Jump to content
Dogomania

Klub Psów Ras Japońskich - dyskusja


pawelg

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pawelg']z kazdym dniem jest nas coraz wiecej ;) za tydzien bedzie juz mozna pobrac deklaracje, mam nadzieje, ze bedzie juz jakis sedzia... ;) zobaczymy, na razie dzialamy. Jutro wystawa w Dobrym Mieście, a tam beda trwaly rozmowy...[/QUOTE]

Będzie juz sędzia:multi::lol:

Link to comment
Share on other sites

Skomentowałam już wprawdzie na facebook'u, ale dla porządku zapytam też tutaj:
1. Czy 20 PLN rocznie to nie będzie za mało na to, żeby Klub spełniał swoje zadania (zapraszanie sędziów z zagranicy, prowadzenie szkoleń dla polskich sędziów itp.);
2. Czy nie wystarczy przesłać Ci na maila skan podpisanego wydruku? Czy musi przyjść oryginał pocztą?

Link to comment
Share on other sites

1. Jak damy 50 zl, to juz bedzie za duzo, a 20 zl to nie jest jakas duza skladka :) niemniej jednak, poddaje ten pomysl pod dyskusje.
2. Jak najbardziej, deklaracje mozna wyslac skanem - pawel(małpka)e-gsm.pl :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miawko']Skomentowałam już wprawdzie na facebook'u, ale dla porządku zapytam też tutaj:
1. Czy 20 PLN rocznie to nie będzie za mało na to, żeby Klub spełniał swoje zadania (zapraszanie sędziów z zagranicy, prowadzenie szkoleń dla polskich sędziów itp.);
2. Czy nie wystarczy przesłać Ci na maila skan podpisanego wydruku? Czy musi przyjść oryginał pocztą?[/QUOTE]

Ja płacę 70 zł skladki za ZK i uwazam ze za Klub 20 jest maximum. Klub ttb płaci 10 zł składkę i tez funkcjonuje.

Link to comment
Share on other sites

Przedstawie wam pokrotce, to, co udalo mi sie dowiedziec:
1. Musimy zebrac 100 deklaracji. Na razie przyszly do mnie tylko TRZY!!!
2. Jak juz zbierzemy deklaracje, nalezy sie spotkac w jak najwiekszej liczbie przyszlych czlonkow (moze byc to nawet 15 osob) i wybrac wladze (takie same jak w oddziale).
3. Nastepnie zarzad uchwala decyzje o utworzeniu Klubu Psów Ras Japońskich.
4. Przy wsparciu jednego z oddziałów, moze to byc oddzial ZKWP w Czestochowie, wystepujemy do ZG ZKWP o uwtorzenie klubu. Przedstawiamy im wszystkie deklaracje, dokumenty o wyborze wladze, protokoly i uchwale o utworzeniu klubu.
5. Na zarzadzie ZKWP bedzie dyskusja na temat utworzenia klubu.
6. Przy pozytywnej decyzji, Klub powstaje, a czlonkowie musza oplacic czlonkostwo.
7. Nastepnym krokiem, jest zebranie zarzadu i przedstawienie planu dzialania.

Link do deklaracji - [URL]http://www.nihonteria.pl/deklaracja.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

I KLUBOWA WYSTAWA PSÓW RAS JAPOŃSKICH - CZĘSTOCHOWA , SĘDZIA z JKC - specjalista od ras .

Zdobyte trofea mają rangę CACIB - zapraszamy !!!!!

ładnie brzmi , nie ? a tu tylko 1 papierek podpisać i wysłać :)))

wysylajcie te deklaracje...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='pawelg']I KLUBOWA WYSTAWA PSÓW RAS JAPOŃSKICH - CZĘSTOCHOWA , SĘDZIA z JKC - specjalista od ras .

Zdobyte trofea mają rangę CACIB - zapraszamy !!!!!

ładnie brzmi , nie ? a tu tylko 1 papierek podpisać i wysłać :)))

wysylajcie te deklaracje...[/QUOTE]

Deklaracje można przesyłać zeskanowane mailem czy listownie? Czy mógłbym prosić o jakiś adres?
Na razie jeden przedstawiciel AA z chęcią dołączy do klubu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ukas']Deklaracje można przesyłać zeskanowane mailem czy listownie? Czy mógłbym prosić o jakiś adres?
Na razie jeden przedstawiciel AA z chęcią dołączy do klubu :)[/QUOTE]


Otworzyłem deklaracje i już wiem :) Ile osób na razie się zgłosiło? Czy jest w ogóle jakaś szansa żeby klub ruszył?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...