Jump to content
Dogomania

Bazyl-dlaczego jestem zły?!Nie wiem czemu gryzę...-jest u behawiorysty , brak deklary


Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Uzupełniam   wpływy :

Za maj :

- caryca26  50,00

- ania-sister 30,00

- ranias 10,00

- Czarna Kafka 20,00

- renatka_s  60,00 - maj i czerwiec

- Markofix1  10,00

- barbarela 20,00

- gabrysia2424  30,00

- Koelka 20,00

- Nikus  15,00

Za czerwiec :

- caryca26  50,00

- Koelka 20,00

Wczoraj odwiedziłam Bazylka , jak zawsze połaziliśmy po lesie . Skracamy już trochę spacery bo chłopak już szybciej się męczy , wiek robi swoje a i masa ma znaczenie. Jednak myślę , że jak na swoje lata i tak dobrze się trzyma.

Zapłaciłam a kolejny miesiąc ale saldo Bazylka jest już dramatycznie na minusie.

Saldo :  - 1009,23 

Będę wdzięczna a wsparcie ...

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, caryca26 napisał:

 

Zapłaciłam a kolejny miesiąc ale saldo Bazylka jest już dramatycznie na minusie.

Saldo :  - 1009,23 

Będę wdzięczna a wsparcie ...

kurczę myślałam że dzięki deklaracjom i bazarkom chłopak jest na plusie a tu taki minus:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 4.06.2020 o 09:54, caryca26 napisał:

No sytuacja jest ciężka bo sporo deklaracji się wykruszyło :(

Nie dam rady przebić się przez całą historię psiaka, dlatego proszę napiszcie mi czy on przez te 8 lat ma pomoc behawiorysty? Naprawdę behawiorysty pracuje z nim codziennie? 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, omi napisał:

Nie dam rady przebić się przez całą historię psiaka, dlatego proszę napiszcie mi czy on przez te 8 lat ma pomoc behawiorysty? Naprawdę behawiorysty pracuje z nim codziennie? 

Nie , oczywiście , że nie . Po prostu w miejscu , w którym przebywa jest osoba wyszkolona w tym kierunku. Nie ma już nawet potrzeby wykonywania z nim jakiejś szczególnej pracy. Początki były trudne ale na dzień dzisiejszy Bazyl nie jest już takim trudnym psem. Dla osób , które lubi jest kochany , swojej opiekunce daje się nawet bez problemów obciąć czy czesać.  Nie reaguje już tak gwałtownie na inne psy. Jak chodzę z nim na spacer to ignoruje raczej psy , które się do niego zbliżają. On ma już na pewno co najmniej 14 lat więc się wyciszył i przyzwyczaił do miejsca. 

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u Bazyla i powiem Wam , że ten stary pies prawie przyprawił mnie o zawał . Podczas spaceru wyrwał mi się ze smyczy i pobiegł sobie na wycieczkę a tam ulica a on sobie pędzi i nie reaguje na wołanie a sprintem za nim . Na szczęście miałam przy sobie smakołyka i tym go skusiłam i złapałam. Ale upociłam się jak mysz a ten zbój z merdającym ogonem i zabójczym uśmiechem patrzył na mnie jakby nie wiedział o co mi w ogóle chodzi . Powiem Wam , że ma chłopak kondycję jak na swój wiek czego nie można powiedzieć o mnie :)

Zapłaciłam za kolejny miesiąc i psiak znowu prawie 1000 na minusie :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2020 o 21:43, caryca26 napisał:

Byłam dzisiaj u Bazyla i powiem Wam , że ten stary pies prawie przyprawił mnie o zawał . Podczas spaceru wyrwał mi się ze smyczy i pobiegł sobie na wycieczkę a tam ulica a on sobie pędzi i nie reaguje na wołanie a sprintem za nim . Na szczęście miałam przy sobie smakołyka i tym go skusiłam i złapałam. Ale upociłam się jak mysz a ten zbój z merdającym ogonem i zabójczym uśmiechem patrzył na mnie jakby nie wiedział o co mi w ogóle chodzi . Powiem Wam , że ma chłopak kondycję jak na swój wiek czego nie można powiedzieć o mnie :)

Zapłaciłam za kolejny miesiąc i psiak znowu prawie 1000 na minusie :(

O rany, ale łobuz! Żeby on chociaż wiedział o tym minusie moze byłby grzeczniejszy?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...