Jump to content
Dogomania

Klusek(Olinek)-cudny szczeniak..prawie..ON..nie widzi, ale ....MA WSPANIALY DOM ! ! !


zuziaM

Recommended Posts

no wiesz???:crazyeye:
a kto po nocach studiowal cichcem "Podrecznik Hakera"??
i tulil go do łona jak biblie??

ja tam przekorna jestem. Hossa przyniosla... krach gieldowy w pewnym momencie.:p
To moze Haker przyniesie jakies rewelacje w dobrym znaczeniu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szczeniaki praktycznie wszystkie schodzą (chyba że nie widzą albo są takimi cielątkami jak KOKOSEK- kurcze jak mu pomóc??)
gorzej ze starszymi bidami :( tym to ciężko znależź domki.
Szczeniorki dostały ode mnie piłeczki , to chyba pierwsze zabawki w tym schronie :(

Link to comment
Share on other sites

A ja chce zeby mi galy wylazly :lol: chcialam tez dolaczyc sie do Twoich i Tuxmana rozmowek wesolych na temat spojnosci, badz sprzecznosci imion Haker contra Hossa.Ale caly czas mysle o Diance, wiec powiem krotko. Moim zdaniem, wbrew Hossce a moze nawet jej na przekor powinien zostac Hakerem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

"Dagusiek, jest to choroba nieuleczalna i calkiem mila :evil_lol:"

oj tak jest nieuleczalna, i nawet baaardzo mila:cool3:, nie ma takiego dnia zebym nie zagladnela do Was...ale zeby tylko takie choroby istnialy to by bylo dobrze:evil_lol:
niech sobie chlopaczek rosnie ale zdrowo;)
ja tez bardzo chce zeby mi galy wylazly:cool3:, z checia popatrze jak mu jest tam u Was dobrze i jak sobie szczesliwie rosnie "mala" kochana kuleczka:loveu::loveu:

kurcze a co w koncu z tym imieniem??:cool3: w sumie to 3 imiona moze miec, na kazdy dzien inne imie:evil_lol:


pozdrawiam cieplutko:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

no nie wiem:cool3:
chyba ciotka jednak musi sie wybrac w odwiedziny i przypomniec o sobie;)
Haker na przekor Hosi? No, ciotka, ja wiem ze masz dobre intencje...:evil_lol:
dzis na spacerze wolalam ciagle Haker, znaczy staralam sie, ale co z tego jak w sytuacjach naglych wyrywalo mi sie gromko Klusior:-o jak ja mam z tyjm walczyc to nie wiem
prawdopodobnie reminescencje z przeszlosci bo moj ukochany pierwszy bob mial na imie Misior, i faktycznie byl wielkim cieplym kudlatym Misiorem...

Link to comment
Share on other sites

Dorothy! Właśnie wlazłam na ten wątek i oświadczam:
ja Cię zamorduję osobiście jak przygarniesz kolejną bidę!:angryy: Widzę, że z instynktem samozachowawczym u Ciebie jest coraz gorzej...:loveu:

Kurde, epidemia jaka czy co? :crazyeye: Najgorzej że mi się to też zainfekowało w listopadzie zeszłego roku:evil_lol:

Mam nadzieję, że dasz radę z całym tym zwierzyńcem... Nie wiem sama czy się cieszyć, podziwiać czy płakać, ale kciuki za malucha trzymać będę i ne puszczę... niestety finansowo wspomóc nie dam rady (operacja Milusi mnie nieco zrujnowała, ale do zachowań Hosi jeszcze jej troszkę brakuje:cool3: ).
Maluszek czyste miodzio! Klusior słodki swojak, ale Haker to cała kwintensencja tego co może z tego słodziaka wyrosnąć:eviltong:

Proszę jego śliczne oczątka o zmiłowanie nad Dorotką i ekspresowy powrót do zdrowia! To tak z całego serca:oops:

Wielkie buziale dla wielkiego serducha! A jeszcze więcej siły, by jemu sprostać.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...