Jump to content
Dogomania

.Mundek pojechał do domku .Czekamy na wieści...


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[quote name='from_wonderland']To prawda, tytuł jest bardzo mylący. Do tego wątek jest w złym dziale.[/QUOTE]
Zgadza się.
Na prawdę jestem ciekaw co u niego. Nawet od czasu do czasu wpisuje w google'a tą aktorkę z nadzieją, że będzie miała zdjęcie z Mundkiem lub chociaż jakiś wpis o nim;)

Link to comment
Share on other sites

Otrzymalam wiadomosc od Fundacji „KARUNA – Ludzie dla Zwierząt” o nastepujacej tresci:

"Magda Popławska - naprawdę wspaniała osoba wzięła Mundka na tymczas, co nas uratowało przed gigantycznymi kosztami hoteliku (420zł miesięcznie). Były zaledwie 2 osoby, które pomagały nam współfinansować pobyt pieska w psanatorium.

Mundek został wykastrowany za darmo przez Dorotę Sumińską i jest pod jej czujnym, opiekuńczym okiem jeśli chodzi o zdrowie i mieszka u Magdy.
Magda ma prawdziwą sercową rozterkę bo kocha psy nad życie i Mundek zdobył jej serce. Jednak Magda prowadzi bardzo aktywny tryb życia, wyjazdy, próby, spektakle a to nie ułatwia a zdecydowanie komplikuje życie z psem pod jednym dachem i nie chodzi tu o Magdy komfort, a o komfort psa. Mundek był u fryzjera - to piękny, spokojny, dobry pies. Jest teraz w dobrych rękach Magdy, z którą jestem w stałym kontakcie".


Otrzymalam tez dwa zdjecia. Zamieszczam jedno i czekam, czy moge umiescic drugie, bo jest na nim Pani Magda, a nie jestem pewna, czy zyczylaby sobie umieszczenia zdjecia.

[IMG]http://i48.tinypic.com/2zzlshh.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mundek śliczny po zmianie fryzury ... a co śmieszne jest jeszcze bardziej podobny do mojego Groszka. :) Tylko mój Grosiu młodszy... zobaczcie jacy podobni: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214420-malutki-foxterier-GROSZEK-koczowa%C5%82-na-ulicy-znalaz%C5%82-domek-%29/page5[/url]
Mundeczku życzę Ci własnego ludzia! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...