Jump to content
Dogomania

KWPR Płock - 27.05


owczarek'ab

Recommended Posts

[SIZE=2][COLOR=#000000]34. Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych w Płocku[/COLOR]
[COLOR=#000000]27 maja 2012[/COLOR]
[COLOR=#000000]Teren: Stadion OSiR w Gostyninie
Zgłoszenia do 30.04

[/COLOR][/SIZE][SIZE=2]Zgłoszenia i więcej informacji: [URL]http://zkwpplock.pl/news.php?readmore=24[/URL][/SIZE]
[FONT=arial][COLOR=#000000]
[/COLOR][/FONT][SIZE=2][COLOR=#000000]Wybiera się ktoś i mógłby pożyczyć mojej siostrze (gr. młodsza) psa na młodego prezentera?[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=owczarek'ab;19010537][SIZE=2][COLOR=#000000]Wybiera się ktoś i mógłby pożyczyć mojej siostrze (gr. młodsza) psa na młodego prezentera?[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

My będziemy :)
Ale już kiedyś mówiłam, że nasz pies to level hardcore, więc nie będę znęcać się nad Twoją siostrą :evil_lol:
chyba, ze potrafi okiełznać niereformowalne stworzenie? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[QUOTE=owczarek'ab;19010537][SIZE=2][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][FONT=arial][/FONT][SIZE=2][COLOR=#000000]Wybiera się ktoś i mógłby pożyczyć mojej siostrze (gr. młodsza) psa na młodego prezentera?[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Ja mogę pożyczyć, mam bracco, jeśli chcesz, to pisz do mnie na pw albo na gg (11617107). :)

Link to comment
Share on other sites

Witam. Wybieramy się na tą wystawę ( z Warszawy), ale planujemy być bliżej godziny 9:45, gdyż nasze pieski zwykle wychodzą na ring jako jedne z ostatnich( aczkolwiek na razie nie ma na stronie oddziału kolejności wystawianych psów). Jakby ktoś miał ochotę się wyspać i z nami zabrać i dorzucić do benzyny to zapraszamy :) Wolne są 2 miejsca tylne w suzuki swift, więc zmieszcza sie 2 osoby z małymi pieskami lub jedna z dużym, no albo ktoś z psem i osobą towarzyszącą ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani czy ktoś z was dostał zgłoszenie z podanym sędzią, który NIE ISTNIEJE? :D
Ja na zgłoszeniu mam sędzia: Andrzej Mrugasiewicz, czyli po pierwsze pomylili panu sędziemu imię, a po drugie nigdzie nie ma info żeby sędzia został zmieniony - na stronie zkwp Płock nadal info że sędzią jest pan Marek Lewandowski. Ktoś też ma taki błąd?

Link to comment
Share on other sites

Nadal mamy wolne miejsce w autku :) Jak ma ktoś ochotę się z z nami zabrać...

Ale, no własnie, skoro mamy numerki i wszystko to nie możemy byc później niż po 9:45? Nasz pies idzie jako ostatni na ringu.... Zawsze dojeżdżamy ok 11 i nie było nigdy problemu, że za późno, ale tu jakiś straszny rygor...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...