Jump to content
Dogomania

POZNAŃ - znaleziono biszkoptowego labradora!!! PILNE!


Dunya

Recommended Posts

UWAGA!

26.04.2012 w POZNANIU na os. Sobieskiego znaleziono BISZKOPTOWEGO LABRADORA! Pies (samiec) miał na szyi kolczatkę, Straż Miejska nie znalazła chipa!

Bardzo proszę o pilny kontakt, gdyż nie mogę psa przechowywać u siebie (moja suczka bardzo się go boi) a nie chcę oddawać go do schroniska! Pies jest przyjazny i grzecznie chodzi na smyczy, widać, że ktoś o niego dbal. Teraz jest bardzo smutny i bez przerwy kogoś szuka.

KONTAKT: Ada, tel. 609 559 143

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę Ci coś poradzić to z pewnością powinnaś zgłosić to w schronisku, może tam będzie go szukał właściciel.
My (jestem z Fundacji dla Zwierząt Animalia z Poznania) umieścimy info na naszym Facebooku. Miejmy nadzieję że szybko znajdzie się jego Pan. Przetrzymaj go proszę u siebie tak długo jak tylko się da. Jeśli możesz to porozwieszaj ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Kochani!

Niedawno zgłosiła się do mnie właścicielka psa, niedługo po niego przyjedzie.

Dziękuję Wam wszystkim serdecznie za pomoc! Gdyby nie rozesłane przez Was ogłoszenia być może nigdy psiak nie wróciłby do domu.

Link to comment
Share on other sites

Spokojna głowa, wypytałam właścicielkę dokładnie i poprosiłam, żeby go oznakowała. W sumie jak już się komuś nie chce chipować, to niech chociaż mu adresówkę przyczepi. Gdybym miała bodaj numer telefonu to oszczędziłoby się psu mnóstwo stresu (w sumie to mojemu psu też).

No, zrzędzenie zrzędzeniem, ale najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...