Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

Gdzie się szwendasz?! :mad:

Zyje zagladam :)  teraz mam ciagle Gosci, ciagle cos... z Astra nadal walkujemy komendy, z Ptyskiem ogarniamy spokojne zachowanie wsrod obcych psow i nie pilnowanie na ogrodku przy plocie, ladne zachowanie przy Gosciach, do tego pomagam mamie z mloda. Zaczela chodzic z nia na szkolenie do mojej Kolezanki i pieknie widac efekty :) No i masa roboty w pracy plus sporo do rysowania... :D Nie nudze sie ostatnio wcale :D

Link to comment
Share on other sites

i dzien dobry :P

 

Iza Ty czasami sypiasz ? :P

 

Czasami... :D

 

Dobrej Nocy ; )

 

Iza jest wampirem i w dzień śpi, a w nocy szaleje :D

 

No wlasnie... w dzien nie spi bo nie mam czasu...

Praca - kupe roboty (nie da sie spac teraz  :  ( ) Dom, obiady, sprzatania, walka z upalami :D, rysowanie... szkolenie Astry, ogarnianie  Ptyska... Pomaganie z Bajka mamie... aaa wlasnie... Mamuska olala Siostre i jej Kolezanke i zaczela szkolenie u mojej Znajomej ( Sylwia - kiedys wspominalam wiec chyba pamietacie ). Trzy spotkania, pies odmieniony i mama w sumie tez. Nie widzialam dawno zeby moja mama tyle sie ruszlala i spacerowala :D

No i musze Ptyśka pochwalic bo jestem dumna z niego i z siebie w sumie lekko tez :D   Wczoraj 1-wszy dzien szkolenia (tzn szkolenie to juz dawno bylo ale zaczynamy znowu bo i ja i pies zaczelismy lekko olewac co nieco :/ ... tu mozecie mnie potepiac i krytykowac, przyjme wszystko "na klate" z godnoscia ...  2 godziny na szkoleniu, pieknie szedl na luznej smyczy przy nodze az bylam w szoku... ( tzn chodzic potrafi ale zaczynal mi polowania na rowery, biegaczy, psy...) patrzyl mi w oczy i nawet ani razu nie chcial zjesc Nikogo, niczego i nic :D  Jednak pamieta tylko mi chyba trzeba bylo przypomniec jak skupic uwage na sobie a nie na wszystkim w kolo...

 

 

To tak ogolnie w skrocie, poza tym zyjemy! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...