Jump to content
Dogomania

Niedowidąca Tosia PILNIE szuka domu! MA DOM


Mani2000

Recommended Posts

[quote name='Mani2000']Ja to wiem,ale nie mogę udzielić informacji!
Napiszę na wątku schroniska,żeby weszły tutaj Panie ze schroniska[/QUOTE]
Gadałam już telefonicznie.Tosia jest zamówiona.Bierze ją pani z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.Na dniach zostanie zawieziona, ale nic więcej nie wiem.Justyny na razie nie ma.Będzie w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Gadałam już telefonicznie.Tosia jest zamówiona.Bierze ją pani z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.Na dniach zostanie zawieziona, ale nic więcej nie wiem.Justyny na razie nie ma.Będzie w przyszłym tygodniu.[/QUOTE]

Czyli Tośka jedzie do domku?
Super!

Link to comment
Share on other sites

jeśli coś by jednak nie wypaliło z domkiem to rozmawiałam z taka jedną Panią, która równiez jest chętna by przygarnąć Tosię. Pani jest ze śląska i ma już jednego 14 letniego pieska przy którym ciągle ktoś jest, więc Tosia miałaby zapewnioną opiekę. Wydaje się w porządku. Mam jej maila: [B][email protected]. [/B]Jesli Tosi się uda to można wykorzystać zapał tej Pani i zaproponować inną mniejszą suczkę w podeszłym wieku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agucha007']jeśli coś by jednak nie wypaliło z domkiem to rozmawiałam z taka jedną Panią, która równiez jest chętna by przygarnąć Tosię. Pani jest ze śląska i ma już jednego 14 letniego pieska przy którym ciągle ktoś jest, więc Tosia miałaby zapewnioną opiekę. Wydaje się w porządku. Mam jej maila: [B][email protected]. [/B]Jesli Tosi się uda to można wykorzystać zapał tej Pani i zaproponować inną mniejszą suczkę w podeszłym wieku...[/QUOTE]
Byłoby super, gdyby jakaś psina w podeszłym wieku znalazła domek.
A co z Tosią???

Link to comment
Share on other sites

Agucha007, jeśli masz kontakt z tą panią to może trzeba poszukać jakiejś psiny, bo szkoda żeby zmarnować taką szansę. Wiele jest piesków w podeszłym wieku, które szukają domu, a chętnych do adopcji jak na lekarstwo. Jeśli możesz to załóż wątek w dziale Przygarnę Psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Agucha007, jeśli masz kontakt z tą panią to może trzeba poszukać jakiejś psiny, bo szkoda żeby zmarnować taką szansę. Wiele jest piesków w podeszłym wieku, które szukają domu, a chętnych do adopcji jak na lekarstwo. Jeśli możesz to załóż wątek w dziale Przygarnę Psa[/QUOTE]
narazie Pianka miała kontaktować się z ta panią, bo nie wiadomo czy w końcu weźmie Tośkę czy nie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agucha007']narazie Pianka miała kontaktować się z ta panią, bo nie wiadomo czy w końcu weźmie Tośkę czy nie...[/QUOTE]

Czyli Tośka dalej w schronisku? Przecież mogła już być w domku.Zaraz się wkurzę...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Justyna_wolontariat']Tośka juz grzeje dupe w domu, mieszka w Wyrach dom z ogrodem jedna mała suczka i towarzystwo 8 kociaków majacych własną prywatną kociarnię w domu.

Dzis Karolina dzwoniła i Tośka nie opuszcza jej na krok, spacery zadowolona, spi w sypialni.[/QUOTE]

Wspaniała wiadomość

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...