Jump to content
Dogomania

pieszczoch z temperamentem (sunia)


Hipka

Recommended Posts

[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Mam do adopcji suczkę urodzoną 30 listopada 2010 roku. Jest to nieduży (wielkości spaniela), rudy kundelek. Wychowała się z psami, kotem i dzieckiem. Psinka jest dosyć pojętna, ale psotna. Jest bardzo żywiołowym pieskiem, potrzebuje wybiegać się i świetnie spisuje się jako struż jak zabieram ją na działkę (nie wyklucza to jednak potrzeby głaskania i chęci wskakiwania na ręce). Lubi spać na dworzu i nie zawsze wraca do domu na noc (oczywiście jeśli jesteśmy po za miastem).Psinka jest w Warszawie, ale mogę ją zawieźć do nowego domu. Jest oczywiście zaszczepiona, odrobaczona, zawsze zabezpieczona przed kleszczami, więc bez dodatkowych "lokatorów".
[/COLOR][/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/attachment.php?attachmentid=8957&thumb=1&d=1334616624[/IMG]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/attachment.php?attachmentid=8956&d=1334616564[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej,
czy naprawdę nikt nie chce miłej towarzyszki na resztę życia. Ja wiem, że Ona nie pokiereszowana, zadbana, niezadłużona...ale przecież nie tylko psiaki-kaleki potrzebują pomocy. Odchowane,wychuchane szczeniaki też są wdzięczne.

Link to comment
Share on other sites

tu na dogo trudno znaleźc dom, my zapsieni po kokardki. Musisz porobić ogloszenia w necie i papierowe. Na 50 ogłoszeń mam odpowiedź z 1, góra dwóch - piszę to jako dom tymczasowy z wieloletnią praktyką. I daj nowe zdjęcia, nie ze śniegiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...