Jump to content
Dogomania

Cienkie wlosy:(


bombeleekk

Recommended Posts

Witam. Moja suczka ma bardzo cienkie wlosy. Wypadaja jej. Je karme z royala junior. Czasami dostaje jakies serduszka czy watrobke.
Kupilam jej odzywke z bio groom taka do rozcienczania z woda bez splukiwania. Wlosy po niej sa miekkie i lsniace. Ale sa nadal cienkie. Nie wiem czy moze kupic szampon z tej samej serii?? Czy cos innego byscie polecily? Z odyzwki nie zrezygnuje bo mam jej jeszcze duzo a jest naprawde dobra. Wlosy rozczesuje na mokro specjalnym plynem do rozczesywania. Czesana jest regularnie, nie dopuszczam do koltunow. Mysle o tym zeby ja obciac na krotko, bo jeszcze nigdy nie byla obcinana. I dolaczyc do tego cos mocnego od srodka zeby urosla piekna bujna siersc.
Co polecacie na wzmocnienie wlosa i na zageszczenie ich. Zeby wloski nie byly tak cienkie, a piekne i grube??

(Suczka ma 2,5 roku. Ma malego pieska ktory mieszka z nami. Ona chce jesc to co on, a on to co ona. Weterynasz nam powiedzial ze moze jesc karme dla juniora dlatego taka karma i ta najbardziej im obu smakuje)

Prosze o pomoc.

*Pisalam juz w pielegnacji i nikt mi nie odpisuje, moze ktos tutaj mi pomoze :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...