Jump to content
Dogomania

Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='AtaO']Żadnych wiadomości nie mamy o Trufelku....jak minęła noc....i dzisiejszy dzień....
Martwimy się....[/QUOTE]
Zmieniam posta bo właśnie dostałam maila - cudownego:) i fotki Trufla :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Niestety nie mogę ich otworzyć..:shake:
Wyślę Ci AtaO na maila może Tobie się uda. Ze mnie kiepski specjalista komputerowy..:oops::oops::oops:

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]Tu cytat z maila , jakiego dostałam:[/B]:)

Trufel jest po pierwszej kąpieli. Jutro wybiera się do weterynarza.
Jest najkochańszym i najmądrzejzym psem na świecie. Jest zdolny i
posłuszny.
Bardzo mocno dziękujemy. Mamy dzięki Państwu przyjaciela na całe życie.
W załączniku przesyłam pierwsze zdjęcia.
Czekamy na informację o umowie adopcyjnej. Najszybciej jak się da
zrealizujemy przelew.

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Tu cytat z maila , jakiego dostałam:[/B]:)

Trufel jest po pierwszej kąpieli. Jutro wybiera się do weterynarza.
Jest najkochańszym i najmądrzejzym psem na świecie. Jest zdolny i
posłuszny.
Bardzo mocno dziękujemy. Mamy dzięki Państwu przyjaciela na całe życie.
W załączniku przesyłam pierwsze zdjęcia.
Czekamy na informację o umowie adopcyjnej. Najszybciej jak się da
zrealizujemy przelew.

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy.[/QUOTE]

Wspaniałe wieści!!!! Czekamy na zdjęcia. Czyżby Państwo chcieli pokryć wykup Trufelka, ewentualnie część podróży?
Ta umowę trzeba jak najszybciej przesłać, mnie też wczoraj o to pytali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Wspaniałe wieści!!!! Czekamy na zdjęcia. Czyżby Państwo chcieli pokryć wykup Trufelka, ewentualnie część podróży?
Ta umowę trzeba jak najszybciej przesłać, mnie też wczoraj o to pytali.[/QUOTE]

Państwo nie mieli gotówki więc umówiłam się, że prześlą 40,00 za wykup Trufelka przelewem :)

Link to comment
Share on other sites

Jej to wspaniale, że ogłoszenia pomogły :) Pousuwam je... Wciąż je odświeżałam i jeszcze na nk wrzuciłam. Trochę wolnego mi się zapowiada więc pewnie zabiorę się za kolejne bidy. Irytowało mnie, że takie cudo domu nie może znaleźć, a tu taka niespodzianka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']Jej to wspaniale, że ogłoszenia pomogły :) Pousuwam je... Wciąż je odświeżałam i jeszcze na nk wrzuciłam. Trochę wolnego mi się zapowiada więc pewnie zabiorę się za kolejne bidy. Irytowało mnie, że takie cudo domu nie może znaleźć, a tu taka niespodzianka :)[/QUOTE]
Super:) Aramis tak długo w punkcie i Lord...

Link to comment
Share on other sites

[B]A to fragment dzisiejszego maila z domku Trufelka:[/B]

