Jump to content
Dogomania

pazerny weterynarz i chory szczeniak


fuczka

Recommended Posts

[quote name='Chefrenek']Masz rację. Dziwi mnie fakt, że ludzie wszystko zwalają na weterynarzy. To też ludzie i mogą popełniać błędy.[/quote]
Tylko te ich błędy kosztują moje psy życie. I mam to gdzieś, że się mogą mylić. Jak saper popełni błąd to znika. Proste nie?

Link to comment
Share on other sites

Teraz na spokojnie.
Zastanów się ilu Wetów w Twoim otoczeniu powiedziało słowo " Nie wiem "
jak nie potrafili pomóc. Mojemu owczarkowi niewiedza weta uratował, życie bo skierował mnie sam do kogoś kto miał duza wiedzę na temat tej choroby którą miał mój psiak. Rozumiesz? A gdyby leczył go na oko to by już nie żył - oczywiście mój pies. Jak to się ma do wetów, którzy w wielu wypadkach leczą na oko
Nasze psy tracą życie a oni unikają odpowiedzialności.
Mamy powoli tego dośc. Każdy odpowida za swoje czyny. Tak ma być , a my za to płacimy kasę, że oni wiedzą jak pomagać a nie jak zabijać.

Link to comment
Share on other sites

a co powiecie na to, ze wet mowi Wam po zabiegu: "wszystko poszlo sprawie, zabieg udany, za kilka dni nie bedzie po nim sladu - lekki uraz mechaniczny", a gdy oko sie nie zagoilo slyszycie: "uraz byl bardzo powazny, oko podczas niego pewnie zostalo naruszone, wiec trudno by sie dobrze goilo... "

i co z tego ze Wam napisze... ta i ta klinika jest do bani... jak i tak ludzie beda do niej chodzic, tym bardziej, ze nie przecze, iz wielu zwierzakom pomogli, ale mojemu nie, mojemu zaszkodzili i to mnie boli, to ze teraz okazuje sie ze uszkodzenie powazne, a nie wczesniej, kiedy mozna bylo skierowac do specjalisty i od razu wykonac zabieg poprawnie
ja nie zaprowadzilam psa do studentow weterynarii...
.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...