Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

qwa to naawet w typie bc nie wygląda :P

 

Nie wiem co to wyrosnie w sumie ale jest przeslodkie i kochane ;) Na bank ma mase energii i nie wiem czy w ogole da sie to to zmeczyc :D tzn da sie ale ja wysiadam... jednak wole owczarki, sa wporownaniu z tym psem ospale  :D

 

Po zatym u Nas ....

W piatek chyba mialam lekkiego pecha...

Ostatni raz bylam na spacerze w japonkach !!! Niedosc, ze w tym czyms sie nie da biegac to jeszcze Ptysiek nadepnal mi na buta i rozwalila sie japonka... Pol drogi do domu w jednym niby bucie... zaczynam doceniac glatkie chodniki i miekka trawe...

 

Moje psy nauczyly sie latac...

Link to comment
Share on other sites

Nie wspomne, ze... Ptys to serio uwierzyl ze lata... Przeskoczyl taras i wpad do Rodzicow na ogrodek. W sumie to niechcacy bo sie za bardzo rozpedzil i na szczescie nic mu sie nie stalo bo spadl na 4 lapy, ale polamal Im plotek no i gdyby nie bylo tam Corki to nie wiem czy nie zjadlby Bajki przy okazji nieplanowanego pobytu na ogrodku Rodzicow...

 

 

Mamy tez nowa fontanne :D 

Link to comment
Share on other sites

To dzis... Jeszcze tak szybkiego spaceru nie mialam:/
20 minut biegiem prawie i do domu.
Chrabaszcze... brrrr ...
Psy skakaly zadowolone i usilowaly zlapac a ja ciagle spierniczalam. Chyba zadowolone bo pobiegaly i poskakaly a i jeszcze Pancia tak fajnie podskakiwala...tyle radosci :D A mnie az ciarki przechodza....
Nie ma bata... nie wychodze wiecej na spacer wczesniej niz 23-cia..

 

a tak wszystko w miare okej  :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lyń :P

 

Masz racje i nawet nie mam zamiaru sie klocic :P

 

 

 

jak ja bym chciała zeby moje chciały tak wariowac z wodą , nie miała bym problemu żeby je wykąpać :D

 

słodziaki <3

Jest problem :P One lubia wode i sie ruszac, szmponu nie lubia  :D Na szczescie "torturuje" siebie i je raz w roku szamponami ale przemilcze jak wyglada kapiel... :D

Poza tym idac z dwoma psami na spacer w deszcz lub po to obciach jak Ci sie co chwile tarzaja w blocie itd... :D Idzie sobie dostojny "PTYŚ"! :D i nagle oooo kaluza!!! ... te 4 lapy w gorze i usmiech... ja myslama, ze z tego wyrosnie i wyrosl w sumie... co 2-ga mniejsza jest w stanie ominac :D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...