A Trufelek odsypia chyba stresy, bo śpi i śpi.. Właśnie nadchodzi
burza więc kolejne doświadczenie przed nami.
Myślę że nasz piesek już się zaaklimatyzował. Nie mogę uwierzyć w to
jak pięknie podaje łapy, daje buziaki i aportuje (narazie tylko po
mieszkaniu). Nawet nie musieliśmy go tego uczyć. Apetyt ma, czesanie
sierści uwielbia, tylko z kagańcem się nie lubi ale idzie mu coraz
lepiej. Uczymy go na wypadek gdyby zaszła konieczność jazdy autobusem.
Piszę do Pani tego e-maila, burza jest coraz bliżej a Trufelek dalej
śpi i nie zwraca uwagi. Gdy będziemy mieć nowe zdjęcia wyślemy
napewno.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.
Chcielibyśmy bardzo mocno podziękowaćraz jeszcze za ogromną pomoc przy jego adopcji. Mogą być Państwo z siebiedumni! Tak jak napisałam już do Pani Basi jestem pełna podziwu dla Was iogromnie wdzięczna. Tylko mam jedno małe pytanko. Czemu nikt nie zapytał nas okoszty podróży!? Proponowałam, mówiłam Pani Beato że chcemy zrobić większyprzelew niż pieniążki za odbiór Trufiego z punktu. Dlaczego są Państwo tak skromni?Szczerze mówiąc w tej chwili wszystkie pieniążki idą na Trufla a żyjemy raczejskromnie. Ale obiecuję że jak tylko odłożymy pieniążki zrobimy przelew kolejny.Za transport żeby nie było wątpliwości. Nie wiem czy uda nam się to jeszcze wtym miesiącu.. Weterynarz niestety troszkę sobie liczy i nie wiem czy od razu udanam się pokryć całość, ale spokojnie poradzimy sobie. Uważam to za naszobowiązek. A i tak jest to niewiele w porównaniu z tym czego Państwo dokonująkażdego dnia.
Pozdrawiamy bardzo gorąco i dziękujemy za najpiękniejszydar.
Marta i Łukasz
PS. Trufelek wczoraj leżał z nami na balkonie wieczorem.Robiło się chłodno i padał deszcz. Jak zrobiło mu się zimno od podłogi toposzedł po swój kocyk i misia, po czym położył się na tym kocyku i zaczął przytulaćPuchatka. To naprawdę mądra i towarzyska bestia. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mardela']Witam serdecznie.
Chcielibyśmy bardzo mocno podziękowaćraz jeszcze za ogromną pomoc przy jego adopcji. Mogą być Państwo z siebiedumni! Tak jak napisałam już do Pani Basi jestem pełna podziwu dla Was iogromnie wdzięczna. Tylko mam jedno małe pytanko. Czemu nikt nie zapytał nas okoszty podróży!? Proponowałam, mówiłam Pani Beato że chcemy zrobić większyprzelew niż pieniążki za odbiór Trufiego z punktu. Dlaczego są Państwo tak skromni?Szczerze mówiąc w tej chwili wszystkie pieniążki idą na Trufla a żyjemy raczejskromnie. Ale obiecuję że jak tylko odłożymy pieniążki zrobimy przelew kolejny.Za transport żeby nie było wątpliwości. Nie wiem czy uda nam się to jeszcze wtym miesiącu.. Weterynarz niestety troszkę sobie liczy i nie wiem czy od razu udanam się pokryć całość, ale spokojnie poradzimy sobie. Uważam to za naszobowiązek. A i tak jest to niewiele w porównaniu z tym czego Państwo dokonująkażdego dnia.
Pozdrawiamy bardzo gorąco i dziękujemy za najpiękniejszydar.
Marta i Łukasz
PS. Trufelek wczoraj leżał z nami na balkonie wieczorem.Robiło się chłodno i padał deszcz. Jak zrobiło mu się zimno od podłogi toposzedł po swój kocyk i misia, po czym położył się na tym kocyku i zaczął przytulaćPuchatka. To naprawdę mądra i towarzyska bestia. :D[/QUOTE]

Witamy na dogo!!! Jak miło Was tu widzieć :)
Niezmiernie rzadko mamy okazje czytać i słyszeć aż takie pochwały na temat naszych psiaków. Nawet nie wiecie jak strasznie się cieszymy :multi:. Trufelek jest super psiakiem, a Wy jesteście wyjątkowymi ludźmi dając tak wspaniały dom naszemu czworonożnemu przyjacielowi. Wielkie dzięki!!!

Otrzymałam dzisiaj na konto Waszą wpłatę 40,00 za wykup Trufelka - oczywiście przekazuje ją Klaudii, aby mogła uregulować zaległą kwotę w Punkcie. I na tym nasze finansowe rozliczenia związane z Trufelkiem się kończą :). Tak jak pisaliśmy już wcześniej zafundowaliśmy Trufelkowi gratisowy transport. Macie teraz dodatkowe wydatki - weterynarz, wyprawka (szelki, smycz, posłanko itp.) no i dodatkową "mordkę" do wykarmienia więc macie na co wydawać kasę. Temat rozliczeń uważam za zakończony :).
Teraz najważniejsze jest to, że jesteście zadowoleni ze swojego nowego domownika, a sam Trufelek pewnie myśli, że trafił prosto do raju.

Edited by AtaO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...