Jump to content
Dogomania

Bazyl-dlaczego jestem zły?!Nie wiem czemu gryzę...-jest u behawiorysty , brak deklary


Recommended Posts

[quote name='Ag_konin']A nie można :P Tak się złożyło, że będę Bazylka widywać ;)[/QUOTE]

Tajemnice, tajemnice:eviltong:

Fajnie, że ktoś będzie miał teraz częściej Bazylka na oku:)

Ciotki, a tak się zastanawiałam...czy Wy się konsultowałyście z jakimś behawiorystom czy postępy, które robi Bazylek są wystarczające/ adekwatne do czasu spędzonego pod okiem specjalisty?

Link to comment
Share on other sites

Nie znamy tu w okolicy innego behawiorysty żeby się skonsultować. A już napewno nie ma innego miejsca z behawiorystą gdzie przyjmują psy na hotelowanie.
Bazyl ogólnie jest naprawdę świetnym psiakiem ale ma charakter i taki już raczej zostanie.
Najważniejsze żeby znalazł się dom , który da mu szansę.

Link to comment
Share on other sites

Aha:) To mailowo konsultowałam wcześniej:) Dostałam odpowiedź , że każdy psiak jest inny , można go nauczyć tzw. poprawności co według mnie Bazyl posiadł bo ostrzega jak mu się coś nie podoba a nie dziabie od razu i coraz mniej wykazuje agresje w stosunku do innych psów. Z niektórymi się powącha i nie rzuca się wcale. Ale co do głaskania i pieszczot to on poprostu tak ma , że nie w wykonaniu każdego mu odpowiadają:)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam u Bazylka. Grubasek ma się dobrze. Wczoraj dostał świąteczne przysmaki - szynkę , kabanosy i salami:) A apetycik to ma za dwóch:)
Szkoda tylko , ze było zimno i nie poszlismy na długi spacer.
Mam nadzieję , że przy następnej wizycie już będzie prawdziwa wiosna i zrobimy sobie z Bazylkiem piknik:)

Zapłaciłam 450 zł za kolejny miesiąc.

Edited by caryca26
Link to comment
Share on other sites

oj Bazyleczku ale masz dobrze z ciocią caryca26:) spokojnych świąt [URL="http://www.dogomania.pl/url?sa=i&rct=j&q=pisanki&source=images&cd=&cad=rja&docid=Btm5Jsp1mObsbM&tbnid=qA3i8KiQCvzpkM:&ved=&url=http%3A%2F%2Fwww.miastorybnik.pl%2Fp17%2Fqcms%2F%3Fpisanki-pisanki-zajecia-z-rodzicami%2C125&ei=gbFVUdK7MYS3PPr_gPgC&bvm=bv.44442042,d.ZWU&psig=AFQjCNHkeViiCmy7HfHsJnjQqJmBxLpsyA&ust=1364656898022347"][IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSnFy2A5RxShLjaO1nSKvkG22DdRv1H0pvW58vyjrAqQ2qNa6ZZ[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

ania-sister wpłaciła za 04/2013 10 zł
Dziękuję bardzo!

[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Kochane [/COLOR][COLOR=#800080]cioteczki[/COLOR][COLOR=#0000ff] i [/COLOR][COLOR=#ff0000]wujkowie[/COLOR][COLOR=#0000ff] w [/COLOR][COLOR=#00ff00]imieniu[/COLOR][COLOR=#0000ff] swoim [/COLOR][COLOR=#ff0000]i[/COLOR][COLOR=#4b0082] Bazylka [/COLOR][COLOR=#ff0000]również[/COLOR][COLOR=#0000ff] wszystkim [/COLOR][COLOR=#00ff00]życzę[/COLOR][COLOR=#a52a2a] Wesołych[/COLOR][COLOR=#0000ff] Świąt[/COLOR][COLOR=#ff0000] i [/COLOR][COLOR=#0000ff]w [/COLOR][COLOR=#00ffff]końcu[/COLOR][COLOR=#ff0000] wiosny[/COLOR][COLOR=#0000ff] za [/COLOR][COLOR=#00ff00]oknami:)[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...