Jump to content
Dogomania

Bazyl-dlaczego jestem zły?!Nie wiem czemu gryzę...-jest u behawiorysty , brak deklary


Recommended Posts

Dnia 4.12.2022 o 14:20, teresaa118 napisał:

a ja jedna noga w starym roku i juz tez w nowym roku, pooooszly alimenty na staruszka

Kochana doszło 300 zł ! Dziękuję Ci kochana za hojność i okazane serce . To naprawdę mega pomoc dla staruszka.

Dzisiaj u niego byłam zapłacić za grudzień i biedak to już naprawdę starowinek , miała ostatnio zapalenie ucha i był u weta . Z uchem jest już ok ale wychodzi tylko na krótkie spacerki żeby się nie zaziębił zresztą porusza się już powolutku , słabiutko , mniej je. To znaczy mniej je puszek bo jeśli chodzi o szyneczkę czy saczki to nadal się rzuca a puszki po prostu trzeba mu zmieniać bo raz ma ochotę na jedną a raz na drugą. Wet powiedział , że jest mega stareńki i nie wiadomo ile mu jeszcze czasu zostało ale najważniejsze , że może je dożyć z opiekunami których zna i do których się przywiązał.

Weszły też wpłaty za grudzień od :

-caryca26 50 zł

-ania-sister 30 zł

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochane byłam dzisiaj u Bazylka i zapłaciłam za kolejny miesiąc.

Posunął się w latach , starość jest przykra. Myślę , że nie zostało mu już zbyt dużo czasu ale jest dobrze zaopiekowany.

Nie chodzimy już na długie spacery bo szybko się męczy , chociaż jeszcze czasami potrafi się przebiec. Czasem potyka się o własne nogi ale apetyt wciąż mu dopisuje. Miał okres kiedy wybrzydzał i nie chciał jeść wszystkiego ale teraz znowu ma wilczy apetyt. Dzisiaj zjadł szynkę prawie razem z moim palcem 🙂 Kupiłam mu trochę bardzo dobrych puszek - niech ma na finiszu życia trochę luksusu 🙂

Weszły wpłaty od :

- renatka_s 150 zł

- Czarna Kafka 20 zł

- ania-sister 30 zł

- caryca26 50 zł

Ślicznie dziękuję 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Byłam wczoraj u Bazylka i zapłaciłam za kolejny miesiąc. Z apetytem skonsumował swoje smaczki bo apetyt wciąż mu na szczęście dopisuje.

Weszły wpłaty od :

- ranias 20 zł

- Arim 20 zł

- Markofix1 30 zł

- Nikus 15 zł

- Barbarela 20 zł

- renatka_s 100 zł

- Lipsik 60 zł

- Czarna Kafka 20 zł

- caryca26 50 zł

Dziękuję wszystkim z całego serduszka 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byłam dzisiaj u Bazylka i zapłaciłam za kolejny miesiąc.

Dzisiaj chłopak był w niezłej formie , nawet podskakiwał do szyneczki 🙂  Opiekunka mówi , że z racji wieku ma lepsze i gorsze dni ale dziś było ok. Był radosny i jak zawsze bardzo łakomy 🙂

Weszły wpłaty od :

- Barbarela 30 zł

- Lipsik 50 zł

- caryca26 50 zł

- ania-sister 30 zł

Dziękuję pięknie 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Weszły wpłaty od :

- ranias 20 zł

- Arim 20 zł

- Markofix1  30 zł

- maarit 100 zł

- Nikus 15 zł

- Czarna Kafka 20 zł

- Brabarela 30 zł

- renatka_s 100 zł

Dziękuję Wam z całego serducha za wszelkie deklaracje i bonusy dla Bazylka 🙂 Jestem mega wdzięczna .

Link to comment
Share on other sites

Bylam dzisiaj u Bazylka i zapłaciłam za kolejny miesiąc. Kupiłam mu smaczki i się pobawiliśmy. Chłopak cały czas ma apetyt świetny. Niestety czasem dokuczają mu stawy , niedowidzi , niedosłyszy ale jak na takiego seniorka jakoś się trzyma.

