Jump to content
Dogomania

Behawiorysta z Krakowa- sprawa życia lub smierci


socurek

Recommended Posts

Czy jest na sali behawiorysta z Krakowa? Jeżeli tak, proszę o kontakt :niewiem::help1: Już sama nie wiem co mam zrobić z tym psiurem...:mdleje::flaming::grab:Niech się ktoś zlituje i mi doradzi:cry::cry::cry::nerwy::nerwy::nerwy::watpliwy::watpliwy::watpliwy::scream7::scream7::scream7::stormy-sad::stormy-sad::stormy-sad::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='socurek']Z obszczekiwaniem NIEKTÓRYCH ludzi (cvhumorzasty ten mój pies) i z niszczeniem CZASAMI rzeczy w domu.[/quote]

Prosze :
[url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=45191[/url]
A z pania Mrzewińską też bym się skontaktowała ;)

[SIZE=1]Niszczenie rzeczy - najprostszy sposób chowaj je ;) [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Z tego co piszesz to nie jest chyba aż tak źle. Z tego co mi się wydaje poprostu twój Nortonek przejął władzę w domu, oczywiście zrobił to z miłości do ciebie. Obszczekuje ludzi bo się o ciebie boi i chce cię bronić przed wszystkimi. Dałaś mu taki wspaniały dom i tyle miłości że chce się poprostu odwdzięczyć. Myślę że zwykłe szkolenie mu dobrze zrobi, musisz zwolnić go z funkcji przewodnika, pokazać mu że może się wyluzować bo ty sobie ze wszystkim poradzisz sama. Niszczy w domu bo albo się nudzi jak ciebie nie ma albo poprostu jako "szef" uważa że nie możesz sobie tak poprostu wychodzić kiedy chcesz, bo on traci kontrole nad tobą. Psiak cię bardzo kocha i tyle :loveu: . Trochę szkolenia i będzie ok. To tak moim skromnym zdaniem. Życzę dużo sukcesów i wielu wspaniałych lat z Nortonkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 12 years later...
16 minut temu, Arleta112 napisał:

Polecam behawiorystę z Krakowa psi ekspert, miałam problemy z agresją mojej amstafki i bardzo mi pomogły indywidualne konsultacje u treserki.

takim spamowaniem na każdym wątku  tego psiego eksperta uprawdopodobniasz to, że ta szkoła jest nic nie warta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...