Jump to content
Dogomania

Uzhgorod 2xCACIB - Ukraina, 18-19.08.2012 r.


pawelg

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='pawelg']Wystawa odbedzie sie w sierpniu, 18-19.08.2012 r. Zgloszenia przyjmuja do 27 lipca.


Kto z was planuje sie wybrac na Ukrainę?

Chcialem dzis zglosic mojego psa, ale niestety, w formularzu nie maja mojej rasy ;)[/QUOTE]

Paweł też myślę nad tymi wystawami:) może razem się zbierzemy ??
Jeśli niema Twojej rasy po prostu piszesz im jakiego psa zgłaszasz i oni to :"akceptują" :)
Ukraińcy nie robią problemów zagranicznym wystawcom :) to raczej Słowacy przy powrocie pokazują jacy są ważni :(

Link to comment
Share on other sites

Ja z nimi caly rok koresponduje, z tym nie ma problemu. Zwrocilem im mejlowo uwage, ze jest taka sytuacja.

Ewa mozemy jechac razem. Wtedy na pewno ja z wami pojade, nie zostane sam z bedlingtonami. Tam jeszcze jedna osoba ode mnie bedzie. Zaladujemy calego busa, bedzie zdecydowanie tansza podroz.

Link to comment
Share on other sites

O to fajnie znów będzie dużo Polaków w Użghorodzie.Ciesze się ,że się z Wami znów spotkamy:)
My też tam będziemy. Mamy jeszcze 3 wolne miejsca. jakby ktos potrzebował transportu to kontakt na: [email][email protected][/email]

Myślę intensywnie nad przekraczaniem jednak w drodze powrotnej innej granicy...Co prawda nasz bus przekroczył granice dość szybko jak już się nami po zmianie celników zajęli ale widzieliśmy co robiliz innymi Polakami/szczególnie tymi w dość drogich autach...Nie sądziłem ,że Słowacy mogą tak się zachowywać...

Link to comment
Share on other sites

Z Kazimierzy Wielkiej (30km od Krakowa) będzie jechał terenówką mój przyjaciel z 2 wyżłami. Potem jedziemy jednym dużym autem ode mnie ze Lwowa (tutaj mieszkam) razem do Uzghorodu. Jeżeli ktoś ma ochotę zapraszam do kontaktu: Zbyszek xyzbyszek(at)tlen.pl / do mnie info(at)berufsjager.com. Z granicą PL -> UA pomagam aby przejść "bez kolejkowo". Żebyście źle nie zrozumieli - to nie "komercyjna" propozycja, a po prostu towarzysko (ewentualnie zrzuta na paliwo).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='mychaaaaa']My zgłoszeni :)

Mam pytanie odnośnie wjazdu samochodem. Czy w samochodzie musi być osoba, na która auto jest zarejestrowane? Czy jeśli jej nie będzie, trzeba miec jakieś notarialne zezwolenia?[/QUOTE]

Mój mąż jechał samochodem rejestrowanym na mnie, mamy różne adresy w dokumentach i nikt go się nie czepiał :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...