Jump to content
Dogomania

Bazyl-dlaczego jestem zły?!Nie wiem czemu gryzę...-jest u behawiorysty , brak deklary


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Weszły wpłaty od :

- renatka_s 60 zł 

- Czarna Kafka 20 zł

Ślicznie dziękuję :)

Byłam dzisiaj u Bazylka ale zimno jak diabli. Chłopak ma w związku z tym chyba jeszcze większy apetyt bo mi prawie palucha ugryzł :) Zresztą widać na zdjęciach jaki niecierpliwy :) Zapłaciłam za kolejny miesiąc i odrobaczenie.

bXQN3r.jpg

fYTj1K.jpg

yggyfj.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2018‎-‎03‎-‎07 o 21:02, caryca26 napisał:

A kiedy wpłacałaś kochana ? Ja staram się wpisywać na bieżąco - daj znać kiedy wpłacałaś to sprawdzę .

Tak,zgadza się .W kajecie zaznaczyłam  ,że zapłacone, a przelewu nie zrobiłam.Sorrki,jutro wpłacę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Weszła wpłata od KateKermit 40 zł , ślicznie dziękuję.

Dzisiaj rano zadzwoniła do mnie właścicielka hoteliku , w którym przebywa Bazyl z informacją , że z przyczyn osobistych zmuszona jest zamknąć działalność :( 

Muszę szybko znaleźć mu nowy hotelik bo przecież nie może wrócić na stare lata do schronu :(

Chodzi mi o hotelik w miarę blisko Konina żebym mogła odwiedzać Bazyla , mieć nadzór nad warunkami .

Dzisiaj dzwoniłam do hoteliku Szary Wilk w okolicach Konina , pan ma się zorientować czy znajdzie się dla Bazyla miejsce. Jutro do niego zadzwonię ale jeśli się nie uda to szukam dalej. Mamy czas do świąt :(

Jakby ktoś coś wiedział o wolnym miejscu w hoteliku to proszę o informację .

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, caryca26 napisał:

Weszła wpłata od KateKermit 40 zł , ślicznie dziękuję.

Dzisiaj rano zadzwoniła do mnie właścicielka hoteliku , w którym przebywa Bazyl z informacją , że z przyczyn osobistych zmuszona jest zamknąć działalność :( 

Muszę szybko znaleźć mu nowy hotelik bo przecież nie może wrócić na stare lata do schronu :(

Chodzi mi o hotelik w miarę blisko Konina żebym mogła odwiedzać Bazyla , mieć nadzór nad warunkami .

Dzisiaj dzwoniłam do hoteliku Szary Wilk w okolicach Konina , pan ma się zorientować czy znajdzie się dla Bazyla miejsce. Jutro do niego zadzwonię ale jeśli się nie uda to szukam dalej. Mamy czas do świąt :(

Jakby ktoś coś wiedział o wolnym miejscu w hoteliku to proszę o informację .

 

fatalne wieści :(

Link to comment
Share on other sites

W Szarym Wilku nie ma miejsc :(

Inne hotele nie chcą go przyjąć ze względu na trudny charakter.

Jedna Pani z fundacji ma się rozejrzeć za płatnym tymczasem ale w domu z ogrodem bo do bloków on się nie nadaje. Póki co to on się nie nadaje do mieszkania musi mieć jakieś pomieszczenie gdzie nic nie może zniszczyć . To mocno specyficzny pies.

Myślę , że na jakiś czas znowu przyjdzie mu trafić do schroniska. Szukam cały czas ale do świąt to się raczej nie uda :(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, caryca26 napisał:

W Szarym Wilku nie ma miejsc :(

Inne hotele nie chcą go przyjąć ze względu na trudny charakter.

Jedna Pani z fundacji ma się rozejrzeć za płatnym tymczasem ale w domu z ogrodem bo do bloków on się nie nadaje. Póki co to on się nie nadaje do mieszkania musi mieć jakieś pomieszczenie gdzie nic nie może zniszczyć . To mocno specyficzny pies.

Myślę , że na jakiś czas znowu przyjdzie mu trafić do schroniska. Szukam cały czas ale do świąt to się raczej nie uda :(

nie może trafić do schroniska. A może jednak w innym województwie?

Link to comment
Share on other sites

Robię wszystko by uniknąć jego powrotu do schroniska ale może się tak zdarzyć , ze na moment tam wróci. Rozmawiałam , żeby w razie czego umieścić go w boksie jak najbardziej na uboczu. tam teraz są ludzie , którzy znają psiaka i szczególnie się nim zajmą.

Ale może uda się tego uniknąć.

Dostałam namiar na organizację WIOSKOWOMI niedaleko Konina. To takie miejsce gdzie ocalają rózne zwierzęta - konie , sarny , owce i także mają ok. 10 psów. Może uda się im znależć dla niego miejsce. Oni też mają kontakt z płatnymi domami tymczasowymi i może też z czasem uda mu się coś znaleźć tylko , że to w większości domowe tymczasy a on w domu nigdy nie mieszkał więc mógłby zrobić demolkę więc ktoś musiałby mieć na początek jakieś pomieszczenie , w którym mógłby zamieszkać i nic nie zdemolować.

Zależy mi żeby to było blisko bym mogła monitorować sytuację , odwiedzać go i w razie czego reagować.

Jak wszyscy wiemy to specyficzny psiak.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, arim napisał:

Psianatorium. Z drugiej strony Poznania.Dużo dogomaniackich psów tam było.(nie wiem jak teraz).Maciek77 tam pracował.Może nie jest to blisko Konina,ale dojażd A2 prawie pod sam hotelik

Wiem , bo tam był Sidnej , którego byłam skarbnikiem.

Tan są dobre warunki i opieka jednak wolałabym bliżej by móc Bazyla częściej odwiedzać.

No ale sprawa ma się tak , że wczoraj pan z Szarego Wilka skontaktował się ze mną , że uda mu się przyjąć Bazyla :)

Ulżyło mi , w przyszłym tygodniu go przewiozę.

Pozostaje nam trzymać kciuki żeby się szybko zaklimatyzował.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, caryca26 napisał:

No ale sprawa ma się tak , że wczoraj pan z Szarego Wilka skontaktował się ze mną , że uda mu się przyjąć Bazyla :)

Ulżyło mi , w przyszłym tygodniu go przewiozę.

Pozostaje nam trzymać kciuki żeby się szybko zaklimatyzował.

Dobrze że się zgodził

Link to comment
Share on other sites

Kurcze cały czas jest na dogomanii problem z przesuwaniem się na ostatnią stronę wątku :(

No ale mam nadzieję , że jakoś uda mi się napisać.

Bazylek dzisiaj został przewieziony do hoteliku Szary Wilk w Brzeźnie.

Całą drogę był grzeczny a na miejscu dał się nawet pogłaskać nowemu opiekunowi.

Dostał boks , który nie sąsiaduje z innym psem , żeby miał spokój i mógł się wyciszyć.

Mam nadzieje , że się szybko zaklimatyzuje.

Tam płatność jest o 50 zł droższa niż dotychczas ale to biorę na siebie.

Zapłaciłam za m-c z góry , zawiozłam mu też Geriativet i Arthrovet.

W tym hoteliku opiekę weterynaryjną świadczy mój wet , do którego mam mega zaufanie i też trochę ze względu na niego udało się znależć tam miejsce dla Bazyla.

Dla mnie najważniejsze , że jest to blisko mnie i będę mogła go często odwiedzać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...