Weszły wpłaty od :

- Czarna Kafka 20 zł

- ania-sister 30 zł

- caryca26  50 zł

Dziękuję 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cześć kochani ,

Byłam dzisiaj u Bazylka i zapłaciłam za kolejny miesiąc.

Dziadziuś już z niego prawdziwy , niedowidzi i niedosłyszy , opiekunka wnosi go i znosi po schodach , musi też często wychodzić bo posikuje . No ale póki co nie cierpi , nic go nie boli i ma wielki apetyt no i o dziwo ma mocne i zdrowe ząbki i uwielbia chrupać smakołyki. Nie wiem ile mu jeszcze zostało ale jest dobrze zaopiekowany . Mimo wszystko lubi spacerki , oczywiście krótkie ale jest wyraźnie zadowolony gdy wychodzi. Kupiłam mu jeszcze poza protokołem 🙂 obroże na kleszcze i zawiozłam ekstra puszki i smakołyki. Ale ogólnie starość jest mocno niefajna 😞

Dziękuję kochani , że dzięki waszej pomocy Bazyl może być tam gdzie jest. 

W kwietniu weszły jeszcze wpłaty od :

- ranias 20 zł

- teresaa118  150 zł

- Barbarela 30 zł

- Arim 20 zł

- Markofix1  30 zł

- Nikus  15 zł

- Lipsik 50 zł

- ania-sister 30 zł

- caryca26 50 zł

Dziękuję kochani z całego serca !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Byłam dzisiaj u Bazylka i zapłaciłam za kolejny miesiąc. Jest już naprawdę stareńki i myślę , że nie zostało mu wiele czasu. Nie słyszy , nie widzi to znaczy może coś tam trochę widzi ale już słabo , większość dnia śpi. Nóżki też już słabe , często się potyka. Jednak nie cierpi , apetyt mu dopisuje i to bardzo , zęby ma dobre i super węch z daleka wyczuwa dobre jedzonko i smakołyki i wtedy wyraźnie się ożywia.  Lubi się wylegiwać na słońcu . Ale smutno się patrzy jak czas i starość postępują 😞

Saldo na dziś : - 888,19

Staram się też kupować mu we własnym zakresie jakieś extra jedzonka czy smakołyki bo w sumie co mu pozostało na stare lata.

Weszły wpłaty od :

- Czarna Kafka 20,00

- Ranias 15,00

- renatka_s 100,00

- Markofix1  30,00

- Arim 20,00

- Nikus 15,00

- Barbarela 30,00

- caryca26  50,00

- ania-sister 30,00

Dziękuję z całego serduszka 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Weszły wpłaty od :

- ranias 20 zł

- Figunia 100 zł

- Nikus  15 zł

- Lipsik  80 zł

- Arim 20 zł

- Markofix 30 zł

- Czarna Kafka 20 zł

- Barbarela 30 zł

- Czarna Kafka 20 zł

- ania-sister 30 zł

- caryca26 50 zł

Dziękuję Wam z całego serca.

Wasza pomoc jest nieoceniona , mimo , że ,,minus,, się powiększa bo wynosi już -973,19 to dzięki Wam jakoś daje radę chociaż aktualnie straciłam pracę i jestem bezrobotna. Podjęłam jednak wiele lat temu zobowiązanie wobec Bazyla i zobowiązania dotrzymam. A Wy jesteś dla mnie przeogromnym wsparciem.

Dzisiaj byłam odwiedzić Bazylka i zapłaciłam za kolejny miesiąc . Chłopak ma chyba lepszy okres bo był bardziej energiczny niż ostatnio , opiekunka go wyczesała , obcięła pazurki i chłopak cieszy się słońcem. Psiak mimo , że nie widzi to węch ma doskonały a apetyt jeszcze doskonalszy 🙂 Kupuje mu smakołyki z suszonego mięska no bo niech ma jakąś radość w końcówce życia.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...