzi! ;)[/QUOTE]

no pewnie, przecież nie trzeba się szarpać na siłę ;) jeżeli nie będzie się chciał bawić to będziesz mogła ją sprzedać i kupiec na 100 % się znajdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...